Prześladowanie Chrześcijan jest dowodem na istnienie Boga

Ostatnie uaktualnienie: 8 Sierpnia 2015


Psalm 2:1 Czemuż to burzą się narody, A ludy myślą o próżnych rzeczach? 2 Powstają królowie ziemscy I książęta zmawiają się społem Przeciw Panu i Pomazańcowi jego: 3 Zerwijmy ich więzy I zrzućmy z siebie ich pęta!

W ostatnich kilku latach świat zupełnie zwariował! Nagle rodzina i małżeństwo zostały ostro zaatakowane przez władze i media.

Wzorowym modelem ludzkości stała się para gejów a odwrotność Przykazań Bożych jest pozorną modą tego świata. Pozorną dlatego, że świat uwielbia najdziksze prawa i owe zupełnie szalone prawa obowiązują nas, ale nie ich! ONI są praktycznie ponad prawem.

ONI nie chcą, abyśmy ICH zabijali ale chcą abyśmy się nawzajem mordowali.

Kim są Oni?

My jesteśmy białą rasą i podstawą naszej kultury, prawa i moralności jest Biblia.

ONI...

ELITY ŻYDOWSKO-POLSKIE - KTO NA PRAWDĘ RZĄDZI POLSKĄ?

To nie są teorie spiskowe. Stan naszego kraju jest wymownym dowodem ich zbrodniczej działalności. Popatrz na ten film pod kątem - kto z kim się brata, a zauważysz, że ONI to jedna publicznie zwalczająca się klika, ale prywatnie razem pijąca czyściochę i śmiejąca się z głupiego 'polactwa', które nadal im wierzy na nich głosuje.

 

Żydzi - nie jest to właściwe określenie tych ludzi.

Jest to raczej kod, po którym się rozpoznają. Biblia nazywa ich synagogą szatana, ponieważ ludzie ci w ukryciu przed nami wielbią szatana i jemu służą. Nad nimi panuje król świata, czy też król Sodomy - papież oraz hierarchia kościelna złożona z biskupów i kardynałów. Rządzi nami także najbardziej okrutna organizacja świata, zakon Jezuitów, który był siłą usuwany z ponad 80 państw.

Członek tego zbrodniczego zakonu jest w chwili obecnej papieżem - Franciszkiem, który został skazany na dożywocie za zbrodnie przeciwko ludzkości.

UWAGA, CICHA LKWIDACJA Polski na 2014-16 ...rok.

Te dwie grupy rządzą światem i ONI są odpowiedzialni przed Bogiem za wszystko, co się na naszej pięknej ziemi dzieje. Nie są to ludzie w pełnym tego słowa znaczeniu, ponieważ... ONI nie posiadają ludzkich uczuć. To ONI powodują głód, kryzysy i wojny. Ostatnio najdziksze zboczenia z pedofilią włącznie są wyjątkowo agresywnie reklamowane.

Wszystko to jest robione w celu powolnego wyniszczania narodów chrześcijańskich.

Szczególnie wyróżniającą ich cechą są wszelkiej maści zboczenia, które ujawniają nam ich tożsamość.

Ludzie ci są hybrydami pomiędzy upadłymi aniołami a normalnymi ludźmi. Z tych przyczyn brakuje im typowych cech człowieczeństwa. Bezpośrednie potomstwo aniołów i kobiet Nefilimowie. Dalsze potomstwo to hybrydy.

Biblia używa także nazwy - nasienie węża.

Nie jest prawdą, że ONI nie potrafią zarządzać państwami. ONI są bardzo sprytni i w doskonały sposób ogłupiają szatańską propagandą cały współczesny świat. Oni tłumaczą nam, że z powodu nieprzewidzianych problemów to czy tamto jest niemożliwe czy też jest dla nas szkodliwe.

Ich największym sukcesem jest to, że 80% ludzi nadal na ICH temat nic nie wie.

Obejrzyj uważnie ten film. Zwróć uwagę na to, co ONI o nas myślą i jakie stosują strategie.

WALKA O UMYSŁ PL. (UWAGA!!! grozi resetowaniem myślenia )

Ich celem jest zniszczenie całego rodzaju ludzkiego rękami Boga, zanim większość z nich zostanie zniszczona przez Boga w obronie tejże ludzkości.

