Imperium Rzymskie rządzi nadal

 30 Sierpnia 2012

Wznowiony film, który zniknął z YouTube. Miałem jednak kopie na swoim kompie! Rzeczywiście Watykan rządzi całym światem. Trzeba jedynie spojrzeć we właściwą stronę.

Więcej w linku »

Zaginione 9 bilionów dolarów Banku Federalnego USA

 15 Sierpnia 2012

Artykuł i film ujawniający ciemne powiązania watykańskie z Bakiem Federalnym USA. Bardzo miażdżące dowody na to, że władza USA - prezydentura to jedynie świecznik z klownem manipulowanym przez Bank Federalny.

Więcej w linku »

Próby fałszerstwa Septuaginty - ciąg dalszy.

 6 Sierpnia 2012

Film, który ukazuje na wiele detali i dowodów zaciekłych ataków z przeszłości oraz teraźniejszości na najwierniejszy przekład grecki Starego Testamentu czyli Pism Hebrajskich.

Więcej w linku »

Olimpiada - największy rytuał na świecie

 25 Lipca 2012

Już w ten piątek rozpocznie się owo światowe szaleństwo. Czy weźmiesz w nim udział?

Więcej w linku »

Ewangelia Nikodema (Akta Piłata.)

 20 Lipca 2012

Wyjątkowo interesujący apokryf, który na pewno warto przeczytać.

Więcej w linku »

'Chrześcijanie'... szaleją!

 15 Lipca 2012

Myślałem, że się uciszą. Ale nie dają mi spokoju. Sprawa Pawła najwyraźniej ich mocno zabolała.

Więcej w linku »

Leo Zagami ujawnia sekrety Illuminati

 8 Lipca 2012

Niezwykły film - wywiad z Leo Zagami. Zachęcam do obejrzenia w całości - 4 odcinki - razem 2 godziny. Czas znacznie lepiej spędzony niż obejrzenie w mas mediach jakiegoś kiczu fabularnego... Illuminatów! No i nie ma reklam! :-)

Więcej w linku »

"Podważanie Septuaginty LXX", czyli... rewanż za ujawnianie 'apostoła' Pawła

 7 Lipca 2012

Jak w tytule. Ciekawa jest riposta na mój artykuł na temat Pawła oraz na moje posty obnażające kłamstwo artykułu szkalującego grecki przekład Septuaginty LXX czyli Starego Testamentu w języku greckim.

Więcej w linku »

Kontrola umysłu

 28 Czerwca 2012

Kolejny film ukazujący nam  zbrodnicze działania szatańskich władz. Kulisy MK-ULTRA oraz MONARCH. Film ujawniający wiele istotnych szczegółów szatańskiego spisku przeciwko ludziom dobrej woli. Nie bądź ich ofiarą!

Więcej w linku »

Sowiecka historia

 23 Czerwca 2012

Przerażającej treści film ukazujący nam  wiele nieznanych szczegółów z II WŚ. Czy zwykli ludzie byli zdolni do wymordowania 50 milionów ludzi? Sprawdź szczegóły.

Więcej w linku »

Czyżby serce było naszym najważniejszym organem?

 18 Czerwca 2012

Wspaniały film, ukazujący nam niezwykle funkcje naszego serca.

Więcej w linku »

Najnowsze wątki z kraju i ze świata

 2 Czerwca 2012

Kilka najnowszych komentarzy, jako odpowiedź na masową manipulację pro wojennych, anty humanistycznych mediów oraz zbrodniczych władz.

Więcej w linku »

Watykan przeciwko Chrześcijaństwu?

 28 Maja 2012

Wydawałoby się to wielce nieprawdopodobne. A jednak. Premier Anglii rozpoczyna walkę z krzyżykami noszonymi na szyjach. Watykan w milczeniu przytakuje.

Więcej w linku »

Co przyniesie najbliższa przyszłość?

 27 Maja 2012

Wielu stara się odgadnąć przyszłość, ale rezultaty są raczej opłakane. Dzisiaj, według Ronalda Weinlanda ma powrócić Chrystus na ziemię. Biblia takiej kolejności raczej nie zapowiada i przeżyliśmy juz wiele zapowiedzi końca świata w ostatnich miesiącach.

Więcej w linku »

Kult i modlitwy do Maryi

 22 Maja 2012

Bardzo dobrze opracowany artykuł na temat kultu Marii, matki Jezusa, który ukazuje wiele biblijnych dowodów na to, że kult Marii nie ma praktycznie niczego wspólnego z Biblią.

Więcej w linku »

Czy Jeszu to imię Zbawiciela? Uaktualnione 22 Maja 2012.

