Powrót na stronę główną

Donald Trump - zaczyna się na ostro!?

Ostatnie uaktualnienie - 24 Grudnia 2016


W USA mas media starają w manipulatywny sposób 'wyjaśnić' dlaczego Trump wygrał wybory, nadal czyniąc z ludzi idiotów. I normalni ludzie zaczynają to widzieć, i unikać jadu syjonistycznego jak zarazy.

Przykład.

W szczególności CNN, najbardziej znienawidzona przez Amerykanów sieć zadawała sobie publicznie pytanie: jak to możliwe, że ktoś taki wybrał wybory!? Odpowiedź jest prosta... i prawidłowa politycznie.

"To nadal jest demokracja, idiotko!"

Gdzie popełniono błąd?

Otóż pierwszy raz w USA do walki o stołek prezydencki przystąpił człowiek spoza elit grających komedię, że są dwie partie o różnych orientacjach politycznych. Jest to kłamstwo i niemal we wszystkich państwach o białej populacji grana jest ta sama farsa, to samo oszustwo. Istnieje jedna, dwu częściowa partia syjonistyczna i nie ma absolutnie żadnego znaczenia na którego kandydata z jednej czy drugiej partii będziesz głosował. Głosowanie nigdy niczego nie zmieni ponieważ głosuje się na jednego z członków tej samej zbrodniczej kliki. Podobnie jest w Polsce.

Na świecie istnieją dwie główne grupy ludzi - Nasienie węża oraz Nasienie Niewiasty Bożej czyli stosunkowo czysta genetycznie rasa ludzka.

Legaliści - chcą totalnej kontroli, nad wszystkimi, czyli centralizacji i biurokracji. Komuniści, faszyści, socjaliści, wszelkiej maści lewactwo, naziści, syjoniści, Jezuici, Illuminati, globalisci, sataniści i radykałowie czyli... NWO. To oni narzucają nam nie tylko zbrodnicze prawa i popychają nas ku mordom w wielu wojnach. Oni także zmuszają nas do myślenia w ich zboczony i wynaturzony sposób, jak miłość do gejów czy nawet do pedofilów i oni próbują pedofilię zalegalizować. Wszyscy ci ludzie reprezentują ucisk dla ludzkości, masowe zbrodnie, wojny oraz notoryczne kłamstwa we wszystkich dziedzinach naszego życia, naszej kultury i naszej nauki. Dlatego Chrystus słusznie nazwał tych 'ludzi' - nasieniem węża, plemieniem żmijowym oraz synagogą szatana.

Liberałowie - ludzie pozwalający na wiele, tolerancyjni, ludzcy, zwolennicy wolności sumienia i wolności osobistej oraz nie ingerowania w cudze prywatne życie. Kierujący się sumieniami, wierzący w Boga. Lubujący się w kreowaniu postępów, czy to w nauce czy w sztuce wszelkiej maści. To normalni ludzie Boży, chrześcijanie ponownie narodzeni lub naśladowcy Chrystusa, nasienie Niewiasty, czyli lud Boży - Naród Wybrany. Lud Boży jest pod stałym wyniszczającym atakiem wszelkiej maści lewactwa, czyli nasienia węża.

Błąd w USA tkwi w fałszywym przeświadczeniu władz i mediów, że ich propaganda nadal wywiera mocny wpływ ludzi, którzy nie spodziewają się aż takich bezczelnych kłamstw.

Mówiąc jeszcze prościej... nasienie węża czyli watykańsko-syjonistczny establishment nie bierze pod uwagę tego, że masy normalnych ludzi, czyli stworzeń Bożych nie przestały jeszcze myśleć i kierować się swym ludzkim sumieniem a lewacka radykalna propaganda poszła o kilka kroków za daleko. Uśpione masy ludzi zaczynają przy pomocy alternatywnych mediów dostrzegać, że rzeczywiście coś tutaj jest nie w porządku i jesteśmy masowo oszukiwani w niemal każdym aspekcie naszej egzystencji.

