Bezgraniczna mądrość Boga

www.zbawienie.com

II Ezdrasza 16:(67) Oto Bóg jest sędzią, bój się go. Zaprzestań swych grzechów i zapomnij o swych nieprawościach, nigdy ich ponownie nie popełniaj; a Bóg będzie cię prowadził naprzód i ochroni cię od wszelkich ucisków. [BM]

Powrót na stronę główną

Mądrość Boga nie ma granic.

To, co się obecnie dzieje na naszych oczach jest szczególnie mądre. Jest to Boża mądrość, która zbrodnie zbrodniarzy szatańskich nadal toleruje.

To, co widzimy świecie jest publicznym sądem Boga nad szatanem, upadłymi aniołami oraz ich potomstwem, czyli nasieniem węża. Nie jest to sąd za zamkniętymi drzwiami, ale każdy może widzieć, do jakiego stopnia wszyscy oskarżeni są winni popełnianych zbrodni na całym świecie.

Oskarżeni nie posiadają żadnej mądrości oraz są pozbawieni uczuć ludzkich.

Szatan spowodował największą i najbardziej kłamliwą światową katastrofę na całej ziemi. Miliony ludzi masowo umierają i nadal będą umierać - nie wszyscy -przez co najmniej 5 lat! Szatan oraz upadli aniołowie są ojcami zbrodniczego nasienia węża, którego jest znacznie więcej na ziemi, niż ludu stworzonego przez Boga.

Ziemia została stworzona dla stworzeń Boga. Dla hybryd szatańskich i potomstwa upadłych aniołów nie ma żadnych szans na wspólne życie wraz z Ludem Bożym.

Stosunek hybryd czyli nasienia węża do Prawa Bożego pozbawia ich jakichkolwiek  szans.

Do niedawna władze wyglądały niemal normalnie, ale owa 'normalność' - w pełni zaakceptowana przez Lud Boży została całkowicie porzucona przez zbrodniarzy i nastąpiły masowe mordy niewinnych ludzi, po raz kolejny oszukanych przez rząd i służby lekarskie One są złożone właśnie z nasienia węża, czyli z wrogów tych wszystkich ludzi, którzy miłują Boga i Jego Prawo.

Władze wężowe stworzyły na ziemi piekło, jakiego świat jeszcze nigdy nie widział!

Nie ma obecnie niemal żadnej 'opieki' lekarskiej, jedynie czasami operacje się udają. Zwłaszcza Covid to zupełny absurd 'wykształconych' lekarzy i doktorów. W wielu państwach trwają masowe mordy niewinnych i często zdrowych ludzi w szpitalach na tzw. respiratorach. Co jest wyjątkowo okrutne, ludzie ci są pozbawieni przez kilka dni jakiegokolwiek pokarmu z wodą włącznie.

To wszystko powoduje niezwykle okrutne, bolesne zgony, spowodowane przez sowicie opłacanych za te zbrodnie lekarzy i pielęgniarki. Dla ich zamaskowania separuje się ludzi pozamykanych w szpitalach i nie dopuszcza do nich absolutnie nikogo, z rodzinami włącznie.

Obozy hitlerowskie chyba nie były aż tak okrutne, jak okrutne są dzisiejsze służby zdrowia, złożone głównie z nasienia węża. Pewne ekstremalne źródła nazywają  tę zbrodnię: Covid Holocaust.

Rozdmuchany przez władze system rzekomo demokratyczny jest kolejnym ohydnym kłamstwem, które widzimy niemal wszędzie .Dopiero teraz większość z nas już to dostrzega.

Widzimy już wyraźnie, kto jest częścią nasienia węża a kto jest częścią Ludu Bożego, miłującym dobro oraz pokój. Prawna działalność rządów powinna być prosta i oczywista. Celem powinno być zarządzanie nad obywatelami według ścisłego prawa zawartego w Konstytucji.

Rządy powinny SŁUŻYĆ narodowi, co jest uważane przez syjonistyczne władze za zupełny absurd.