 22 Maja 2012

Ostatnio jedna z witryn - Moim Panem jest Jeszu - rozpowszechnia agresywnie obraźliwą formę imienia naszego Zbawiciela - Jeszu. Powoduje to pewne zamieszanie pośród wielu ludzi poszukujących Prawdy. Sprawdź, czy owa forma jest prawidłowa, czy też... wysoce obraźliwa!

Więcej w linku »

Nowy blog!

 17 Maja 2012

Wiele czasu zabiera mi umieszczanie nowych materiałów na witrynach. Aby zamieścić kilka informacji trzeba sporo wysiłku i co najważniejsze - czasu, którego nie posiadam zbyt wiele.

Z tych przyczyn rozpocznę na tym blogu podawanie linków i najprostszych informacji na tematy związane ze Słowem Bożym, jego proroctwami, oraz wszelkie informacje ukazujące szatańską działalność rządów i mediów.

Na www.proroctwa.com oraz na www.zbawienie.com zamieszczał będę jedynie większe artykuły, które będą obszerniejsze, lepiej dopracowane ale będą się pojawiały rzadziej. Można będzie komentować artykuły, a także dodawać linki! :-)

Link do bloga »

Pytanie do chrześcijan dowolnego odłamu

 16 Maja 2012

P. Maria Sobolewska zadała publicznie Chrześcijanom kilka interesujących pytań, ponieważ według jej relacji Bóg wyzwolił ją z opętania, co najwyraźniej spowodowało pewną konsternację a także zdumienie. Czując się Chrześcijaninem postanowiłem także publicznie odpowiedzieć na jej pytania.

Więcej w linku »

Obama popiera małżeństwa homoseksualne

 10 Maja 2012

Sprawdź, w jaki zbrodniczy sposób rodzaj ludzki jest systematycznie wyniszczany przez zbrodniarzy NWO wraz z pełnym poparciem równie zbrodniczych mediów, które zawzięcie propagują najdziksze pomysły rządzącej elity.

Więcej w linku »

Watykan wielbi Lucyfera? Uaktualnienie!

 9 Maja 2012

Istnieje wiele poważnych podejrzeń Watykanu i papiestwa o wielbienie księcia ciemności - szatana. tym razem mamy kolejny, wielce przekonywujący dowód na to, że owe oskarżenia nie są jedynie plotkami. Film ukazujący modlitwę do Lucyfera podczas mszy w Watykanie w Niedzielę Wielkanocną tego roku.

Więcej w linku »

Wiara w magiczną kropeczkę

 6 Maja 2012

Istnieją dwie możliwości. Bóg istnieje i to On stworzył wszechświat, Ziemię i wszystko co nas otacza. Druga możliwość. Wszystko to uczyniła jedna magiczna kropeczka, wielkości kropki na końcu tego zdania.

Więcej w linku »

Nawrócenie elitarnego spirytysty (cały film)

 6 Maja 2012

Cały, ponad 3 godzinny film ukazujący działanie świata szatana i demonów w naszym życiu codziennym. Wielce pouczający materiał, który ukazuje prawdziwość słów Jezusa. "Łatwiej wielbłądowi przejść przez ucho igielne niż bogatemu wejść do Królestwa Niebieskiego."

Więcej w linku »

Manipulacje Biblii prof. Waltera J. Veitha

 28 Kwietnia 2012

Prof. Walter J Veith jest doskonale znany wielu Chrześcijanom. Wielu bardzo go ceni i szanuje. Ale czy rzeczywiście ów szacunek jest uzasadniony i zasłużony? Sprawdź analizę jednego z jego filmów. Co najciekawsze, p. Walter powiela owe jaskrawe błędy w niemal każdym swym wystąpieniu. Brak wiedzy? Czy też świadome wprowadzanie innych w błąd?

Więcej w linku »

Wzmaga się kosmiczna histeria

 20 Kwietnia 2012

Coraz częściej pojawiają się doniesienia nie tylko na temat pojawiających się świateł z kosmosu, ale można także zaobserwować znacznie głębsze obserwacje kosmosu, nie tylko przez Watykan czy NASA.

Więcej w linku »

Biblijni giganci istnieli i nadal istnieją

 15 Kwietnia 2012

Jak sam tytuł sugeruje, giganci istnieją do dzisiaj. Nie w takich ilościach, jak w czasach biblijnych, ale nadal istnieją. Jest to raczej oczywiste, że upadłe anioły dzisiaj nie mają kontaktów z kobietami ziemskimi, ale na 100% nie można tego wykluczyć.

Więcej w linku »

Ukrzyżowania w Filipinach

 8 Kwietnia 2012

Coroczny akt ukrzyżowania na Filipinach. Są w linku zdjęcia a nawet film ukazujący wbijanie gwoździ w dłonie. Watykan potępia owe praktyki, które budzą mieszane uczucia u wielu Chrześcijan.

