II Ezdrasza 16:(67) Oto Bóg jest sędzią, bój się go. Zaprzestań swych grzechów i zapomnij o swych nieprawościach, nigdy ich ponownie nie popełniaj; a Bóg będzie cię prowadził naprzód i ochroni cię od wszelkich ucisków. [BM]

Bliski koniec rządów szatana

Wiele się mówi o Ukrainie ale niewiele mówi się prawdy. Mówi się tak zawile, aby nikt nie zorientował się, o co w tym państwie chodzi. Niemniej są pewne fakty, które nam ukażą, do czego okrutni liderzy Ukrainy dążą i w jaki sposób chcą to uzyskać.

Ale najpierw musimy zrozumieć pewną fundamentalną prawdę.

Niemal wszystkie nieszczęścia, WSZYSTKIE wojny są... atakiem nasienia węża na Lud Boży.

Pierwszym atakiem był mord Abla spowodowany przez Kaina. Jest to fundamentalny dowód rzeczywistej, aczkolwiek ukrywanej przed nami mentalności nasienia węża.

Kain zamordował swego brata tylko dlatego, że ofiara Abla została przyjęta przez Boga, ale ofiara Kaina nie została przez Boga zaakceptowana. Kain nigdy przedtem nie widział zabójstwa!!!

Dwóch 'braci'; w tymi jeden był nasieniem węża, zamordował swego brata bez jakiekolwiek przyczyny. Ani Abel go nie wyśmiał, nie wyszydził i nie wywyższał się ponad swego brata. Tymczasem Kain bezlitośnie go zamordował.

Kain ukazał nam typową mentalność nasienia węża.

Nasienie węża nie ma prawa do życia na ziemi stworzonej przez Boga. Nasienie węża to nie planowani przez Boga... SUBLOKATORZY. Zwróćmy uwagę na Europę, gdzie żyje większość Ludu Bożego na świecie. Nasienie węża prześladuje wyłącznie rasę białą dlatego, że jest to Lud Boży.

Gdyby nie ingerencje nasienia węża w historię Europy a nawet świata, nie mielibyśmy ani jednej wojny!

Czy Polska lub inne kraje Słowian spowodowały jakiekolwiek wojny, zwłaszcza światowe? Owszem, broniliśmy się przed nasieniem węża w obu wojnach światowych... spowodowanych właśnie przez nasienie węża. Grunwald także był w obronie własnej z powodu ataku Polski przez Krzyżactwo watykańskie.

Ludzie Boży posiadają jedną szczególną cechę. Mają oni OLBRZYMI problem z zabijaniem ludzi, nawet podczas wojny. Rozmawiałem kilkakrotnie z byłymi żołnierzami, którzy 'walczyli' podczas II Wojny Światowej. Powtarzano jeden ważny szczegół, znany wielu ludziom, którzy pamiętali II WŚ, z moim ojcem włącznie.

Największym problemem dowódców było zmuszenie żołnierzy, aby strzelali do przeciwników.

Zwykle robili wszystko, aby nigdy nikogo nie trafić. To zjawisko jest doskonale znane wielu ludziom.

Takie zachowanie wskazuje nam, kim jesteśmy oraz kto nami rządzi.

Czy nasze władze dążą do pokoju, czy do wojny? Jeżeli dążą do wojny, jest to bez żadnych wątpliwości władza... NASIENIA WĘŻA!!! Oczywiście USA wraz z armią to nasienie węża, a mordy Izraela w Palestynie także nam to potwierdzają, że Izrael to... nasienie węża. Przelewana krew niemal na całym świecie przez USA oraz Izrael o tym wymownie świadczy.

Popatrzmy na Ukrainę pod tym kątem i natychmiast wiemy, kto jest kim i o co w tym 'konflikcie' chodzi, kto prowadzi wojnę, przeciwko komu i z jakich przyczyn. Kto z radością pastwi się na niewinnych ludziach mordując ich i spalając żywcem!? Chrześcijanie?

Słowianie nie są zdolni do popełniania takich straszliwych zbrodni!

Jeżeli nawet ktoś 'udowodni' jakieś masowe zbrodnie Słowian, jak fałszywe oskarżenia o zbrodnię w Jedwabnym, jest to oszustwo... nasienia węża. To nie są nasze zwyczaje rozwiązywania konfliktów.

 

Obejrzyjmy najpierw ten film z polskimi napisami.

Nie będę podawał zbyt wiele dowodów ale podam dowód fundamentalny, o którym pisze znany nam Jacek Boki. Oto jego przerażająca witryna. Link do Forum - Kresy we krwi, oraz  bezpośredni adres jego witryny.