ONI stanowią główny trzon przywódców... Chrześcijaństwa i Watykan zdołał zjednoczyć je po swoim parasolem. To oni zażydzają całe Chrześcijaństwo stanowiąc jego główny trzon.

Wyniszczanie Chrześcijan jest bezspornym dowodem na to, że Bóg istnieje i Biblia zawiera Jego obietnice dla cienmiężonej ludzkości.

Gdyby także zwalczano Islam, Judaizm, Buddyzm i wiele innych pogańskich religii i sekt, wielu z nas dałoby się nabrać na to, że nie istnieje żaden nadprzyrodzony Bóg a społeczeństwo dąży do nobliwej laicyzacji z powodu olbrzymich osiągnięć naukowych, które wykluczają Stwórcę.

Ale nauka to największe kłamstwa na świecie. Astronomia, teoria ewolucji, kosmologia to największe oszustwa w dziejach świata. Loty poza Ziemię nie były i nadal nie są możliwe. Broń jądrowa nie istnieje i nigdy nie istniała.

Zwalczane jest głównie białe Chrześcijaństwo, pomimo, że są to najwspanialsi, najbardziej pokojowi ludzie na globie ziemskim.

Zwróćmy uwagę na niezwykły pokaz mocy Boga, a zwłaszcza mocy Jego Ducha oraz jego Słów, które wywierają olbrzymi wpływ na wiele milionów ludzi.

Pomimo oczywistego faktu, że większość odłamów Chrześcijaństwa jest w niewoli demonów, na przekór temu wszystkiemu Chrześcijanie nadal są najwspanialszymi ludźmi na Ziemi. Owszem, niektóre doktryny są błędne, ale istotne jest to, że ci ludzie miłują Boga i sprawiedliwość, znając często zaledwie kilka wersetów biblijnych, jak 10 przykazań, "Ojcze Nasz" oraz przykazanie "miłuj bliźniego jak siebie samego" - wydają cudowne owoce, jakimi są ich dobre uczynki.

To Chrześcijanie ratowali Żydów przed Holokaustem z narażeniem własnego życia. Odwrotnie nigdy nie było i nikt nigdy nie słyszał niczego dobrego o tych ludziach. Nieliczne wyjątki potwierdzają regułę.

Spójrz na oczywistą różnicę.

Czy może biały Chrześcijanin wejść bez broni do Harlemu w Nowym Jorku i przeżyć? Szanse są znikome.

Czy można wejść do meczetu z Biblią w ręku i z krzyżem w ręku? Można za to stracić... głowę.

Czy można chodzić bezpiecznie z krzyżem i Biblią w Izraelu?

Czy murzyn z Harlemu może wejść do jakiegokolwiek kościoła bez broni? Oczywiście że tak i na pewno mu nic nie grozi. Czy Muzułmanin może wejść bez broni do kościoła chrześcijańskiego z Koranem pod pachą i w stroju muzułmańskim? Oczywiście że tak! Czy grozi mu mord ze strony chrześcijan? Absurd.

Nawet, gdyby zakłócał mszę czy zebranie jakiegoś zboru, nikt go nie zamorduje. I w tym właśnie tkwi OLBRZYMIA różnica.

Wielu Chrześcijan woli oddać swoje życie, niż zamordować drugiego człowieka.

Siły szatana mordują Chrześcijan tylko dlatego, że sataniści nienawidzą Boga, Biblii i Prawdy.

Nie można nienawidzić czegoś, co według NICH nie istnieje. ONI twierdzą, że wierzymy w mity hebrajskich pastuchów.

Czy słyszano gdziekolwiek o tym, że masowo mordowano ludzi za wiarę w mity?

Przecież elity podobno robią na Chrześcijaństwie olbrzymie pieniądze. Największe pieniądze zarabia się na uczciwie pracujących ludziach tworząc mocne i bogate państwa - jak kiedyś USA. Tymczasem to wszystko jest bezlitośnie grabione a Chrześcijaństwo jest jedyną religią, której członków wyniszcza się na całym świecie.

Wmawia się nam, że jesteśmy źli, że jesteśmy rasistami, antysemitami i braliśmy udział w Inkwizycji oraz dwóch wojnach światowych.

Ale to ONI nas zmuszali nas do przelewanie bratniej krwi. Za odmowę wzięcia karabinu do ręki wykonywano wyroki śmierci.