Zbrodniarze zacisnęli na naszych szyjach pętlę tak ciasną, że nie możemy normalnie oddychać i zaczynamy ów żelazny uścisk poluźniać.

I właśnie w takiej drastycznej sytuacji w USA, gdzie miliony ludzi są na kartkach na jedzenie pojawił się człowiek, który to wszystko im ukazał i ujawnił im, że dla władz pracują mas media syjonistyczne i nie zajmują się dziennikarstwem, ale sprzedawaniem najbardziej zdziczałych pomysłów władz.

Władze zamiast tworzyć miejsca do pracy, ubezpieczenia dla emerytów oraz opiekę lekarskią zajęły się aktywnym wsparciem 'małżeństw' homoseksualnych, edukacją seksualną niemowlaków, poprawnością polityczną, promocją satanizmu, zwalczaniem Chrześcijaństwa, utajnianiem masowych zbrodni wojennych oraz reklamowaniem największej bzdury na świecie - globalnego ocieplenia. W Polsce pod rządami syjonistów jest identycznie!

Nasienie węża nie ma absolutnie żadnych skrupułów przed kłamstwem, oczernianiem, zmuszaniem do poprawności politycznej, do akceptacji gejów i lesbijek, czy wszelkiej maści zboczeńców, pedofilów i innych zdziczałych szatańskich idei.

Owa masa lewackiego błota intelektualnego nie zdaje sobie sprawy z mocy ludzkich sumień, w jakie wyposażył je sam Bóg, Stwórca człowieka i wszystkiego, co powinno być człowiekowi podporządkowane.

Przyczyna jest raczej prosta - poleganie na na własnej wyższości przez świat mediów i polityków, którzy są święcie przekonani, że można z masami ludzkich owiec robić niemal wszystko i z czasem wszyscy w to uwierzą.

Na nasze szczęście oni się mylą ponieważ myślą, że wszyscy ulegamy ich naciskowi na wszelkie najbardziej idiotyczne pomysły, jak zwariowane światowe ocieplenie. Owo ocieplenie to najwyraźniej przegięty pomysł, który uderza w cały establishment z wielką mocą.

Na ich brudnym zabłoconym murze pojawia się więc pierwsza szczelina, ukazująca bliski upadek tego szatańskiego molocha. Reszta to naturalna kolej rzeczy. Pojawiają się inne, nieco mniejsze szczeliny nieufności, spowodowane niezależnymi mediami. Pomimo infiltracji władz i masonerii w niezależne media, owe pęknięcia na tej brudnej ścianie stale ją nadwyrężają.

W takim przypadku wystarczy jedna bardziej wpływowa osoba, która spowoduje zupełny upadek owej zabłoconej ściany kłamstw. morderstw i zboczeń oficjalnego establishmentu.

W USA Donald Trump dokonał czegoś, czego owa ściana zupełnie się nie spodziewała.

Trump otworzył oczy wielu na realną rzeczywistość w USA, najbardziej zniewolone państwo świata, które jeszcze niedawno nie zdawało sobie sprawy z tego, że masy Amerykanów to zupełnie kontrolowana masa durni w opinii władz, które są pewne, że mogą już sobie pozwolić na niemal wszystko.

Jeden człowiek, Donald Trump, czy go ktoś lubi czy też nie, zdołał zupełnie zniweczyć moc syjonistycznych mediów, które są w USA w chwili obecnej niemal w stanie agonii, ponieważ wszelkie ich przewidywania i zapowiedzi odnośnie Trumpa spaliły całkowicie na panewce i ich wiarygodność spadła niemal do zera. Nikt im nie wierzy, nawet kiedy mówią prawdę! Co niezmiernie rzadko im się zdarza.