Owa witryna pokazuje nam prawdę o jednej grupie Ukraińców tzw. banderowców, którzy w przeszłości wymordowali około 500 tysięcy Polaków tylko dlatego, że oni byli Polakami! Istnieje wiele dowodów oraz detali w powyższych linkach oraz wiele zdjęć. To nie jest fikcja ale prawda, o której słyszałem od własnego ojca za jego młodszych lat.

Czym jest państwo Ukrainy?

Jest to miejsce istnienia kilku różnych narodów. Są pośród nich Polacy, Rosjanie, Ukraińcy i kilka innych grup, które nigdy nie walczyły przeciwko sobie. Poza językiem ukraińskim, także używane są języki tych narodów,

Ogólnie są to normalni ludzie miłujący pokój, którzy żyją jak europejscy ludzie, żenią się, płodzą potomstwo, dbają o nie, dbają o rodziny, żyją jak podobni ludzie w każdym normalnym państwie. Ci ludzie żyją w pokoju i szacunku dla wszystkich innych zamieszkujących Ukrainę narodów, bez jakiekolwiek śmiertelnej nienawiści do siebie. 

Istnieje na ziemi kilka państw, w których żyją najrozmaitsze mieszanki ludzi, jak w USA, Anglii, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii i wielu innych miejscach, w których żyją różne rasy ludzi w różnych częściach świata i wierzących według własnych religii.

Zwykle nikt nigdy nikogo nie morduje i nie torturuje, jak to PONOWNIE wydarzyło się na Ukrainie.

Mieszkam w Australii i mieszkają tutaj obok potomstwa Anglików: Polacy, Rosjanie, Serbowie, Niemcy, Czesi i Słowacy, mnóstwo Żydów i innych grup etnicznych oraz lokalni Aborygeni czyli czarna część rzeczywistych Australijczyków.

Wbrew owej mieszaninie nie ma w Australii czy w innych państwach żadnych masowych morderstw i tortur, o jakich słyszymy przez lata z... Ukrainy.

Jeżeli wiele państw istnieje na podobnych warunkach, ostatnie wydarzenia na Ukrainie zmuszają nas natychmiast do poszukiwania... winnych, którzy powodują jakąś szczególną gwałtowną atmosferę nienawiści w tym właśnie kraju. Na pewno nie robią tego normalni i uczciwi ludzie.

Takie poszukiwania natychmiast wskazują nam morderczą grupę ludzi, która uwielbia przelew krwi i nienawidzi wszystkich, którzy nie należą do tej samej rasy czy też religii... szatańskiej. Nie jest trudno, aby ich odnaleźć.

Na Ukrainie istnieje grupa Chazarów zwanych banderowcami, która jest powodem niemal wszystkich nieszczęść i masowych mordów na Ukrainie.

Kim są banderowcy?

Aby poznać bliżej te problemy, przeczytajmy uważnie ten przetłumaczony artykuł!

Jest to biblijne nasienie węża, oryginalni Chazarowie, którzy w przeszłości tworzyli chazarskie imperium, które zostało pokonane przez Rosję i inne kraje Słowian. Dlatego w średniowieczu Chazarstwo jako państwo przestało istnieć. Co jest także nam znane, są to zawzięciu sataniści wielbiący wszelkie formy szatana.

Dlatego szatan nie dał za wygraną i zaczął ponownie sprowadzać do Ukrainy Chazarów, którzy natychmiast brali się za politykę oraz za 'oczyszczanie' Ukrainy z ludzi im rzekomo nieprzyjaznych. Ci 'nieprzyjaźni' ludzie to Ukraińcy, Polacy i inne narody, które wiedziały, kim są Chazarzy i trzymali się od tych zbrodniarzy jak najdalej.

Chazarzy popełniali olbrzymie i okrutne zbrodnie, mordując także Polaków, kobiety i dzieci, a dowody w postaci opisów i wielu zdjęć mamy właśnie na tej witrynie - Kresy we krwi.

Historia Chazarów sięga poza sowiecką rewolucję, w której Chazarzy zdobyli Rosję mordując cara oraz kilka milionów Rosjan. Wtedy byli oni bolszewikami.  Potem byli nazistami, kiedy Chazar Hitler - syn nieprawy Rothschilda zaatakował Polskę oraz Rosję.

Nadal Chazarzy mordowali mnóstwo niewinnych ludzi a nawet mordowali samych siebie, aby dać dowody na to, że hitlerowcy to nie Chazarzy. Wystarczy nieco poszukać na Internecie insygnia Hitlera i bolszewickiej Rosji, aby natychmiast zauważyć, że są to identyczne ideologie z nieco różnymi symbolami.