Inkwizycja i wojny krzyżowe, zbrodnie Krzyżaków, Różokrzyżowców, wszelkie rewolucje i związane z nimi masowe mordy Chrześcijan to ICH dzieła!

Nie zdarzyło się w historii świata, że Chrześcijanie udali się do króla prosząc o wojnę i wymordowanie tego czy innego narodu! Zawsze było odwrotnie. Sprawdź uważnie Plan 3 wojen światowych. Zwróć szczególną uwagę na plan 3 wojny.

Według tego planu sprowadza się wyszkolonych przez CIA Muzułmanów, wyposaża w broń oraz materiały propagandowe, aby ich przekonać do zwalczania wszelkich form Chrześcijaństwa. Kiedy jest ich więcej, zaczynają się olbrzymie problemy dla kraju, w którym mieszkają.

Jest powszechnie wiadome, że Islam to rewolucja anty żydowska i anty chrześcijańska.

Celem sprowadzania tych rewolucjonistów tylko i wyłącznie do krajów o białej populacji ma na celu wywołanie skrajnej nienawiści pomiędzy Chrześcijanami, a Muzułmanami i wywołanie w ten sposób śmiertelnych walk.

Zwróćmy uwagę na jeden istotny szczegół dotyczący imigracji Muzułmanów.

Sprowadzani są tylko i wyłącznie islamiści.

Chrześcijanom muzułmańskim wiz się nie daje.

Gdyby udzielano azylu muzułmańskim Chrześcijanom, nie byłoby nawoływania do szariatu, modlenia się na ulicach, nie byłoby absolutnie żadnych spięć religijnych, żadnych 'rasistowskich' problemów i konfliktów. A przecież wojny na Bliskim Wschodzie mordują tysiącami Chrześcijan muzułmańskich a rządy nie chronią ich, a nawet sami biorą udział w tych zbrodniach.

USA posiada islamskiego prezydenta, o którym wiadomo, że wspiera finansowo ISIS oraz publicznie szydzi z Biblii i Boga oraz dąży do maksymalnego prześladowania Chrześcijan.

Oczywiście do USA mogą imigrować tylko i wyłącznie wyznawcy Allacha, a muzułmanom chrześcijańskim w żadnym kraju na świecie nie udziela się azylu.

Prostym dowodem są modlitwy na ulicach, meczety i nawoływania do szarii. A to są właśnie atrybuty Islamu.

W ten sposób ONI wmuszają nam imigrację otwartych i śmiertelnych wrogów, którzy po przyjeździe zaczynają budowy meczetów i żądają specjalnych praw dla siebie. Ich w naszym chrześcijańskim kraju obraża wszystko, co chrześcijańskie, z świętami włącznie.

Synagogę szatana absolutnie nie interesuje, co nas uraża i rani w naszym własnym kraju.

W krajach Chrześcijaństwa liczą się jedynie uczucia Islamistów!!!

Wyniszczani jesteśmy na wiele różnych sposobów. Przymierze.

W ostatnich kilku latach używa się obce nam do dzisiaj propagandowe terminy jak - mowa nienawiści.

Oczywiście artykuł jak ten jest natychmiast klasyfikowany jako mowa nienawiści do innych ludzi, różnych ras oraz skrajny anty semityzm.

Zastanówmy się nieco nad tą nowo mową. Argumentuje się, że owa 'nienawiść' doprowadziła do Holokaustu Żydów.

Zupełny nonsens. Gdyby Niemcy zwrócili się do Hitlera (Hitler to jeden z NICH, działający z ramienia Watykanu) o eksterminację Żydów, ów argument miałby wiele racji. Ale to ONI zmuszają nas do bratobójczych walk. Nie było nigdy żadnej innej mowy nienawiści, jak tylko i wyłącznie z ICH ust i z ICH propagandy.

Jeżeli władze zabraniają tobie prawa do opinii, jest objaw skrajnego faszyzmu.

Nie lubię przesolonych potraw, niespodziewanego deszczu, wielkich mrozów i upałów, nie cierpię prawników, sędziów, policjantów, kłamców, władz, polityków, dilerów, gejów i lesbijek, papieży, fałszywych przywódców Chrześcijaństwa, satanistów, pedofilów, ludzi pracujących w machinie masowego ogłupiania, Żydów, komunistów, Iluminatów i wielu innych przypadków niechlubnego postępowania.