Misternie tkana przez dziesięciolecia sieć kontroli nad umysłami Amerykanów została nagle gwałtownie rozerwana i watykańsko-syjonistyczne siły stoją wprost przez ludźmi, którzy nagle otworzyli swe oczy oraz są gotowi do wymierzenia kłamcom sprawiedliwości. Co jest najgorsze, ci ludzie posiadają broń i doskonale wiedzą jak się nią posługiwać.

Amerykanie zobaczyli, kim są ci, którzy nimi rządzą, kim są ci, którzy starają się kształtować ludzkie umysły na swoją zboczoną modłę.

Już sam sposób traktowania weteranów wojskowych, którzy często ginęli w wojnach pełnych morderstw i grabieży a ci, którzy przeżyli nadal są traktowani z pogardą i często są... mordowani.

Pierwszym poważnym sygnałem, że masy Amerykanów nie kupują rządowych baśni było oburzenie z powodu filmu o narodowym 'bohaterze', strzelcu snajperskim, Chrisie Kyle. Zamordował z zimną krwią 255 ludzi i napisał własne wspomnienia, według których powstał film - Snajper. Film spowodował wiele kontrowersji i bywały momenty, ze ludzie wychodzili z kina z obrzydzenia i oburzenia.

Reakcja wobec filmu a także morderstwo Chrisa przez rzekomo chorego umysłowo innego weterana awanturniczych wojen amerykańskich spowodowały spory wyłom w zaufaniu Amerykanów do nierozłącznej pary - rządu i mediów.

Sam incydent morderstwa Chrisa budzi nowe pytanie: Jakim cudem człowiek chory umysłowo został skazany na dożywocie zamiast być umieszczonym w szpitalu psychiatrycznym?

Potem Donald Trump rozpoczął ujawnianie zbrodniczych poczynań rządu USA - tak wobec 'brązowych' ludzi czyli Arabów jak i wobec własnego narodu, który został drastycznie ograbiony przez rząd w szczególności za rządów Obamy. Na koncie Clintonów jest co najmniej 95 podejrzeń o morderstwa. Jedno z nich zostało uznane przez policję za samobójstwo... trzema strzałami w tył głowy! Ofiara miała zeznawać następnego dnia w sądzie przeciwko Clinton Foundation.

Donald Trump ujawnił mnóstwo detali odnośnie korupcji i nieludzkich poczynań amerykańskiego rządu, a Hillary Clinton w szczególności.

Nagle amerykańskie nasienie węża zorientowało się, że nie da się już więcej kłamać i obudziło się z ręką w nocniku.

Trump odniósł niezwykłe zwycięstwo. Czy Trump będzie realizował co obiecał? Trudno powiedzieć ale wiele wskazuje że tak.

Największym wskaźnikiem wiarygodności Trumpa jest nienawiść do niego mas mediów i niemal całego Hollywoodu.

Wszystkie państwa opanowane przez rządy syjonistyczne są przeciwko niemu.

Trzeba zdać sobie sprawę z najważniejszej kwestii. Nad wszystkimi krajami o białej populacji rządy sprawują syjoniści kontrolowani przez Watykan. Czyli w USA, Anglii, Francji, Niemczech, Austrii, Szwecji, w Polsce, w Rosji, na Ukrainie i innych państwach.

Od pierwszej wojny światowej następuje wyniszczanie rasy białej przez syjonistyczne rządy. Toczy się walka o przetrwanie rasy białej, która jest ofiarą nasienia węża i jest już w nieludzki sposób zredukowana z 25% światowej populacji po II Wojnie Światowej do zaledwie 8% w chwili obecnej.

Bardzo ciekawy film i syjonizmie.

Toryści demaskują przeciwny ludzkości i Bogu Syjonizm Rothschildów

Jest to ciche, barbarzyńskie wyniszczanie rasy białej, które doszło już do zenitu i świat białych budzi się z tego straszliwego snu. Rasa biała to głównie Chrześcijanie i w tym tkwi odwieczny problem walki nasienia węża z nasieniem niewiasty.