Teraz Chazarstwo dąży do trzeciej Chazarii... na Ukrainie i reszta Chazarów z całego świata stoi po stronie Ukrainy, gdzie Chazarzy mordują bezlitośnie Ukraińców, którzy im nigdy żadnej krzywdy nie zrobili. To nam pokazuje, ze Chazarzy rządzą nadal całym światem i dlatego wzajemnie się popierają.

Jeszcze nigdy nie słyszałem o zbrodniach Polaków na kimkolwiek.

Zbrodniarze nie tylko mordowali Polaków czy Ukraińców słowiańskich, ale nawet mordowali niemal wszystkich, którzy nie stali po ich morderczej stronie.

Chazarzy po prostu uwielbiają NASZE cierpienia. Nie tyle morderstwa są dla nich przyjemnością ale oni uwielbiają nasze cierpienia przed śmiercią. Jest to typowe uczucie nasienia węża.

W tym linku jest dowód. https://t.me/neoficialniybezsonov/9922. Tekst pod filmem przetłumaczony i ocena sytuacji na Ukrainie jest niezwykle trafna.

Cały świat musi zobaczyć ten materiał, więc zdają sobie sprawę, że nie jest to wojna między Rosją a Ukrainą, która jest wspierana przez kraje NATO, ale wojna między dobrem a złem.
W tym filmie Ukraińscy żołnierze strzelają do rosyjskich więźniów wojennych w nogi, a potem straszliwie ich biją. Na początku filmu znajdują się rosyjscy jeńcy leżący na ziemi z ranami od kul w nogach, a niektórzy z nich mają złamane kości nóg. Robi to wrażenie, że rosyjskie wojsko zostało schwytane po walce. Ale tak nie jest. Na końcu wideo widzimy ukraińskich żołnierzy strzelający do wszystkich nowo przybyłych więźniów w nogi. Wielu z nich umiera z szoku z powodu bólu bezpośrednio na kamerze. A wszystko to jest filmowane przez samych ukraińskich żołnierzy. Traktowali oni schwytanych obrońców Donbasów w ten sam sposób przez całe osiem lat.

Dlatego USA będące głównie nasieniem węża  i posiadające podobnych morderców w ich zbrodniczych armiach, USA aktywnie mordowali i mordują nadal niewinnych ludzi oraz w pełni popierają morderczych banderowców.

Szatański świat nasienia węża (Chazarów) popiera zwyrodniałych oprawców.

Duża część amerykańskiego wojska podczas mnóstwa inwazji na wiele innych państw zachowywało się podobnie do zbrodniczych ukraińskich Chazarów.

Banderowcy czyli Chazarzy nasienie węża w pełni potwierdzają znany nam werset  z Księgi Rodzaju.

Rodzaju 3:15 I ustanowię nieprzyjaźń między tobą a kobietą, między twoim potomstwem a jej potomstwem; ono zdepcze ci głowę, a ty ukąsisz je w piętę.

To jest potomstwo szatana i upadłych aniołów, którzy nadal rządzą całym światem. Można to rozpoznać po masowym poparciu dla Chazarów wszystkich szatańskich rządów tego świata.

Amerykański system jest oparty na szatańskich potomkach nasienia węża, które od setek lat bezlitośnie mordowało w okrutny sposób miliony niewinnych ludzi.

Jest to także dowodem, że niemal wszystkie rządy wielbią także szatana! Oni wiedzą doskonale, kim są banderowcy i z tej przyczyny oni stoją zwykle po ich stronie!

Dlatego nie możemy znaleźć o nich niemal żadnych informacji, ponieważ chroni ich ostra cenzura. Oni nadal mają władzę nad światem i w chwili obecnej to oni zaatakowali Rosję ze strony Ukrainy, licząc na to, że Rosja im to daruje. Nieco się zawiedli.

Czy chazarski Izrael przeniesie się na Ukrainę?

Izrael żydowski podobno chce opuścić Palestynę i przenieść się na Ukrainę aby połączyć się z krewnymi, czyli Chazarami. Izrael wie, że coś drastycznego wydarzy się przeciwko nim w roku 2022 i dlatego muszą uciekać z Izraela.

Najprawdopodobniej Żydzi w Izraelu także wiedzą, że wkrótce szatan odda swą władzę i że Bestia złożona z upadłych aniołów przejmie władzę nad Palestyną oraz nad Jerozolimą.

Ciekawe, że Jerozolima - miasto Boga nigdy nie była stolicą... Żydów!

