Chrześcijanie... szaleją!

Wielkość czcionki - A A A
 

 

Ostatnie uaktualnienie: 15 Grudnia 2012.

 

Z powodu wielu ostatnich odkryć w tematach biblijnych, nasilają się ataki na moją osobę. Celem ich jest zniesławienie mnie. Gdybym przedstawiał nieprawdę, nie atakowano by mnie, ale atakowano by ewentualne kłamstwa czy nieścisłości.

Ale w tej kwestii jest to niemożliwe. Skoro nie można zakwestionować poważnie treści wielu materiałów, atakuje się autora. Typowa taktyka dezinformacyjna.

Poszukiwanie prawdy polega na odkrywaniu kolejnych warstw kłamstw, strzegących Prawdy. Im bliżej Prawdy, tym robi się bardziej gorąco.

A odkryć jest więcej, niż ja czy inni bracia nadążamy z ich publikowaniem.

Odnośnie Prawdy - aby ją ukazywać, musi temu towarzyszyć pewna ilość konkretnych dowodów. To, że ktoś napisał coś na blogu, że się z czymś nie zgadza nie jest jeszcze dowodem.

Ilość negatywnych opinii takie nie odgrywa roli. Kościół Katolicki to najdalsza od Prawdy religia świata, która zawsze zwalczała Biblię. Ale katolicy przebijają liczebnie wszystkich Chrześcijan. Prawda nie podlega zasadom demokracji i nawet w takim przypadku to katolicy się mylą, aczkolwiek posiadają największą ilość głosów i negatywnych opinii o innych religiach.

Liczą się fakty a nie opinie. Mają to na względzie sprawdźmy, co przedstawiają ludzie przeciwni temu, co publikuję.

Czy przedstawia się fakty i poważne dowody?

Czy też przedstawia się jedynie opinie, które praktycznie nie mają bez dowodów żadnej merytorycznej wartości.

 

Zakłada się tematy o mojej osobie. http://zbawieni.com/showthread.php?tid=190&page=1

W tym linku jest okładka jedne mojej płyty, która wygląda raczej nieładnie.

Muszę się z tym zgodzić. Nie czytałbym nikogo, kto posługuje się pentagramem. To nie jest okładka mojej płyty. Moja okładka wygląda w ten sposób. Moim zdaniem - znacznie lepiej! :-) Link do mojej muzycznej witryny. http://www.henrykubik.com/music.htm

 

Witryna zbawienie.com powstała w 2007. Płyta została wydana w roku 1997, czyli 15 lat temu.  Dwa lata po opuszczenie przeze mnie Świadków Jehowy. Okładkę zaprojektował jeden artysta grafik i... nadal mnie się ona podoba. Na płycie jest 6 utworów - jeden ma 2 części. Czyli każda kulka reprezentuje jeden z utworów. Lubię kolory niebieskie, co widać na wszystkich moich witrynach.

Ludzie, którzy rzekomo poszukują prawdy i posuwają się do takich trików. W sumie szkoda tego komentować.

 

Kolejny 'dowód' mojego satanizmu. Obraz namalowany przez mojego już nie żyjącego Tolka Szena. Tytuł płyty - Dotyk. Dlaczego? Ponieważ muzyka powinna dotknąć słuchacza, czyli wywrzeć na nim pozytywne i miłe wrażenie.

Zegar jest symbolem czasu, delikatny motyl delikatnie dotyka nie narodzonego embrionu - wspaniały moim zdaniem symbol delikatnego dotyku ludzkiej duszy. Za ową okładkę Tolek otrzymał wiele pochwał.

 

 

Dosłużyłem się tytułu satanisty. Wszystko przez artykuły na temat rzekomego 13 apostoła (13 ?) Pawła.

Pierwszy etap rozpoczął się od artykułu - "Podważanie Septuaginty LXX", czyli... rewanż za ujawnianie 'apostoła' Pawła"

Nastąpiła nowa fala, która mnie zmusza nie tyle do swojej obrony, ale chciałbym ukazać mentalność tych, którzy mnie szkalują. Proszę sprawdzić, czy ludzie spod dumnie brzmiącego szyldu - "Loża bez tajemnic", a obecnie - "Loża poszukiwaczy prawdy" rzeczywiście poszukują Prawdy, czy raczej chcą ją zmieść pod dywan.

Jak wspomniałem wcześniej, artykuły obnażające niezgodność tekstów listów Pawła z resztą Biblii najwyraźniej komuś się nie spodobały. Gdybym cokolwiek sfałszował - oburzenie byłoby zrozumiałe. Ale tutaj nawet nikt nie próbuje polemizować, ale trwa próba osmarowania błotem osoby, z którą polemizować się nie da, ponieważ przedstawiam prawdę, oraz ją zawsze odpowiednio dokumentuję. Nawet w tym szczególnych przypadku!

Gwoździem programu jest mój błąd w dwóch filmach.

W 8:12 sekundzie ukazuje się w OBU filmach fragment dolara ze znaną piramidą. (Ostatnio zakryłem te pomyłkę.)

Wygląda to tak. Źródło - http://www.youtube.com/watch?v=qdz90Zlez9o

Ów obrazek ukazuje się na 1/24 część sekundy - moja nieuwaga podczas moich pierwszych filmów.