Podkreślone na czerwono teksty ukazują, że to jest niewłaściwe. Dlaczego? Ponieważ ujawniane są ICH zbrodnie i ohydne przewrotne plany.

A przecież na zdrowy rozum mamy prawo do posiadania opinii negatywnych z powodu działań ludzi otwarcie nam wrogich. Jest to niechęć pasywna i nie prowadząca nigdy do przemocy.

Kiedy ostatnio spalono synagogę czy meczet? Kto szuka problemów i zaczepek? Kto kogo atakuje, gwałci, okrada i twierdzi, że jego wierzenia religijne są obrażane przez krzyż oraz przez nasze święta w naszym własnym kraju.

Nie nawołuję do walki zbrojnej przeciwko NIM, ale ujawniam ich taktyki, abyśmy powstrzymali się od samosądów i wkraczaniem w plany Boga, który we właściwym czasie usunie wszystkich pasożytów z ziemi - raz na zawsze.

Postawa 'LUDZI' u władzy świadczy wymownie, że szatan istnieje i Bóg także. Dlatego przedstawiciele szatana atakują wszystko, co ma związek z chrześcijaństwem i Bogiem.

Szatan im nic nie da, ponieważ sam jest skazany na śmierć. Gorzej! Szatan część swoich najwierniejszych sług zniszczy jako kozłów ofiarnych co praktycznie już się zaczęło.

Życie w zgodzie z Przykazaniami Bożymi dla większości sług szatana jest nie do przyjęcia. Wolą umrzeć z ręki Boga niż żyć w świecie, w którym wyrządzanie krzywdy innym ludziom będzie srogo karane i każdy będzie miał jednakowe szanse.

Człowieka definiują jego uczynki.

Jesteś tym, co czynisz. Bóg jest Stworzycielem wszystkiego. Isus jest Zbawicielem. Prawnik jest kłamcą i żyje z kłamstwa. Podobnie jest z politykiem, który nigdy nie mówi prawdy. Lichwiarze żyją z lichwy. Bandyci żyją z grabieży i mordów. Prostytutki żyją z prostytucji.

W taki sam sposób Bóg widzi człowieka i rozliczy go z wszystkich jego uczynków.

Skoro politycy zawsze posługują się kłamstwem, to nie ma najmniejszego znaczenia jakie głoszą poglądy. Kto jest za gejami a kto nie jest. ICH opinie to oszustwa tzw. pozornej opozycji, na pokaz, aby nam pokazać, że ci nowi wybrani będą naszymi największymi przyjaciółmi. W kontrolowanych przez siebie mediach grają oni przed nami komedię i naigrywają się z nas. Owe ohydne czyny, wyniszczanie narodu i kraju czynią ich największymi wrogami Polski i Polaków.

Istnieją dwie opcje. Kłamstwo i Prawda. Ojcem kłamstwa jest szatana a Bóg jest Ojcem Prawdy.

Kłamstwo to spisek przeciwko Prawdzie.

Naszym wzorem Prawdy jest Chrystus.

Chrystus zapowiedział: ..." po tym was poznają, jeżeli będziecie się nawzajem miłowali". Oto cecha Chrześcijanina, która doprowadzi go do zbawienia i życia wiecznego.

Jeżeli ONI będą zagrożeniem w Królestwie Bożym dla ludzi miłujących Boga i nie zaprzestaną ONI swych niecnych oszustw. mordów, cudzołóstwa, czarów i kłamstw, zostaną oni usunięci z ziemi na wieczność.

Sprawdź kilka artykułów.

http://www.proroctwa.com/5-lat-zabijania-Polski.htm

http://www.proroctwa.com/walka-przeciwko-bialej-cywilizacji.htm

http://www.zbawienie.com/rzad_wrogiem.htm

http://www.zbawienie.com/bladewolucji.htm

Zwłaszcza przeczytaj ten artykuł!

http://wspanialarzeczpospolita.pl/2015/01/17/holokaust/

 


Napisano: 7 Sierpnia 2015

Ostatnie uaktualnienie: 8 Sierpnia 2015
Copyright © 2010 thewordwatcher