Żydzi mogą o planach Boga wiedzieć od szatana, który planuje ich zniszczenie, które on ujawnił w swoim planie III Wojen Światowych. Dlatego szatan dąży do 'ukarania' Żydów z Izraela, aby Bestia mogła posiadać ludzki szacunek z powodu wyniszczania Chazarów!

Planowane opuszczenie z Izraela Żydów może się wydarzyć (lub nie!) w każdej chwili.

Kłamstwo Izraela jest ujawnione

Sam fakt istnienia takiej teorii o żydowskim Izraelu natychmiast potwierdza nam znaną nam od wielu lat prawdę, której Żydzi się straszliwie wypierali. Żydzi nigdy nie wielbili Boga, nigdy nie szanowali Syna Bożego i nigdy nie byli narodem wybranym przez Boga.

Ich program udania się na Ukrainę jest wymownym dowodem na to, że mit żydowski o Żydach jako narodzie wybranym przez Boga jest niczym innym, jak tylko mitem. Wszystkie próby odbudowy świątyni jerozolimskiej przez Izrael były do tej pory absolutną klęską.

To potwierdza, że Żydzi w Izraelu nigdy nie byli uznani przez Boga za Jego Wybrany Lud.

Owszem, ich 'bogiem' jest i zawsze był... szatan.

Ponownie owa prawda zaczyna nabierać rozpędu i ciekawe jest to, czy rzeczywiście Żydzi pozostawią obecną ziemię Izraela.

Musimy wziąć pod uwagę jeden ważny szczegół o proroctwach.

Istnieje nadal ukryte przed światem proroctwo, którego Bóg nie pozwolił spisać i najwyraźniej jego realizacja spowoduje oddanie szatańskiej władzy Bestii i to w zupełnie niespodziewany: dla niego i dla świata sposób.

Sytuacja świata wygląda interesująco

Mamy koalicję państw wyjątkowo zbrodniczych i używanych dotychczas przez szatana. Owe państwa to główny zbrodniarz - Rzym zwany także Watykanem, który rządzi z pomocą armii jezuitów oraz totalnej kontroli  pieniędzy na całym świecie. Jest on właścicielem niemal wszystkich banków, w szczególności banku BIS.

Niewielu o nim słyszało, ponieważ szatański BIS kontroluje wszystkie banki świata!!!

Jest to bank należący do Rzymu i główne źródło jego władzy, która jest w ten sposób kontrolowana. Nie trzeba zapewniać, że owa kontrola zaczyna się na poważnie chwiać w posadach i już upada.

Rzym/'Watykan' nadal rządzi w imieniu szatana całym światem, ale definitywnie on upada, wraz z jego siłą militarną czyli z USA, które Biblia nazywa Babilonem Wielkim.

Za tym wszystkim stoi obecnie najgorsza w dziejach świata kolejna, nowa szatańska organizacja. Nosi ona nazwę: WEF, czyli World Economy Forum czyli, Światowe Forum Ekonomiczne.

Przewodzi mu niejaki Rothschild - Klaus Schwab (Chazar) czyli wyjątkowo zbrodniczy psychopata, który dąży otwarcie do wymordowania niemal wszystkich ludzi na ziemi i pozostawienia na niej zaledwie 500 milionów tych, którzy będą Schwabowi i jego bandzie równie morderczych 'ludzi' całkowicie posłuszni.


"Nie będziesz miał niczego, ale będziesz szczęśliwy!"

Oto, co ten Chazar dla nas planuje. Okradnie nas ze wszystkiego! Jego 'przyjacielem' i doradcą jest inny żydowski 'intelektualista' 'naukowy' mózg absolutnego zła - Juwal Noach Harari.

"Ludzie to tylko zwierzęta, które można hakować"

Tych dwóch wrogów naszego świata nadal trzęsie światem. Jest jednak BARDZO możliwe, że ich zbrodnicze i idiotyczne plany nigdy nie zostaną wprowadzone w życie. Bóg na to im nie pozwoli.

Poniżej film w języku polskim, ujawniający zbrodnicze plany pseudo elit.

Fałszywy Prorok KLAUSA SCHWABA. Yuval Noah Harari

Być może trudno jest w to uwierzyć, ale cały niemal świat polityczny, złożony w całości z nasienia węża jest na identycznym czyli zerowym poziomie intelektualnym i dąży także do wymordowania nie tylko nas, ale nawet do unicestwienia samych siebie. Jest to ich samobójczy program.