Określa się to jako tzw. przekaz podprogowy.. Znam ten temat i sam gdzieś kiedyś o tym pisałem. Zjawisko takie istnieje i rzeczywiście to działa, jeżeli jest robione celowo oraz umiejętnie. W naszym przypadku cel tego 'przekazu' jest niezbyt jasny. Do czego mógłby kogokolwiek pobudzić taki obrazek? Zwłaszcza w kontekście... piekła!?

Grzeszyć do utraty zmysłów i wykupić się od piekła dolarami?

Po za tym przekazy podprogowe są praktycznie nieuchwytne. Wiadomo, że mas mediach są one na porządku dziennym - w wielu różnych formatach. Większość z nich jest nie do wykrycia bez specjalnego sprzętu.

W muzyce także można stosować różne formy przekazów podprogowych. Można nagrać w utworze teksty mówione o pewnym znaczeniu i tekst taki musi być na takim poziomie, aby nie był słyszalny. Pomimo, ze nie słyszy się owej treści, przez mózg jest ona rejestrowana i przynosi określone efekty. Praktycznie metoda nie do wykrycia. A czy ludzie reagują na to?

Wyraźnie widać, jak społeczeństwo się zmienia pod wpływem TV, radia i innych mediów.

Nikt oczywiście nie podał żadnej przyczyny rzekomo celowego umieszczenia przeze mnie takiego POZORNEGO przekazu. Za to okrzyknięto mnie jednogłośnie - satanista!

Wyjaśnienie tego jest dziecinnie proste i wręcz banalne.

Źródłem tego obrazka jest oczywiście moja witryna - www.zbawienie.com, a użyłem go celowo do filmu, który zrobiłem miesiąc wcześniej.

Źródło - http://www.youtube.com/watch?v=pX_wk1K_h6I

 

Podany jest i czas, w którym tek obrazek się ukazuje, oraz data umieszczenia filmu na YouTube.

Także w tym odcinku, dokładnie o tym samym czasie, czyli w 8:12 także ukazuje się pomniejszona wersja tego samego zdjęcia.

 

Jak to jest możliwe, żeby tego nie zauważyć? Bardzo łatwo o taką pomyłkę. W programie Corel Video Studio Pro 3 każdy obraz widziany na ekranie jest tak długi, jak długo trwa na filmie.

To jest oryginalna fotka z aktualnego filmu. Obrazek widać i widać, że linia czasowa jest bardzo powiększona - widzimy 1/10 sekundy na tym clipie. Dlatego obrazek widać. Normalnie nie pracuje się w takim powiększeniu, ponieważ jest to niepraktyczne.

 

W tym przykładzie widzimy ten sam obrazek ale powiększenie linii czasowej jest znacznie mniejsze, ale nadal zbyt duże. Widać około 8 sekund na całym obrazku.

W takim powiększeniu pracuje się normalnie.

Oczywiście obrazka tego nie widać - linia jest zbyt cienka, ponieważ jest cieńsza od pojedynczego piksela na ekranie. Nic dziwnego, że się tego nie zauważy.

Ot i cała tajemnica Henryka Kubika, który według 'chrześcijan' z tego linka - Loża poszukiwaczy prawdy jest gorliwym wielbicielem Lucyfera i oni przedstawiają na to... niezbite dowody!

Oto chyba największy dowód! Proszę się nie śmiać. To oni to napisali - nie ja!

Wyjaśnienie z tego linka:

"Znalazłem jeszcze kilka symboli w jego filmikach, zauważyłem że daje to w pierwszych częściach swojego wykładu.
Znowu symbol masoński na okularach:
http://i47.tinypic.com/28j8f9c.jpg

tutaj ten sam tyle że Henio robi masońską "lornetkę":
http://i45.tinypic.com/6xtdz9.jpg

i jeszcze to tło jest zastanawiające:
http://i49.tinypic.com/a2ulx0.jpg

jak myślicie dlaczego Saturn,czyżby przypadek?Jestem pewny że nie"

 

Czyli... uważać na każdego, kto poprawia sobie okulary - ponieważ jest to oczywisty objaw satanizmu! Tak przynajmniej ci... hmmm... 'chrześcijanie' uważają i są całkiem w tej sprawie poważni.

Jeszcze jeden ciekawy cytat, który ukazuje ich rzeczywiste motywy.

 

 

Jest tam tego znacznie więcej i dokładnie taka sama taktyka. Jest gdzieś słońce? Satanista. Jest gdzieś gwiazda - satanista, Motyl, satanista, zegar - satanista, Biblie czyta - pewnie też satanista. :-)

A taka była piękna witryna, która ukazywała nam tak wiele prawdy. Tylu ludzi im zaufało. Miałbym znacznie więcej do napisania, ale myślę, że ci ludzie sami się zupełnie ośmieszyli! :-)

Inny przykład... zupełnej demagogii. Ulica Prosta. Obsmarował mnie Hardi - zielonoświątkowiec moderator, który wyrzucił mnie z forum biblia.webd.pl

Czy warto czytać cokolwiek, co ludzie tego pokroju napiszą?

Hmmm... w sumie ludzie ci nie są w stanie znaleźć absolutnie niczego przeciwko mojej osobie. Dziwne! ;-)

I tak na wszelki wypadek.

Nie mam zamiaru popełniać samobójstwa, jestem zdrowy na ciele i umyśle, samochód mam sprawny i bezpieczny - prowadzę go nieźle - byłem kierowcą taksówki jeszcze półtora roku temu, a okulary poprawiam sobie co najmniej co 10 minut :-)

Napisano: 15 Lipca 2012.

Ostatnie uaktualnienie: 15 Grudnia 2012.