Widać już wyraźnie, że rządy nie są 'wybierane' przez ludzi ale są 'wybierane' przed wyborami, a głosowanie jest czystą farsą, ponieważ pośród kandydatów na figury rządowe nie ma obywateli danego narodu, ale są to wyłącznie mniej lub bardziej zakamuflowani i ściśle kontrolowani przez szatana członkowie nasienia węża.

Szatańska propaganda jest głównym motorem wymuszania na nas łamania Prawa Bożego. Jesteśmy zachęcani i  podsycani do łamania Przykazań wyuzdanymi filmami, masową propagandą gejowską, przymusową aprobatą wszystkich zboczeń i powszechnymi zachętami do popełniania każdego możliwego grzechu.

Lichwa - zabroniona przez Boga - powoduje masowe ubóstwo wszystkich narodów całego świata. Większość ludzi nie ma żadnych szans na pozbycie się długów czyli ich spłacenie.

Ruch samochodowy, napędzany celowo truciznami, rozpyla trujące wydechy z rur wydechowych. Opłacane przez nas w lichwiarski sposób pojazdy, rejestracje i wiele innych zupełnie niepotrzebnych wydatków także niszczą nasze otoczenie, zdrowie powodując wiele chorób.

Mnóstwo ludzi ginie niepotrzebnie w śmiertelnych wypadkach samochodowych ale jakimś dziwnym trafem to nie ma żadnej reakcji władz, ale władze skupiają się wyłącznie na rzekomej pseudo epidemii.

Palenie papierosów, alkoholizm czy też wypadki samochodowe nie są priorytetem władz. Priorytetem jest rzekoma epidemia zwykłej grypy, której oni także nie są w stanie wyleczyć. Wszystkie szatańskie pomysły okazują się ich totalnym fiaskiem. Nie było i nie ma żadnej epidemii, nie wyizolowano żadnego wirusa i wszystkie działania rządu pogłębiły i to znacznie nasze problemy.

Niewielu z nas zdaje sobie sprawę z tego, że owa zwykła grypa Sars, jeżeli nie jest leczona może przynieść nas katastrofalne szkody ze śmiercią włącznie.

Do tej pory większość ludzi, kiedy poczuła się nieco gorzej, wiedziała, że trzeba natychmiast wziąć witaminę C, D, cynk oraz ciepłą kąpiel, czy wiele innych domowych sposobów. Po przespanej nocy po takiej pomocy ciału grypa czy przeziębienie natychmiast znika. Większość o tym doskonale wie.

Co jest niezwykłe i ukrywane przed nami, takie własne wyleczenie się powoduje to, że w najbliższych latach ta sama choroba cię nie dopadnie, ponieważ twój organizm już jest na nią wspaniale uodporniony.

Ale brak takiej reakcji, ponieważ wielu wierzy władzom że to śmiertelny wirus, czeka na pomoc rządową, która następuje dopiero po kilku dniach. Dlatego ludzie starsi nie wytrzymują tak rozwiniętej grypy i masowo umierają.

To nie grypa ich zabija ale brak natychmiastowej pomocy.

Nie wspomnę także o masowych zgonach, które występują często po tych szczepieniach.

W tym świetle akcja rządowa w kierunku opanowania 'epidemii' jest światowym absurdem. Jeżeli nie wierzysz, zacznij sam szukać środków na grupę czy na przeziębienie. Każdy uczciwy lekarz tobie to powie!

Chyba, że masowe zgony zaliczymy jako sukces władz... w mordowaniu ale na pewno nie w leczeniu. Wszystkie plany rządowe były i są nadal totalnym, morderczym fiaskiem. Dosłownie wszystkie zastosowane działania władz okazały się w niemal 100% nieskuteczne. Jest jeszcze gorzej. Wszystkie działania władz znacznie pogłębiły szkody całego narodu, który naiwnie stosował maski, dystanse i restrykcje.

W ciągu dwóch lat 'epidemii' władze nie osiągnęły żadnego sukcesu. Zero!

Według statystyk Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) od 1896 roku – kiedy odnotowano pierwszy wypadek śmiertelny w wyniku wypadku drogowego zginęło na świecie 35 mln osób. Obecnie na drogach wszystkich kontynentów – według danych Organizacji Narodów Zjednoczonych – ginie rocznie ok. 1,2 mln osób (co 30 sekund jeden człowiek), a 30-50 mln odnosi obrażenia. Większość ofiar pochodzi z państw rozwijających się[2]. Około 40 proc. wszystkich zabitych stanowią dzieci i młodzież. Wikipedia.

