Temat o Isusie usunięto

Ostatnie uaktualnienie: 28 Listopada 2012


Było to do przywidzenia. Na 'słynnym' z niechrześcijańskich kolorów, niechrześcijańskiego zachowywania się adminów oraz udzielających się na różnych forach agentów - na forum - http://biblia.webd.pl znanym także z najohydniejszej cenzury, jaką można sobie wyobrazić -  usunięto temat udowadniający celowe fałszowanie imienia Jezusa.  Link - Imię Jezus także oszustwem? W zamian ukazuje się lakoniczny napis, którego celem jest zrobienie z nas ludzi niedorozwiniętych, którzy szukają tematu, którego rzekomo nigdy nie było! Ani słowa o przeprosinach!

"Taki post lub temat nie istnieje, być może został przed chwilą usunięty, wróć i spróbuj ponownie."

Chodzi oczywiście o temat, który opisałem oraz UDOKUMETOWAŁEM na witrynie -zbawienie.com. Imię Jezus także jest oszustwem?

Początkowo - bez podania przyczyn temat został  zamknięty dla dalszych wpisów.  Następnym krokiem - z powodu najprawdopodobniej  dużej poczytności - został on całkowicie usunięty. Najpierw przesunięto niewygodny temat do działu o teoriach spiskowych, w nadziei, że niewielu tam zajrzy. Na przekór życzeniom kontrolerów forum temat był bardzo popularny, a wrogowie czystego i nieskażonego imienia Zbawiciela nie mieli żadnych szans na jakąkolwiek merytoryczną dyskusję wobec przedstawianych niepodważalnych dowodów na rzeczywiste brzmienie imienia Chrystusa, którym posługuje się codziennie ponad 400.000 ortodoksyjnych Chrześcijan - w tym także Grecy.

To przecież w ich oryginalnym języku tak właśnie brzmi nadal imię Zbawiciela - ISUS. Tak też opisywali Go jego apostołowie i ewangeliści i tak się do niego zwracali.

Czyli wiadomej maści opozycja tego tematu najpierw usunęła mnie z forum, a z czasem usunięto sam temat. Jednak nie udało im się usunąć tematu w całości. Jest on nadal dostępny do publicznego wglądu. :-)

Link do postów w formacie mht. Posty-o-Isusie. (Po zassaniu kliknąć dwukrotnie. Rozpakują się automatycznie do osobnego foldera - mht. Przeglądać najlepiej w IE lub Operze. W Firefoxie i Google Chrome się nie otworzą! Litery hebrajskie i greckie się nie wyświetlają, ale to niewiele zmienia! :-) )

Usunięcie - tak mnie jak i tematu jest bezspornym dowodem na niezwykle prężną cenzurę, która jest oczywistym mieczem kłamstwa.

Największe forum chrześcijańskie to propaganda kłamstw i niebezpieczna pułapka dla uczciwych naśladowców Chrystusa.

Gdyby temat był oparty na kłamstwie - udowodniono by to natychmiast i zwolennicy kłamstw, czy też ludzie trwający w błędach zostaliby ośmieszeni. Kłamstwo zawsze zwycięża się Prawdą. Prawdę natomiast zwalcza się cenzurą! Zawsze tak było, jest i będzie!

Forum jest kontrolowane przez ludzi, którzy nie są w  stanie stawić czoła Prawdzie i są zmuszeni do stosowania nieetycznych i nie chrześcijańskich praktyk. Celem tego forum jest sianie dezinformacji oraz ścisła kontrola informacji, mogących ujawniać Prawdę.

To nie ja się chowam przed nimi, ale jest zupełnie odwrotnie. Oni chowają się przede mną, kneblując mi usta i usuwając wysoce niewygodny im temat.

Celem jest - rzecz jasna - powstrzymywanie pochodu Prawdy, czyli reklamowanie kłamstw religii, które są na szatańskim żołdzie.

W tym kontekście nie jest wcale dziwne, że dobry Bóg dopuści Wielki Ucisk na odstępcze Chrześcijaństwo, które w tak oczywisty sposób ulega niegroźnym - jak na razie atakom szatana.

Receptą na zbawienie i paszport do globalnego Królestwa Bożego pod władzą Chrystusa jest posłuszność wobec Bożych przykazań. Czyli miłość do Boga, bliźniego oraz stosowanie sprawiedliwości. Innej drogi nie ma! 

Ci, którzy myślą inaczej pewnego dnia zostaną bardzo zawiedzeni

Atak na Prawdę jest wymownym dowodem, że Prawda jest rzeczywiście Prawdą. Kłamstw ogólnie się nigdy nie zwalcza.

Wybór należy do ciebie.

Czy staniesz po stronie Tego, który oddał za ciebie życie, czy będziesz zawsze ulegał - nie Jego słowom, ale słowom zaprzedanych szatanowi opasłych w kłamstwa księży, kapłanów, starszych czy pastorów.

Czy jesteś Jego owcą i słuchasz tylko Jego głosu?

Czy podążać jedynie za głosem Zbawiciela? Tylko On jest Zbawicielem i tylko Jego Słowo jest Prawdą. On potwierdził to własnym życiem i zapieczętował własną krwią. Dlatego tylko Jego słowa są dla nas tak ważne. Kłamcy starają się to przed tobą ukryć, podając ci na srebrnej tacy - na wzór faryzeuszy - swoje 'przykazania' które zagłuszają nauki Chrystusa.

Chcesz być zbawiony?

Słuchaj tylko Jego nauk!

 

Uaktualnienie:

Czyżby oni kontrolowali to forum? NWO talmudyzacja świata innowierców

 

 


Napisano: 27 Listopada 2012

Ostatnie uaktualnienie: 28 Listopada 2012