Potwierdzenie tego przez Putina.

Narracja w filmie. Afryka dla Afrykańczyków, Azja dla Azjatów, dlaczego państwa białych ludzi dla wszystkich?

Putin powiedział w filmie częściową prawdę.

Proszę pozwolić mi na powtórzenie. Istnieje poważny problem populacji w państwach białych. Każde białe państwo z Rosją włącznie posiada demograficzny problem. Ilość urodzeń jest niska. Biali wymierają. Nie możecie tego pojąć?

 

#pizzagate

Niezwykły progres w tym właśnie kierunku. Tylko nie znam detali, kto za tym stoi. Ukazał się artykuł Henryka Makowa na temat Rudi Giulianiego, który złożył oficjalne oświadczenie na Tweeterze potwierdzając, że tzw #pizagate to czysta prawda. #pizzagate to najnowszy termin wskazujący na pedofilię oraz morderstwa dzieci i niemowląt w celu składania krwawych ofiar szatanowi i demonom.

Link do artykułu - http://henrymakow.com/2016/12/rudolph-giuliani-confirms.html

Tweeter ocenzurował oświadczenie Giulianiego i usunął wszelkie wzmianki na ten temat. Oczywiście mass media unikają tematu jak ognia, ponieważ same są w to (oczywiście ) uwikłane po uszy.

Pedofilia jest chorobą umysłową nasienia węża.

Owo nasienie nie posiada dusz ludzkich i ludzkich sumień. Objawia się to podnieceniem seksualnym na widok dzieci. Doprowadza to do pedofilii. Druga część to satanizm, które oczywiście wielbi węża, czyli szatana i to właśnie złożone razem wskazuje nieomylnie, że nasienie węża uprawia masowo pedofilię oraz po wykorzystaniu seksualnym, niemowlaki zabija w torturach i składa w ofierze szatanowi.

Gdzieś na forum pokazałem zdjęcia kilku miast w Anglii, w których z powodu pedofilii i składaniu ofiar setki tysięcy ludzi protestowały przeciwko ukrywanej pedofilii rządowej w UK. Znamy także identyczny problem w USA, słynny z powodu sporego filmu o zbrodniach tego typu w Nebrasce, a ślady prowadziły do... Białego Domu. I tam sprawie ukręcono głowę. Wiemy także o skazaniu papieża i królowej Elżbiety za takie właśnie czynu, z kanibalizmem włącznie.

Mamy więc wiele dowodów, ale niewielu za owe zbrodnie się skazuje. Nawet Hillary Clinton była oskarżona za udział w takich eskapadach - stąd się wziął ten termin #pizzagate, ponieważ pod takim hasłem wysyłane były emaile z nielegalnego serwera Hillary, z którego korzystał także Obama! Nagle sprawie ponownie ukręcono głowę, ale Rudi Giuliani postanowił nieco się tym zająć.

W oficjalnym oświadczeniu Giuliani napisał:

"Widzieliście moje komentarze odnośnie #pizzagate skandalu. Mogę wam powiedzieć, że tak, to jest całkowita prawda. Jest to powszechna wiedza po0między tymi u władzy. Pedofilskie koło w Waszyngtonie jest największym na świecie, z Londynem najprawdopodobniej jako drugim,

Aczkolwiek ja nigdy nie uczestniczyłem w tych ohydnych zbrodniach Znam ludzi, którzy brali  udział i znam wielu, którzy uniknęli odpowiedzialności. ...ale powiem, że nigdy nie zostałbym Merem Nowego Jorku, gdybym nie grał w tym samym klubie, jaki tam istniał.