Samochody są tak skonstruowane, że samochód jadący za tobą zasysa spaliny z samochodu, który jedzie przed tobą. Nie każdy samochód jest tak skonstruowany, ale nasienie węża wie, które samochody warto kupować i one raczej nie powodują zatruwania podczas jazdy w korku.

Na domiar złego spryskują nas od lat truciznami z samolotów. Znając ich postawę do Covid-19 żadne wytłumaczenia nam już nie wystarczają. Ciekawe, jakie choroby oni na nas zrzucają z samolotów!

Jak rozpoznać kłamstwa rządowe?

Przede wszystkim, oni wtedy kłamią, kiedy ich usta są w ruchu, czyli niemal wszystko, co pochodzi od nich jest kłamstwem. Dokładnie, jak to podaje nam Biblia.

Poniższe proroctwo jest wręcz nieprawdopodobnie dokładne.

Objawienie 2:(9) Znam ucisk twój i ubóstwo, lecz tyś bogaty, i wiem, że bluźnią tobie ci, którzy podają się za  Judejczyków, a nimi nie są, ale są synagogą szatana.

Oni podają się za rzeczywisty biblijny Izrael, co jest kłamstwem. Ostatnie słowa cytatu są na wagę złota. Owi pseudo Izraelici są synagogą szatana czyli powszechnie wielbią diabła. Czasami wydaje się, że są oni chrześcijanami. Jest to jedynie pozór, ponieważ to oni całkowicie kontrolują wszystkie religie chrześcijaństwa i oni decydują, kiedy i jak masz grzeszyć łamiąc Przykazania Boże.

Wielbienie krzyża czy matki boskiej to typowe grzechy skrajnego bałwochwalstwa, narzuconego chrześcijaństwu przez szatana oraz ... nasienie węża.

Także z ich powodu jesteśmy ubodzy z powodu ohydnej lichwy, stosowanej powszechnie przez lichwiarski system bankowy.

Władza unika wszelkiej publicznej dyskusji

To jest ich najpotężniejsza broń, bez której oni nie są w stanie rządzić jakimkolwiek państwem. Dyskusja jest formą sprawy sądowej. W uczciwym sądzie obie strony: oskarżyciela oraz obrońcy mają prawo do przedstawienia sędziom WSZYSTKICH posiadanych dowodów za, czy też przeciw.

Takich dyskusji nigdy nie ma, ponieważ oni ZAWSZE kłamią. Aby to ukryć stosowana jest cenzura i wyszydzanie.

A przecież wystarczy jeden program w TV na żywo, w którym dwóch fachowców przedstawi swoje dowody na to, że to jest rzeczywista epidemia lub dwóch oponentów ujawni, że jest to totalne oszustwo oraz celowe morderstwo. Dane, które są znane wielu ludziom pokazują bezspornie, że jest to ohydne kłamstwo. Wielu ludzi niewinnie i masowo umiera z powodu najbardziej niebezpiecznych szczepionek, jakie świat kiedykolwiek widział.

Dodatkiem do tej zbrodni jest ostra cenzura oraz ostatnio zabronione pod karą więzienia a nawet śmierci w niektórych państwach dyskutowanie w jakimkolwiek temacie kłamliwej rządowej narracji.

Taka postawa władz jest oczywistym dowodem totalnego łamania wszelkich praw konstytucyjnych,oraz jest to dowód jawnej i oczywistej zbrodni rządowej.

Dlaczego władze stawiają na szczepienia?

Ponieważ nasze DNA zmienia się pod ich wpływem i zostanie z naszego DNA wyeliminowany DNA Boga zwany VMAT-2. To jest celem szatana i dodatkowym dowodem są masowe restrykcje skierowane przeciwko białemu chrześcijaństwu, głównie w USA/Kandzie oraz w całej Europie.

Szczepienia to szatański atak na białe chrześcijaństwo oraz na samego Boga.

