Jakie znaczenie ma dla nas Brexit?

Czy GB odejdzie od EU czy nie, nie jest to bardzo istotne. Największy problem został utworzony - potężny upadek finansowy wielu banków i instytucji finansowych.

400 najbogatszych ludzi świata straciło 127 miliardów $.

http://www.bloomberg.com/news/articles/2016-06-24/world-s-400-richest-people-lose-127-billion-on-brexit-chart

Lichwiarze stracili olbrzymią ilość pieniędzy, Polscy lichwiarze z pewnością także potracili spore sumy.

I to jest chyba najważniejsza dla nas informacja. NATO nie ma za co walczyć i banki zaczną upadać, co spowoduje przejęcie całego systemu zachodniego przez drugą falę władców, którzy zmienią całkowicie system obecny, poświęcając obecnych władców po to, aby uzyskać więcej wiarygodności.

Media zachodnie coraz wyraźniej stają przeciwko NWO i jest wiele dowodów na to, że obecny system - zwłaszcza po Brexit zaczął gwałtownie spadać do nicości. Brexit to znacznie przyspieszył.

Mamy więc niezwykłą sytuację i jest to zwrotny punkt w dziejach świata.

Możemy się spodziewać rzeczy niespodziewanych i raczej szybkich w kierunku przejęcia władzy przez nowych 10-ciu króli oraz pojawienia się Bestii na arenie międzynarodowej w celu... 'pomocy' - najprawdopodobniej będzie ona odgrywała taką rolę. Wojna w takiej sytuacji byłaby najgorszym rozwiązaniem. Pamiętajmy, że ani Rosja ani Chiny nie miały żadnych długów i pozycja rubla z pewnością będzie szybko wzrastała z powodu oparcia w złocie.

Jest to początek końca Watykanu i jego chazarskiej hegemonii.

Premier Wielkiej Brytanii, David Cameron obwieścił swoją rezygnację, efektywną za 3 miesiące.

Jeden król już upadł.

Apokalipsa 17:(11) A zwierzę, które było, a już go nie ma, jest ósmym, i jest z owych siedmiu, idzie na zatracenie. (12) A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz ze zwierzęciem. (13) Ci są jednej myśli, i oddadzą moc i władzę swoją zwierzęciu.

Możemy się więc spodziewać zmiany co najmniej 9 innych władców. Ciekawym kandydatem na 2 nowego króla jest Trump.

Wyjątkowo ciekawy wpływ posiada Brexit na kampanię wyborczą Donalda Trumpa. Donald powiedział dwa ważne zdania do dziennikarzy.

"Brytyjczycy odebrali z powrotem swoje państwo. To jest dobre."
"Przyjdźcie w Listopadzie, ludzie Ameryki będą mieli szansę aby ponownie ogłosić swoją niezależność. Amerykanie będą mieli szanse aby głosować za handlem, imigracją oraz polityką zagraniczną, która będzie stawiać obywateli na pierwszym miejscu. Oni będą mieli szanse aby odrzucić dzisiejsze rządy globalnej elity, oraz posiąść rzeczywistą zmianę która da rząd z ludzi i dla ludzi. Mam nadzieję że Ameryka to ogląda. Wkrótce nastąpi chwila aby uwierzyć w Amerykę ponownie."

http://www.infowars.com/trump-america-has-chance-to-reject-global-elite/

Ponownie trzeba moim zdaniem podkreślić, że nie tyle sam mechanizm wyjścia GB z UE jest istotny. Najbardziej istotny jest jej impakt na światową opinię publiczną, zwłaszcza na stosunek zwykłych ludzi do rządów globalistów, które tak dotkliwie dają się nam wszystkim we znaki.

Brexit to światowy cios w szczękę NWO i chazarskiej mafii z papieżem na czele, ponieważ UE to narzędzie zbrodniczego Watykanu, starającego się utrzymać żelazną kontrolę nad wszystkimi państwami Europy i nadal skażać umysły ludzi chorą ideologią ekstremistycznego Islamu, szpikować wszystkie możliwe państwa Europu zdziczałymi ekstremistami islamskimi i dążyć do Islamizacji całej Europy.