Chciałbym, aby ludzie to czytający, aby nigdy nie zaprzestali tej walki.Media będą kłamać, CNN, Fox News, NBC,. Oni wszyscy kłamią, kłamią i kłamią. Oni będą nazywali prawdę "Kłamstwem". Oni będą nazywali rzeczywiste wiadomości "fałszywe wiadomości." A swoje kłamstwa będą nazywali "prawdą". FOX News właśnie skancelował moje uzgodnione pojawienie się.

Jeżeli zobaczycie 'mnie' zaprzeczającego w TV o tym, co napisałem na Tweeterze,  nie wierzcie w to, co zobaczycie. Rząd i media maja technologię 20 lat do przodu ponad to, co jest dostępne dla publiczności. Oni mogą wytworzyć obrazy człowieka jak awatara, ja je widziałem i n nie można odróżnić rzeczywistości od fałszu w rzeczywistym życiu. Oni także mają kopię oraz biometryczne awatary.

Dam wam wskazówkę, mały sekret w nowym filmie: Star Wars oni odtworzyli zmarłego aktora z CGI (obraz). Zrobili to nieco nieudolnie i celowo. Taka jest procedura w Hollywood przez wiele lat i te rozkazy idą wprost z CIA! Jest to tak robione po to, aby publiczność ogłupić i oszukać w myśleniu, że technologia CGI nie posunęła się do przodu za wiele od lat 90-tych. Ale posiada wielki postęp, zapewniam was.

Bądźcie gotowi, przygotowani. Kwestionujcie wszystko. Kwestionujcie  autorytatywne figury, ponieważ żyją po to, aby was okłamywać. Oni rozkoszują się waszą naiwnością. Musicie się im przeciwstawiać.

I jedna ostatnia uwaga., słowo o 9/11 Dla tych, którzy wierzą w "oficjalną historię," Zostaliście oszukani. Zostaliście wprowadzeni w błąd. I jeżeli chcecie spojrzeć we właściwym kierunku, nie patrzcie w kierunku Arabii Saudyjskiej czy bin Ladena. To jest małe rozproszenie uwagi. Patrzcie dokładnie na strukturę wież i pytajcie, jak wieże upadły. To jest jedna z najlepszych ukrywanych historii.

Zacytuję Voltera - jeżeli chcesz wiedzieć, kto tobą rządzi, zapytaj, kogo nie wolno krytykować. Przemyśl to dokładnie, głęboko a znajdziesz wiele odpowiedzi.

Módlcie się za mnie.

Rudy.

 

Niektóre jego tweets.

Stary przyjaciel właśnie zadzwonił i zapytał, czy ujawniam te informacje. I powiedziałem mu "Tak, do ostatniego bicia mego serca."

Oni mogą stworzyć każdą rzeczywistość w TV. Jeżeli zobaczysz 'mnie' w TV zaprzeczającego tym Tweets, wtedy będziesz wiedział.

Jeżeli masz jakiekolwiek informacje wyślij do RudySpeaks@gmx.com - prowadzimy śledztwo prywatnie, ponieważ FBI odmawia.

Nasz cały rząd jest wypełniony kryminalistami, gwałcicielami dzieci, i ich mordercami. Ja o tym mówię teraz. Może nie za długo nie będzie mnie na świecie.

Czy powinieneś się spodziewać, że rząd złożony ze skorumpowanych przestępców i pedofilów będzie śledził samego siebie?

Ja widziałem ciała zgwałconych i sodomizowanych dzieci, wielu porwanych w Wirginii. Ukrywa się to do samego szczytu.

Otrzymywałem wiele gróźb ostatnio i właśnie otrzymałem dwa niepokojące telefony. Potrzebuję waszych modlitw!

N.Y. Times, WaPo & ABC News wszyscy zdeletowali  historię pedofilskiego koła aresztowanego w Norwegii. Dlaczego?

 

Tyle Rudi Giuliani. Ten człowiek brał bezpośredni udział podczas 9/11 i zna on wszystkie sekrety tej rządowej zbrodni,  on wie doskonale kto dokonał tej zbrodni oraz w jaki sposób.