Czasami jest trudno nam w takich światowych pseudo ludzi uwierzyć, ponieważ cenzura i kontrola nasienia węża blokuje zdecydowaną większość ich nonsensów. Ale wystarczy przyjrzenie się ostatnim wydarzeniom na Ukrainie, aby szybko się zorientować, kto i kogo zabija oraz w jakim celu.

Zastanówmy się nad tym nieco. Ci sami ludzie, którzy posiadając władzę, nie tylko popierają mordercze plany Schwaba, ale także popierają oni WSZYSTKIE zbrodnie popełnione przez chazarskich zbrodniarzy w armii Azowa.

Na domiar złego papież Franciszek także to publicznie poparł w obecności prezydenta Andrzeja Dudy. Nie jest to przypadek!

Ci ludzie stoją po stronie wszystkich morderców i ochoczo popierają publicznie ich ohydne zbrodnie.

Jeszcze nigdy przedtem nie widzieliśmy aż takiego powszechnego i publicznego poparcia najohydniejszych zbrodni przeciwko spokojnym i uczciwym ludziom na ziemi na przestrzeni kilku tysięcy lat.

Tacy ludzie powinni być NATYCHMIAST aresztowani i umieszczeni w więzieniu za publiczne poparcie zbrodniarzy, planujących zniszczenie całego świata.

Zwróćmy uwagę na to, że praktycznie wszyscy politycy, media, plus skazany światowy pedofil, czyli papież Franciszek, w pełni popierają wszystkich psychopatów. To znaczy tylko jedno. Wszelkie władze świata to identyczni psychopaci, dążący do masowej eksterminacji większości ludzi na ziemi.

Tak wyglądają zbrodnicze plany... NASIENIA WĘŻA.

Ani szatan, ani upadli aniołowie, Schwab czy inni przedstawiciele nasienia węża czyli chazarskiego potomstwa szatana, nie są w stanie utrzymać szatana przy władzy, nie mówiąc już o tym, że przeciwko Bogu taka zbrodnicza wielka rzesza nie ma absolutnie żadnych szans na wygranie.

Szaleńcy tego świata są winni wszystkich wojen i klęsk

Cała nasza 'cywilizacja' jest oparta na szatańskich wynalazkach, które czynią nasze życie pasmem chorób, śmierci oraz olbrzymich niedoborów pożywienia, energii i braku pokoju na ziemi.

To oni ukrywają przed nami wszystkie wspaniałe wynalazki produkowania bezpłatnej energii w wielu formach. Istnieje co najmniej 600 opatentowanych wynalazków wolnej energii, których nam pod karą śmierci nie wolno używać.

Zezwolenie na używanie bezpłatnej energii oraz zakaz wyniszczającej nas ohydnej lichwy mogłyby całkowicie zmienić nasze obecne życie.

Istnieje także olbrzymia lista innych szaleńczych pomysłów, jak: zakaz potępiania  gejów, nakaz ich popierania, zakazy krytyki pedofilów,  coraz ostrzejsze ataki na rasę białą, głównie w Europie, USA i Kanadzie oraz wszystkie wojny, jakie Chazarzy rodzaju Schwab - z morderczej rodziny Rothschild - zdołali przeciwko prostym ludziom wywołać.

Tego rodzaju istoty nigdy nie wspominają ani jednym słowem o Bogu czy Biblii. Nie znaczy to, że oni o Bogu nie wiedzą, ale znaczy to, że Boga oni się panicznie boją i wiedzą, co ich w bliskiej przyszłości oczekuje. Nie tylko spotka ich śmierć ale ich dusze będą cierpieć poważne tortury za ich zbrodnie.

Hitler przy tych dwóch osobach był niemal świętym człowiekiem.

Całe nasze życie to jedno wielkie pasmo łez oraz krwi, które to rozlewają nam władze nasienia węża!

Za III Wojną Światową stoi Chabad Lubawicz!

Największym problemem większości ludzi jest unikanie możliwości sprawdzenia pewnych rzeczy. Także Chabad nie zna planu III Wojen Światowych szatana i dlatego oni nadal jemu ufają.

Dopiero teraz to wszystko zaczyna wychodzić na wierzch i moje starsze artykuły o Chabadzie były i są nadal bardzo cenne. Teraz można podsumować, że niemal cała władza Żydów to władza Chabadu. Nie wszyscy Żydzi są za tym, ale oni nie mają wyboru.

Chabad od wielu lat ukrywa swoje plany, ale ich plany ujawnił nam - Rabin Menachem Mendel Schneerson. Sam Trump stał po stronie Schneersona a jego córka, Ivanka z mężem oddawali hołd trupowi Scheersona. [EN]

Większość może natychmiast oponować, że Putin to także Chabadu wielbiciel.