Co jest jeszcze bardziej dramatyczne, jak wielu z nas wie, Rzym/Watykan to sataniści i cały cyrk z szczepieniami to pomysł i rozkazy szatana, które wykonuje właśnie Rzym czyli Wielka Nierządnica. Do tej pory Rzym popełniał wszystkie zbrodnie, wojny i masowe masakry z holokaustem włącznie, realizując plany szatana.

W chwili obecnej mamy najprawdopodobniej ostatni atak Rzymu na białe chrześcijaństwo. Szatan zostanie więc pozbawiony władzy, ponieważ nie zdołał przekonać chrześcijan, aby mu służyli. Jego doktryna okazała się zupełnym fiaskiem i zostanie on w każdej chwili pozbawiony władzy.

Wszystkie wojny wywołane przez nich i rewolucje są bezspornym i zbrodniczym złem. Szatan, upadłe anioły oraz ich nasienie wężowe pokazują nam w pełni, że ich istnienie na ziemi jest wyjątkowo zbrodnicze i Boży wyrok śmierci na ten szatański pomiot jest całkowicie logiczny, sprawiedliwy.

Zbrodnia czy zwykła głupota?

Zwróćmy uwagę na rządowe nonsensy w kwestii Covid-19. Głównym ich grzechem jest zmuszanie dorosłych i nawet dzieci, które bardzo rzadko nie chorują do szczepień. Rządy twierdzą, że jest to epidemia, która zagraża całemu światu. Ale jakimś cudem pewne państwa nic nie robią i ludzie jakoś nie umierają.

Zbrodnicze rządy prowadzą wojnę przez niemal dwa lata z rzekomą epidemią i walka ta wygląda na walkę z wiatrakami. Poniżej rezultaty zastosowanej 'pomocy'.

Maski - powodują szkody a nie pomagają nam.

Dystanse - zero pomocne.

Pomysłów rządu jest dużo więcej a ich efektywność jak sami widzimy jest równa zeru.

Sprawdź w tym linku. https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia

Szczepienia - totalnie nieskuteczne, zero pomocy i wręcz szkodliwe dla każdej zaszczepionej ofiary tego oszustwa. Zaszczepieni często umierają, mają zawały serca i wiele, wiele innych schorzeń, które nas nigdy nie prześladowały. Niektórzy umierają w ciągu kilku godzin od zaszczepienia, inni cierpią i będą cierpieli przez lata.

Niemal wszystkie kobiety będące w ciąży podczas szczepienia miały poronienia. Istnieją także przypadki zmian charakterów zaszczepionych ludzi.

Jeszcze nie było na świecie szczepionki tak szkodliwej dla osób zaszczepionych.

Szczepienia są masowo wymuszane na ludziach... zdrowych. Covid to zmienione nazwy chorób: przeziębienia oraz grypy .

Mamy więc prawie dwa lata całkowicie bezużytecznych i bezmyślnych 'prób' rządowych i 'medycznych'. Szkody z powodu szczepień jak częste zgony ludzi zaszczepionych są znacznie większe niż zwalczane schorzenia. Szczególnie dzieci są wielkim problemem, ponieważ nie ma żadnej przyczyny, aby dzieci szczepić.

Wszelkie wcześniejsze szczepienia dzieci - sprzed Covidowej histerii - są także nie tylko bezużyteczne ale podobnie szkodliwe. Wiele dzieci ma autyzm z powodu szczepień.

Nasuwa się proste wyjaśnienie i realna opcja poniżej.

Władze i służby lekarskie dążą do drastycznej depopulacji i powinny być natychmiast postawione przed sądem w Norymberdze 2 lub przed sądem samego Boga, co w 100% nastąpi - wcześniej czy później.

Taki był właśnie plan działania podany przez zbrodniarza Billa Gatesa już w roku 2011.

Czy poszedłbyś do lekarza, który nie jest w stanie ci pomóc przez 2 lata?

Z pomocą lekarstw nie spowodowano jakichkolwiek pozytywnych rezultatów leczenia Covid poza zgonami, kalectwem oraz masowymi poronieniami. Ale to nie są wszystkie objawy. Są także objawy... finansowe.

