Powrót na stronę główną

Fort Trump - niezwykła oferta dla Trumpa

Ostatnie uaktualnienie: 19 Września 2018

I jeszcze o tych obserwatoriach słońca. Poniższy film sugeruje, że potężny statek kosmiczny ratował ziemię przed gwałtownymi wyrzutami lawy na słońcu, które groziły zniszczeniem części ziemi a 'oni' nam pomogli zasłaniają ziemię ich statkiem kosmicznym.

A huge "UFO" interacted with the Sun to avoid a powerful "Solar Storm" directed to Earth!

(Olbrzymie "UFO' wchodziło w interakcję ze Słońcem, aby uniknąć mocnego "Sztormu Słonecznego" skierowanego ku Ziemi.)

Czyli moja hipoteza wcale nie jest gorsza od ich! :-)

Tymczasem 'polski' prezydent, jak większość już wie, zaproponował Trumpowi 2 mld dolarów na bazę NATO w Polsce.

Tłumaczenie z angielskiego - Polski prezydent proponuje "Fort Trump" - bazę wojskową USA w Polsce na konferencji prasowej z Trumpem. Trump o mało się nie roześmiał na dźwięk nazwy bazy - "Fort Trump". A mówi się, że oni są inteligentni. Jeżeli wrogowie pogardzają Trumpem, to jak nazwiemy ten wyczyn Dudy!? Totalną próbą zdrady Polski? Nas nie stać na własną armię? Już tak nas rozkradły 'nasze' władze? Może lepiej byłoby nazwać tę bazę pomnikiem zdrady Polski? Przecież Zachód jest wrogiem rasy białej z Polską włącznie! Dlatego ściągają do USA i Europy miliony Muzułmanów.

Trump zaaprobował ujawnienie wielu dokumentów śledztw FBI oraz FISA dokumentów. A to oznacza według Konstytucji usuwanie wszystkich zdrajców USA ze stanowisk i stawianie ich przed Sądem Najwyższym za zdradę, co w większości przypadków udowodnienia winy grozi zdecydowanie karą śmierci.

Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie i dokumenty będą ujawnione, oznacza to straszliwy popłoch pośród Deep State. To być może grozi także wstrzymaniem wszystkich lotów, podróży,  i w konsekwencji stan wojenny w USA, aby nie można było z USA uciec za granicę. To oznacza kompletny upadek władzy Deep State i start RZECZYWISTYCH rządów Trumpa. Informacje są z wiarygodnych źródeł - Mike Adamsa oraz Breibart News. To MIke Adams założył konkurencyjny dla YouTube - bez cenzury Real.video - kanał filmowy.

Tymczasem Demokraci lewaccy w USA próbują oskarżyć kandydata na Sędziego Sądu Najwyższego o to, że nieładnie dotknął w szkole córkę demokraty i agenta CIA - (Deep State). Demo(n)kraci szaleją a Deep State spalił około 1000 Biblii i krzyży. Czyżby nie podobały się im Boże Przykazania!?

Ostatnie uaktualnienie: 19 Września 2018

Powrót na stronę główną