Pamiętam jak dzisiaj, kiedy RZECZYWISTY Putin zaginął na ponad tydzień. Nikt nie wiedział, gdzie on się podział, a... rzeczywisty Putin rzeczywiście popierał publicznie Chabad.

Kiedy Putin pojawił się ponownie, jego była żona, mieszkająca już poza Rosją przed kamerami oświadczyła że ten odnaleziony Putin nie jest jej mężem. Także niektórzy dziennikarze zgadzali się z jej oświadczeniem.

Sprawdźmy angielską Wikipedię a zwłaszcza zdjęcia rzeczywistego Putina. Wielu ludzi także to widziało i... jeżeli nowy Putin nie był tym starym, dlatego MUSIAŁ nastąpić rozwód. Rzeczywista żona miałaby wielki procent zaufania, gdyby stwierdziła  publicznie będąc nadal żoną, że Putin to nie jest jej Putin!

Kto wie, czy drugi Putin nie jest upadłym aniołem, który być może przejmie władzę nad całym światem jako główny gracz... Bestii.

Jak funkcjonuje światowa kontrola Rzymu?

Władza Rzymu już niemal upadła. Ale poniżej krótka historia byłego władcy świata.

Wszyscy członkowie Rzymu/Watykanu to pedofilskie potomstwo szatana. Dlatego wszystkie niemal rządy na całym świecie są kontrolowane za pomocą pedofilii, która jest stygmatem władców wszystkich państw całego świata.  Normalni ludzie wręcz wzdrygają się na słowo - pedofil.

Groźba ujawnienia pedofila jest najskuteczniejszą ich kontrolą!

Dlatego nikt nigdy nie zrobił żadnego śledztwa w sprawie głównego herszta, pedofila Epsteina, który w jakiś dziwny sposób został zamordowany w doskonale chronionym i kamerami sprawdzającymi 24 godziny dziennie spokój w więzieniu. Współpracownica Epsteina, Ghislaine Maxwell także nie zeznaje i najprawdopodobniej spotka ją los Epsteina. Oczywiście, że grozi jej także... 'samobójstwo'.

Tak jest właśnie kontrolowana władza na wielu stanowiskach przez ochronę MASOWEJ pedofilii, która nigdy nie jest ani rozgłaszana, ani śledzona ani... karana. Ludzie popełniający ją niemal nigdy nie stają przez sądami. Jest wręcz odwrotnie, ponieważ władze pod naciskiem Watykanu dążą nie tylko do... legalizacji pedofilii  ale dążą także do legalizacji seksu dorosłych z niemowlętami.

Tak ohydne są władze i wszelkie autorytety religijne i naukowe.

Istnieje kilka państw, które wymknęły się już spod kontroli Watykanu. Rosja, Chiny, Indie i istnieją pomniejsze państwa wymykające się także spod kontroli Rzymu.

To, co obserwujemy na Ukrainie to ostatnia desperacka próba Rzymu, aby powstrzymać Rosję od przejęcia władzy nad światem. Oni doskonale wiedzą, że Bóg już działa na ziemi i kieruje pewnymi posunięciami władz. Z proroctw wiemy także, że Bóg zapowiada nam rządy Rosji, atak Chin na USA i wykonanie w ten sposób  wyroku Bożego na Babilonie Wielkim.

Objawienie 7:(1) Potem widziałem czterech aniołów stojących na czterech krańcach ziemi, powstrzymujących cztery wiatry ziemi, aby nie wiał wiatr na ziemię ani na morze, ani na żadne drzewo. (2) Widziałem też innego anioła wstępującego od wschodu słońca, który miał pieczęć Boga żywego i który zawołał głosem donośnym na czterech aniołów, którym zezwolono wyrządzić szkodę ziemi i morzu, mówiąc: (3) Nie wyrządźcie szkody ani ziemi, ani morzu, ani drzewom, dopóki nie opatrzymy pieczęcią sług Boga naszego na czołach ich.

Te wersety mówią nam wyraźnie, że Bóg już kontroluje wszystko, co dzieje się na ziemi.

Na Ukrainie żyje wielu wspaniałych ludzi. Ale rakiem Ukrainy jest chazarska mafia, niezwykle okrutna i zbrodnicza grupa nazistów ukraińskich, odpowiedzialna za wszystkie zbrodnie ukraińskie.

Zwróćmy uwagę na to, że niemal wszystkie zbrodnie wojenne to dzieła Chazarów!

Jest to potomstwo szatana i upadłych aniołów, dążące do NWO!

