Powrót na stronę główną

Bolton ostrzega, że następny chemiczny atak Assada spowoduje znacznie mocniejsze reperkusje ze strony USA

Nie wiadomo, czy śmiać się z polityków czy płakać, Chyba raczej płakać, ponieważ tylko i wyłącznie z powodu zawsze kłamliwych polityków giną setki tysięcy niewinnych ludzi, najczęściej ofiarami są bezbronni cywile, kobiety, starsze pokolenia i dzieci. Chłam polityczny nigdy nie miał ludzkich uczuć w stosunku do zwykłych ludzi.

W tym przypadku hipokryzja polityków sięga zenitu. Od co najmniej kilku tygodni mamy wielokrotne ostrzeżenia z niezależnych mediów, że US/Anglia szykuje kolejną prowokację przeciwko Assadowi.  Po raz trzeci chcą go wrobić jako nieludzkiego potwora, który po raz trzeci planuje chemiczny atak na własnych niewinnych ludzi.

Gwoli ciekawości, ostatnie dwa ataki okazały się czystym kłamstwem ale w tym przypadku kłamcy przechodzą siebie. Zanim wysunięto owe bezpodstawne przypuszczenia, już ruszyły machiny wojenne do Syrii i pojawiły się małe oddziały tzw. białych hełmów, które nie wiadomo kom są naprawdę, zawsze zamaskowani i to oni pod pretekstem 'pomagania' Syryjczykom spowodowały oba poprzednie fałszywe ataki bronią chemiczną, zrzucając winę na Assada.

W tym juz trzecim przypadku owe zarzuty są tak paradoksalnie idiotyczne, że wielu reporterom już nie chce się na ten temat czytać.

Jeszcze nie znaleziono ani jednej ofiary, ale kilkadziesiąt tysięcy wojska i sprzętu czeka na sygnał kolejnej farsy satanistów zachodnich, dążących do przelewu niewinnej krwi.

Ostatnim argumentem jest jest przypuszczenie, że Assad rzekomo zaproponował plan ponownego użycia broni chemicznej.

Artykuł w polskim tłumaczeniu w źródle - zerohedge.com

Co jest ciekawe, w tej farsie bierze udział Turcja ze sporą ilością wojska i sprzętu i nikt nie wie, do kogo Turcy będą w rzeczywistości strzelać, jak to Turcy. Są przyjaciółmi Rosji, USA i świata arabskiego i dlatego nikt nic nie wie, po co oni już tam są i komu chcą 'pomagać'.

Nie tylko katolicki kler to pedofile.

Jeden uczciwy rabin ujawnił, czy raczej w pełni potwierdził, ze plaga pedofilii także jest stygmatem żydowskich rabinów. Najpierw omówił to Netflix, a ostatnio rabin, Nuchem Rosenberg, lat 68 potwierdził znane nam trendy nasienia węża.

Link do artykułu w tłumaczeniu na polski. Nie tylko katolicy,...

Czyli Watykan nie jest w tym całkowicie samotny, Dlaczego mnie to nie dziwi!?

 

Napisano: 19 Maja 2018

Powrót na stronę główną