Straszliwym ciosem finansowym dla narodów, których gospodarka została często całkowicie zniszczona poprzez brak rąk do pracy i innych problemów spowodowanych przez maski, separacje ludzi rzekomo chorych od zdrowych. Upadają biznesy a nawet niektóre korporacje z powodu drastycznych 'prób' zlikwidowania pseudo epidemii.

Co jest najbardziej szokujące, nie tylko nie ma odseparowanego wirusa, ale że słynny PCR wykrywacz został usunięty z powodu niemożliwości jakiekolwiek diagnozy wirusa. Link.

Idąc za tym ciosem, władze na podstawie fałszywych danych z PCR wyciągnęły błędne wnioski, że trzeba mieć maski, i wiele innych restrykcji, ponieważ mamy rzekomego wirusa, który został wykryty przez nieskuteczną maszynę PCR.

Najbardziej szalone jest to, że wynik 'badań' za pomocą PCR spowodował światową epidemię! Nikt na ziemi nie wie, czy ten wirus w ogóle istnieje!!!

Faktem jest, że nikt ostatnio się nie przeziębia i nie ma grypy? Zamieniono je na Cocid-19!?

Czy to jest zbrodnia rządów czy totalna głupota i nieudolność? Odpowiedzcie sobie sami.

Czy teraz rozumiesz drogi czytelniku, dlaczego rząd nigdy nie zgodzi się na publiczną dyskusję z nikim w tej kwestii? Odpowiedź jest prosta. Największy nieuk medyczny zniszczyłby fachowców w podobny sposób, w jaki ja ich tutaj podsumowałem a lekarzem nie jestem. Wyniki szczepień świadczą o nich samych bardzo wymownie.

Co zbrodniarzy czeka?

Bóg nie byłby uczciwy i sprawiedliwy, gdyby ich za to SROGO nie ukarał wieczną śmiercią. Zbrodnie dokonywane przez rządy, najczęściej pedofilskie są już wielu z nas znane. Wiemy także, że istnieje grupa 'ludzi', którzy żyją wyłącznie w zbrodniczym stylu. Owi 'ludzie' to potomstwo szatana oraz upadłych aniołów. Oni ogólnie nie mają prawa do życia.

Ale to właśnie oni rządzą całym światem i oni są w pełni odpowiedzialni przez Bogiem za wszystkie ich zbrodnie, mordy, wojny i wszelkie inne ohydy, jakie oni codziennie popełniają.

Do tej pory wielu z nas nie wierzyło, że takie potwory istnieją na ziemi. Ale ich ostatnie działania, ich rewolucje, próby zniweczenia rasy białej oraz zbrodnia Covid 19 są dowodem absolutnie słusznego wyroku Boga na tych hybrydach szatańskich.

Dwóch świadków w ostatnich 3.5 latach szatańskich i anielskich rządów pokaże nam jeszcze więcej ich zbrodni, jak ukrywana przed nami do dzisiaj masowa pedofilia czy nadal nam nie znane inne chore pomysły. Ci dwaj świadkowie Boży za ukazanie prawdy o tych zbrodniarzach zostaną zamordowani na bardzo krótki okres czasu.

Objawienie 11:(7) A gdy już złożą swoje świadectwo, zwierzę wychodzące z otchłani stoczy z nimi bój i zwycięży, i zabije ich. (8) A ich trupy leżeć będą na ulicy wielkiego miasta, które w przenośni nazywa się Sodomą i Egiptem, gdzie też Pan ich został ukrzyżowany. (9) I patrzeć będą ludzie ze wszystkich ludów i plemion, i języków, i narodów na ich trupy przez trzy i pół dnia, i nie pozwolą złożyć ich trupów w grobie.

Wtedy gniew Boży wyleje się na skazańców i kilka miliardów pseudo ludzi zostanie przez Boga wraz z aniołami upadłymi pozbawiona życia i to na wieczność.

Oto przyczyna tego, co jeszcze jest tolerowane przez Boga ale Jego wyrok nad nimi jest już bardzo blisko.

NIE DARUJ IM BOŻE NICZEGO! ZASŁUŻYLI NA WIECZNĄ ŚMIERĆ!!!!

Bóg pokazuje światu, do czego prowadzi łamanie Jego Przykazań.