Jest ewidentne, że mówi on prawdę. Niedawni widziałem koncert Jacksona w holografie.

https://www.youtube.com/watch?v=i-Yys0rhPNQ

Mamy więc sporą ilość rzetelnych informacji i bądźmy pewni - cokolwiek pokazane w TV w main stream to może być hoax!

Zanosi się się na maksymalne zwiedzenie i niemal wszystko mogą nam media pokazać na ekranie z Chrystusem włącznie. Nigdy im nie wierzmy.

A Rudi - nie znamy przyczyn takiego ujawniania ale najprawdopodobniej jest on chodzącym trupem.

Ale teraz wiemy dokładnie, na czym polega świat szatana. Wszystko w mas mediach to kłamstwo a świat jest rządzony przez Nefilimów i nasienie węża, czyli bandę zboczonych pedofilów, mordujących dzieci, gwałcący ich i spoczywających jeszcze ciepłe ich ciała.

Porzućmy TV i radio, niczego nie stracimy.

Z ostatnich poszukiwań, bardzo trudno jest znaleźć prawdę o pedofilii ponieważ nie tylko mas media unikają tematu ale Google i inne wyszukiwarki cenzurują wszelkie poszukiwania na ten temat.

Znany Dean Warwick w momencie próby ujawnienia publicznego przyczyn śmierci Roberta Kennedy'ego, tożsamości antychrysta oraz wielu sekretów podziemnych baz, nagle... umarł na podium.

Film z jego wyjaśnieniem celów składania ofiar z dzieci. Krótko przed jego śmiercią.

Dźwięk jest bardzo paskudny, lepiej go ściszyć i czytać polskie napisy.

Temat - rzeka i olbrzymia ilość dowodów, poszlak a także nadal nie wyjaśnionych tajemnic, jak... reptylians. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że Trump odważył się stanąć przeciwko takiej masie ludzi i nadal wiele wskazuje na to, że nie jest to dzieło przypadku. Przeciwnik jest potężny i nie podda się bez walki. Trump na 100% zna wszelkie układy oraz ryzyko, na jakie się naraża.

Czy nadal będzie kontynuował swoją politykę przeciwko nasieniu węża? Czy jest w stanie to wygrać? Kto za nim stoi chroniąc go przed pewnym morderstwem, jego i jego rodziny?

Oto przyczyny niezwykłej nienawiści zbrodniarzy przeciwnych Trumpowi, którzy walczą o przeżycie.

Niezwykle zagadkowa sprawa i niedługo dowiemy się w jaki sposób to się zakończy, czy też rozpocznie, Co się rozpocznie? Także nie wiemy ale wiemy, że... 

...zbliża się powrót Isusa Chrystusa na ziemię oraz odpłacenia tym, którzy popełniają owe zbrodnie. Nie można wykluczyć pomocy Boga lub Syna w tych wielkich zmaganiach.

"Isus Chrystus z Nazaretu, bez pieniędzy i armii zwyciężył więcej milionów niż Aleksander Wielki, Cesarz, Mohammed i Napoleon; bez nauki i uczenia się ukazał On więcej światła na rzeczy ludzkie i boskie niż wszyscy filozofowie i uczeni wzięci razem, bez szkolnej elokwencji wypowiadał On takie słowa życia, które nigdy nie były wypowiedziane w przeszłości ani później i spowodował efekty, które były poza zasięgiem mówcy czy poety, bez napisania pojedynczej linijki, wprowadził On w ruch więcej piór, oraz wprowadził tematy dla kazań, dyskusji, nauczanych dzieł, prac artystycznych i pieśni wielbienia, dokonał więcej niż cała armia wielkich ludzi w starożytnych i współczesnych czasach." Philip Shaff

Napisano: 24 Grudnia 2016

Ostatnie uaktualnienie: 24 Grudnia 2016


Powrót na stronę główną