Powrót na stronę główną

Donald Trump - zaczyna się na ostro!

Ostatnie uaktualnienie - 15 Października 2016


https://www.youtube.com/watch?v=mxjLuvR0338 - [EN] krótka wersja

https://www.youtube.com/watch?v=JRMgeOVhs2s - [EN] pełna wersja.

Przemówienie Donalda Trumpa 13 Października tego roku jest najprawdopodobniej początkiem czegoś olbrzymiego, co w najbliższym czasie się wydarzy. Tak radykalnego przemówienia, anty syjonistyczno-globalistycznego skierowanego przeciwko obecnej władzy... świata  w czasach umożliwiających nagrywanie dźwięku nigdy jeszcze nie słyszałem.

Nieco podobne w treści było przemówienie Johna Kennedy'ego na 2 tygodnie przed jego śmiercią, Kennedy czytał ale nie przemawiał i najwyraźniej Kennedy nie rozumiał przeciwko komu walczy. Wykazał się on wyjątkową niewiedzą i to właśnie kosztowało go bardzo drogo.

Trump wyłożył wiele prawdy w tym przemówieniu, ale ani razu nie użył dwóch słów - Syjonizm i Żydzi.

Nie spodziewajmy się więc pozytywnych komentarzy w polskich mas mediach oraz pochwał od władz, ponieważ to przemówienie także ich dotyczy. Te same syjonistyczne władze, media i banki. Te same kłamstwa i ten sam brud.

W pierwszej, najciekawszej części tego przemówienia Trump ujawnia:

"Te wybory zadecydują, czy jesteśmy wolnym narodem, czy też nie jest to żadna demokracja, ale mały skorumpowany globalistyczny system fałszujący wybory, ponieważ system jest fałszywy. To jest rzeczywistość. Wy to wiecie, ja wiem i oni to wiedzą i niemal cały świat to wie. Establishment i kontrolowane przez nich media będą nadal kontrolować ten naród za pomocą metod dobrze znanych. Ktokolwiek, kto kwestionuje ich kontrolę jest uznawany za seksistę, rasistę, ksenofoba i moralnie zniekształconą osobę.

Będą cię atakować, będą cię demoralizować, będą starali się zniszczyć twoją karierę, będą szukać czegokolwiek, co może zniszczyć ciebie oraz twoją reputację. Oni będą kłamać, kłamać, kłamać, i podobnie będą robić jeszcze gorzej niż teraz. Będą robić cokolwiek jest im niezbędne.

Clintonowie to kryminaliści. Pamiętajcie. To kryminaliści. (niezwykła burza nienawiści do Clintonów pośród zgromadzenia 2:04). Jest to dobrze udokumentowane i establishment który ich chroni masywną ochroną szeroko rozpowszechnionych kryminalnych działań w Departamencie Stanowym, w Clinton Foundation,  po to, aby utrzymać Clintonów u władzy. Nigdy w historii nie widzieliśmy aż takiego knowania, jak w chwili obecnej."

 

W pełnej wersji jest tego znacznie więcej i najciekawsze jest ostatnie kilka minut. Trump ujawnia wiele zbrodni gospodarczych, kłamstw medialnych, dążenia do Globalizacji, której jest przeciwnikiem i obiecuje powrót USA do ich Konstytucji, w której wyraźnie napisano, że Amerykanie dyktują rządowi czego chcą a nie rząd dyktuje Amerykanom, co muszą otrzymać i zaakceptować, w taki czy inny sposób.

Od 46:20 minuty.

"Wiele miast, jak Chicago, nie mają pracy, wykształcenia, bezpieczeństwa i ochrony, a ja mówię do afrykańskich Amerykanów i  ich społeczeństwa: cóż do diabła możecie na tym stracić? Ja to naprawię. Ja to naprawię, Ja przywrócę naszą pracę, będziecie mieli edukację, będziecie mieli bezpieczeństwo w waszym mieście, a my pomożemy także hiszpańskim Amerykanom, taktowanym bardzo źle i bardzo niesprawiedliwie w naszym narodzie. Pomożemy im.

Dostarczę, jak nigdy nie widzieliście przedtem, zrobię to, czy lubią ludzie Donalda Trumpa czy nie, oni wiedzą, że Trump dostarcza... głosujcie na Donalda Trumpa, zobaczycie coś i będziecie tacy szczęśliwi. Te wybory dotyczą każdego człowieka, mężczyzny, kobiety i dzieci w naszym państwie, którym należy się życie w bezpieczeństwie, obfitości i pokoju. Wzniesiemy się ponad kłamstwa, pułapki radykalnych bankierów oraz radykalnych, bardzo nieuczciwych reporterów.

Będziemy głosowali za naszym państwem, jakiego chcemy, będziemy głosowali za przyszłość jakiej chcemy, będziemy głosować za polityką, jakiej chcemy, będziemy głosować za tym, aby nasz skorumpowany trong>system polityczny był usunięty, usunięty natychmiast. Będziemy głosować za specjalnym zyskiem mówiąc: wiele szczęścia ale (oni) będą odrzuceni. Oni zdradzili naszych robotników, zdradzili nasze granice,  a najważniejsze jest to, że zdradzili naszą wolność.