Nasienie węża sprawuje rządy nad światem a proroctwa zapowiadają nam zmianę tych rządów na okres 3.5 roku czyli na czas, czasy i połowę czasu. Potem rządzić będzie Syn Boży,  Isus Mesjasz!

Obecna polityka światowa to rządy szatana, z pomocą jego wybranych zbrodniczych liderów nasienia węża, czyli Chazarów, które liczy na całkowite zwycięstwo szatana i być może liczy nawet na życie wieczne. Do tego stopnia skazany przez Boga szatan ogłupił swoje potomstwo, które nadal jemu wierzy.

Szczepienia pozbawiają nas wolności oraz sumień

Trudno być może uwierzyć, ale szczepienia Covid-19 pozbawiają ludzi Bożych genów oraz sumień. Dlatego ludzie zaszczepieni zwykle się zmieniają i zmieniają całkowicie swoje dotychczasowe upodobania.

Czy stają się także pedofilami? Tego nie wiemy ale stają się podobni mentalnie do nasienia węża, ponieważ z powodu szczepień tracą oni Boże geny, które kontrolują w pewnym stopniu nasze sumienia.

Ludzie zaszczepieni wysyłają nieświadomie swoje myśli do specjalnych SI komputerów, które to kopiują i odpowiadają one w zupełnie niekontrolowany przez człowieka sposób. W ten sposób wielu ludzi samo się wycofało z szansy na wybaczenie ich grzechów i wielu z nich oczekuje na na wyrok Boga.

Istnieje jeden cel Chazarów, którzy doskonale wiedzą, kim jesteśmy. Wiedzą oni, że że jesteśmy Ludem Bożym i z tej przyczyny oni nas szczególnie nienawidzą ponieważ wiedzą, że... dla nich nie ma życia wiecznego.

Dążą oni do powstrzymania Słowian, głównie Polaków przed wzięciem części z ich do nieba oraz wymarszu pod opieką Boga na pustynię. Największy ich problem to przyszłe przejęcie władzy nad  oczyszczonym przez Boga świecie rządzonym obecnie przez szatana.

Większość tych morderców nawet nie wie, dlaczego zabijają niewinnych ludzi!

Zapamiętajmy, że nazwy, jak: Chazarzy, Żydzi, naziści, bolszewicy oraz inni osobnicy uwielbiający masowe mordy oraz torturowanie niewinnych ludzi to ta sama grupa - nasienie węża. To ludzie bez sumień i ludzkich uczuć. Oni nigdy nie mieli i nie będą mieli prawa do życia z Ludem Bożym na ziemi. Ale oni nadal posiadają jeszcze władzę na Ziemi!

Przyszłe oczyszczenie ziemi przez Boga będzie usunięciem z ziemi wszelkiego zagrożenia dla ludzi stworzonych przez Boga. Wszyscy nasi wrogowie będą eksterminowani przez Boga i Jego aniołów.

Z powodu stałego mieszania się ludzi Bożych z nasieniem węża, świadomie lub nie, niektórzy są częściowo wymieszani genetycznie z potomstwem szatańskim i nad nimi także odbędzie się sąd, ale... pewna ich część będzie żyła wiecznie na ziemi.

Oczywiście królem całego świata będzie Isus Mesjasz, Syn Boga Najwyższego.

Dlaczego jest nam potrzebna olbrzymia zmiana?

Nowy Porządek świata jest nam potrzebny, ponieważ obecny świat został już niemal całkowicie zniszczony przez rządy szatana i jego klikę upadłych aniołów. Najpierw szatan i upadli aniołowie pierwszy raz zniszczyli świat Boga przed potopem. Ich nasienie węża oraz potomstwo aniołów zginęło także w potopie.

Ale reszta bałaganu dzisiejszego to wynik zbrodniczych rządów szatana nad całą ziemią. Zwróćmy teraz naszą uwagę na poniższy tekst

Plan NPŚ czy też NWO jest publicznym przyznaniem się szatana do totalnej klęski jego rządów nad światem. Spowodował on morze łez i niewinnej krwi.

To właśnie rząd szatana oraz jego aniołowie zrobili absolutny, straszliwy bałagan na ziemi z wszystkimi wojnami włącznie. Znamy oczywiście szatański plan trzech wojen światowych.

To jest publiczne przyznanie się szatana do totalnej winy za wszystkie światowe zbrodnie, przed potopem oraz po potopie.

Niemal wszelkie zło na ziemi to dzieło szatana, upadłych aniołów i ich potomstwa.

Chazarzy to nasienie węża - ich właśnie potomstwo.