Imigracja Islamistów ma na celu drastyczne osłabienie Europy poprzez jej islamizację. Mało tego, następuje mieszanie się ras, które osłabia także kraje europejskie w masowe poparcie dla homoseksualizmu pogłębia najdziksze zamiary papieża, aby z białej chrześcijańskiej Europy uczynić szarą bezmyślną i bez kulturową masę zjadaczy chleba, którzy cofną się w rozwoju o co najmniej 500 lat!

Wielka Brytania powiedziała NIE dla takich zbrodniczych planów UE i już są sygnały, że mówi się o referendum we Włoszech, Francji, Hollandii oraz Danii.

Zbrodniczy syndykat watykańsko/syjonistyczny zaczyna się poważnie chwiać na nogach a wielu, wielu ludzi zaczyna się budzić z tego okropnego globalistycznego szatańskiego snu i zadawać sobie proste pytanie.

Po cóż nam Globalizacja? Czy moglibyśmy zobaczyć demo model?

Brexit referendum wysłał posłanie do wszystkich polityków: Oto co się wydarzyło u nas. Politycy całego świata są wstrząśnięci. Masowe globalistyczne pranie mózgów zaczyna swój upadek i ludzkość zaczyna dostrzegać coraz wyraźniej, że to nie są teorie spiskowe, ale to jest rzeczywistość watykańsko/syjonistycznych rządów, które dążą do fizycznego zniszczenia białej rasy.

Jest to także posłanie do zbrodniczego rządu Polski, który za pomocą zatrutych a przymusowych szczepionek dąży także do wyniszczania narodu polskiego.

Nie miejmy złudzeń. Watykan/Syjonizm to szatańska symbioza, aplikująca nam non stop ohydny satanizm w mediach, w muzyce i sztuce, w życiu codziennym. Szczególnie owi sataniści celują w odwracaniu Przykazań Bożych i wszystko co jest dobre jest obracane przez nich w zło a zło jest uważane za dobro.

W tym filmie Max Kolonko wyjątkowo mówi wiele prawdy.

Uderza on w rządową syjonistyczną propagandę i nazywa pewne rzeczy po imieniu. Walki na ulicach Warszawy z policją to nie walki chuliganów ale miłujących Polskę patriotów, którzy w ten sposób ukazują swój zupełny brak zaufania do syjonistycznych władz i protestują. A owe władze wysyłają przeciwko nim ludzi uzbrojonych po zęby w pałki, hełmy, gazy łzawiące i owa policja reprezentuje rzeczywistą postawę rządu do obywateli. Tak było od niepamiętnych czasów i zawsze tak jest, że ludzie protestujący przeciwko rządowi są nazywani warchołami, chuliganami i prowokatorami.

Niestety prawda jest banalnie prosta. Lud w setkach tysięcy stojący przeciwko uzbrojonej policji mówi rządowi, że naród ma dosyć ich kłamstw, przekrętów, oszustw, mordów i ciągłego okradania narodu, nad którym wroga nam synagoga szatana niemiłościwie nam panuje.

Setki tysięcy protestantów to naród mówiący rządowi - wystarczy waszych zbrodniczych rządów a rząd jak to rząd, reaguje biciem pałkami, gazem łzawiącym, i innymi wynalazkami przeznaczonymi do kontroli stale wzrastającej opozycji do watykańsko/syjonistycznych rządów.

Istnieje więc gwałtowna potrzeba, abyśmy naśladowali Brytyjczyków i także zwołali referendum odnośnie wyjścia z Unii. Miejmy nadzieję, że także Duda poda się do dymisji z resztą mafii syjonistycznej.

Napisano: 25 Czerwca 2016

Ostatnie uaktualnienie: 25 Czerwca 2016

Powrót na stronę główną