Zabezpieczymy nasze suwerenne prawa jako naród, zakończymy politykę zysku, zakończymy rządy specjalnego interesu, zakończymy klasyfikację naszej pracy przez inne państwa. Usuniemy brak praw obywatelskich dla amerykańskich wyborców i amerykańskich pracowników.

Nasz Dzień Niepodległości jest w zasięgu ręki i pojawi się wreszcie 8 listopada. 

Dołączcie się i odbierzmy nasze państwo, wspaniałą, jasną, dostatnią nową przyszłość dla naszych ludzi. My zrobimy Amerykę wspaniałą ponownie i to wydarzy się szybko. Niech was Bóg błogosławi, niech was Bóg błogosławi. Dziękuję"

Uważam, że jest niezwykle niebezpieczne przemówienie dla całego establishmentu władzy i mediów. To nie są zwykłe wybory.

Ale to jest otwarta walka Trumpa przeciwko Syjonizmowi, syjonistycznym mediom, syjonistycznym bankom oraz przeciwko obecnemu systemu władzy.

Trump zdołał zagotować emocje  większość Amerykanów i dać im nadzieję na wspaniałą i realną przyszłość.

Według proroctw cel ten jest raczej niemożliwy i to eliminuje Trumpa jako wysłannika wspartego przez Boga. Niemniej jest oczywiste, że za Trumpem stoi ktoś o niezwykłej sile chroniącej skutecznie jego osobę przed losem... Kennedy'ego. Może to być sam szatan, który przygotowuje drugą falę swoich wielbicieli, opartą częściowo na prawdzie. Owa fala ma pozować na szatana i jego upadłych aniołów, jako wyzwolicieli ludzkości spod rzekomo okrutnej i bezlitosnej władzy Boga, któremu służą wszystkie religie z Katolicyzmem i Chrześcijaństwem włącznie.

Jest także wielu Chrześcijan widzących w Trumpie wysłannika Bożego.

Istnieją 2 możliwości.

W obu przypadkach siły wspierające Trumpa to siły Lucyfera, który wprowadzając na krótki okres czasu Prawo oraz dobrobyt rzuci światu na pożarcie stworzony przez siebie syjonistyczny system władzy i finansów czyniąc go odpowiedzialnym za dotychczasowe wojny i kryzysy. Odpowiedzialnym za jej działanie będzie... Bóg, któremu rzekomo służą Watykan i Syjonizm czyli rzekomy wybrany przez Boga naród okupujący dzisiejszą Palestynę.

Księga Objawienia zapowiada pojawienie się 10 nowych króli w czasach końca.

Objawienie 17:12 A dziesięć rogów, które widziałeś, to dziesięciu królów, którzy jeszcze nie objęli królestwa, lecz obejmą władzę jako królowie na jedną godzinę wraz ze zwierzęciem. 13 Ci są jednej myśli, i oddadzą moc i władzę swoją zwierzęciu.14 Będą oni walczyć z Barankiem, lecz Baranek zwycięży ich, bo jest Panem panów i Królem królów, a ci, którzy są powołani i wybrani, oraz wierni. BM

Wiele wskazuje na możliwość wypełnienia tego niezwykłego proroctwa. 10 króli ma zastąpić obecne... syjonistyczne rządy a zwierze  oznacza nowy, także szatański system który zstąpi obecny system. Kraje tzw. ZOGu czyli rządów syjonistycznych w krajach o białej populacji mogą doświadczyć zmiany swoich władz, a stare władze być może zostaną ukarane, jak to Trump sugeruje w stosunku do Hillary Clinton.

Istnieje także trzecia możliwość, o której nie wiemy absolutnie nic, ale jestem głęboko przekonany, że ona istnieje.

Kiedy narodził się w Betlejem Król Izraela, Chrystus nikt na ziemi z szatanem włącznie nie znał rzeczywistego celu Jego pojawienia się na tym świecie. Nawet podczas sądu Piłata nad Chrystusem, nikt nie zdawał sobie sprawy z tego, co jest rzeczywistą misją Syna Bożego. Proroctwa o tym także nie mówiły. Dopiero po Jego zmartwychwstaniu świat dowiedział się o Jego specjalnej misji Syna Bożego, który swą śmiercią odkupił grzechy Narodu Wybranego oraz grzechy reszty świata, tej reszty, która zechce podporządkować się Bożemu Prawu.

Podejrzewam coś podobnego w naszych czasach.

Przyczyną tych podejrzeń są wersety ponaglające nas, abyśmy nieustannie czuwali.

Bóg wiedział, że nie będziemy w stanie tego przewidzieć i moim zdaniem wydarzy się coś wspaniałego dla nas, coś niezwykle pozytywnego dla ludzi dobrej woli i dopiero w momencie pojawienia się tego nieznanego Bożego wydarzenia poznamy, że to jest Jego dzieło.

Nie będzie więcej zgadywania i przypuszczeń tylko jedna wielka radość dla wszystkich ludzi dobrej woli, miłujących Boga, Syna i Boże Prawo.

Niech tak się stanie!


Napisano: 15 Października 2016

Ostatnie uaktualnienie: 15 Października 2016


Powrót na stronę główną