Wystarczy nieco wiedzy spoza cenzury szatana, aby natychmiast zorientować się, że Bóg miał ABSOLUTNĄ rację we wszystkim a szatan pokazał Bogu oraz całemu światu, że nie jest on w stanie panować nad światem i że powinien on zostać tej władzy oraz życia całkowicie pozbawiony.

Szatański świat wraz z jego chazarskim potomstwem to światowa klęska szatana oraz wszelkich hybryd anielskich, także wrogich Bogu.

Aby to naprawić, trzeba usunąć z ziemi szatana i upadłych aniołów. Także konieczne jest usunięcie ich zbrodniczego potomstwa, nie posiadającego dusz ludzkich i sumień, co oznacza śmierć wszelkich władz i 'autorytetów' z 'naukowcami' włącznie

Oni już posiadają wyrok Boży nad sobą i wkrótce rozpocznie się wykonywanie Bożych planów oczyszczenia z tych brudów z Bożej ziemi. Zginie z rąk Boga oraz Bożych aniołów kilka miliardów ludzi!!!

Oni nie mieli, nie mają i nigdy nie będą mieli prawa do życia na ziemi stworzonej przez Boga dla Bożych ludzi. Ich zbrodnie ich oskarżają.

Sam fakt, że szatan jest wielbiony niemal przez cały świat jest także rezultatem jego kłamstw. On nie potrafi dokonać absolutnie niczego dobrego i dzieje całej naszej historii są tego wymownym dowodem. Sprawdź pewne fakty ukazane nam w niektórych filmach. Filmy Ewaranona. Obejrzyj w szczególności ten film. Czyżby w przeszłości aż tak masowo mordowano ludzi na świecie?

Biblia nam wyraźnie mówi, że możemy ufać wyłacznie Bogu.

Objawienie 4:11 Godzien jesteś, Panie i Boże nasz, przyjąć chwałę i cześć, i moc, ponieważ Ty stworzyłeś wszystko, i z woli twojej zostało stworzone, i zaistniało.  

Powyższy tekst biblijny ujawnia nam niezwykłą cechę Boga. Jest On Stworzycielem Nieba i Ziemi oraz wszystkiego, co na nich istnieje.

Żadna istota w niebie i na ziemi niczego nigdy nie stworzyła. Nawet samochód nie jest stworzony ale złożony z elementów stworzonych przez Boga, które owe prawa, z których korzystamy stworzył.

Nie mamy nawet najmniejszego wyobrażenia o mocy twórczej Boga i nie wiemy, czy istnieją jakiekolwiek jej ograniczenia.

Nawet Syn Boży niczego nie stworzył i z tych przyczyn jedynie Bóg może być wielbiony, ponieważ my istniejemy dlatego, że Bóg stworzył wszystko i ten sam Bóg będzie stwarzał także w przyszłości, kiedy doprowadzi on lud do doskonałości oraz do życia wiecznego.

Co jest najbardziej cenne, ale nikt o tym raczej nie mówi, jesteśmy stworzeni na obraz i podobieństwo Boże. To nam sugeruje, że po pewnym czasie naszego wiecznego istnienia będziemy mogli wraz z Isusem także stwarzać na wzór Boga.

Aby do tego doprowadzić, jakiekolwiek istoty nie posiadające ludzkich dusz i sumień muszą być z ziemi na zawsze usunięte.

Na dobry początek zostanie usunięta z wyroku Boga 1/3 zbrodniczych ludzi.

Objawienie 9:15 I zostali uwolnieni czterej aniołowie, którzy byli przygotowani na godzinę i na dzień, i na miesiąc, i na rok, aby wytracić trzecią część ludzi.

Jedna trzecia to prawie trzy miliardy ludzi. Większość religii o tym wersecie milczy. Nie dlatego, że o tym oni nie wiedzą, ale dlatego, że ludzie, którzy się o czymś takim dowiedzą, mogą oni porzucić bezbożne uczynki i mogą rozpocząć naśladowanie Boga i Syna. A to przyniesie wielu z nich życie wieczne.

Czy możemy sobie wyobrazić naszą Ziemię, pełną sprawdzonych Bożych ludzi, bez zamków, płotów, policji czy więzień, bez lichwy, bez pieniędzy, żyjących wspaniałym życiem bez chorób, śmierci i wojen, zarządzani tylko przez wysoko postawionych także 144.000 sług Bożych, którzy będą trzonem wraz z Synem Bożym olbrzymiego Królestwa Bożego na ziemi?

Nie można sobie tego wyobrazić patrząc na nasienie węża oraz na... banderowców.

Boże, zachowaj nas od jednych i od drugich, ale ich win im nie daruj!