Więcej w linku »

Demoralizacja od dziecka

6 Kwietnia 2012

Przekonaj się osobiście, w jaki sposób władze i media w dokładnie wypracowany sposób celowo niszczą rodzaj ludzki. Zaczyna się to od pozornie niewinnych filmów rysunkowych dla dzieci.

Ks. Piotr Natanek oskarża Watykan o intronizację Lucyfera

5 Kwietnia 2012

Artykuł w http://wiadomosci.wp.pl. Niezupełna prawda, ponieważ ks. Natanek owe oskarżenia ujawnia podczas swoich przemówień. Ja także to ujawniłem - znacznie wcześniej. Różnica polega na tym, że ja dosyć detalicznie wyjaśniłem całą tę sprawę. Warto porównać dwie strony tego samego problemu i rozpoznać, kto posiada większą wiarygodność! Jeszcze 5 minut temu taki właśnie był tytuł w tej gadzinówce. Przed chwilą zmienili - sprawdź! :-)

Niezwykłe 'przygotowania' do pierwszej komunii

5 Kwietnia 2012

Ksiądz tłumaczył się, że nic o tym nie wiedział. Gdyby nie galopująca pedofilia i homoseksualizm pośród księży, może dalibyśmy się na to nabrać. Ale nasza naiwność nie jest aż taka wielka, prawda? :-)

Polska w niewoli mafii szatana - czyli... Synagogi szatana!

3 Kwietnia 2012

Bardzo interesujący wykład - Polska w niewoli mafii szatana - Janusza Górzyńskiego. Jest to bez wątpienia działacz z pewnego ramienia Kościoła Katolickiego i jego wykład budzi raczej nieprzyjemne uczucia. Owych uczuci jest raczej wiele..

5 lat zabijania Polski część II - Śmierć bojownika.

1 Kwietnia 2012

KL Warschau -ukrywany holokaust Polaków. Niezwykły artykuł i film. Czy wiedziałeś, że w Warszawie istniał obóz zagłady, w którym zagazowano ponad 200.000 Polaków? To nie kawał pryma aprilisowy! Jest to kolejny dowód na to, że satanistyczne syjo-media nie posiadają żadnej wiarygodności. Historia rzeczywista jest ukazywana ponad 60 lat po masowych mordach. Jedynym wiarygodnym źródłem niezwykłej mądrości  oraz historii jest dla nas Biblia. Dlatego sataniści jej tak nienawidzą. Mała korekta - film podaje liczbę 800.000 wszystkich ofiar w Warszawie a artykuł podaje liczbę ofiar w obozie - 200.000.

5 lat zabijania Polski

31 Marca 2012

Czytając to doznałem niemałego szoku. Wprost trudno uwierzyć, że naród deptany i wyniszczany w tak oczywisty sposób ma jeszcze jakiekolwiek złudzenia, co do rzeczywistych intencji rządu! Większość tych danych była przecież dostępna jeszcze przed wyborami.

Illuminati i Annunaki w stanie wojny!

28 Marca 2012

Niezwykle sprytne plany demonów, opublikowane kilka dni temu. Powracają bogowie Annunaki - czołowy z nich to YHVH, jego syn - Yahushuah, świętują sabat i cytują Biblię. Czyli UFO/demony przedstawiają się za Boga Biblii i usuną wszystkie zbrodnicze władze satanistyczne! Zaprowadzą Nowy Porządek na ziemi. Będą także świętować sabat! Jak na razie w pokracznym tłumaczeniu Google ale zrobię to wkrótce lepiej! Jeżeli znasz angielski, zajrzyj do tego linka - Transcript.

Fakty ukrywane przed nami.

23 Marca 2012

O tym raczej w Wyborczej się nie przeczyta i TVN tego także raczej nie pokaże. Chociaż czasami Internet zmusza syjo-media, aby czasami ukazywały to, o czym już wszyscy wiedzą i dłużej się tego nie da ukryć.

Masturbacja w cieniu krzyża.

22 Marca 2012

Sataniści poczynają sobie coraz śmielej ubliżając Bogu oraz jego sługom. Przez Francję przelewa się fala oburzenia. Wszystko to za sprawą sztuki „Piknik na Golgocie”, przedstawiającej groteskową wizję ukrzyżowania Chrystusa, zawierającej sceny seksualne i liczne obelgi.

Kilka najnowszych wieści...

16 Marca 2012

Czasami mam zbyt wiele informacji, więc tym razem umieszczam je na jednej stronie. Mam nadzieję że lepiej więcej... nie wszystko każdy będzie czytał, ale jest jakiś wybór. Proszę więc przysyłać najciekawsze materiały, mające jakieś powiązania s szatańskimi konspiracjami czy spełniającymi się proroctwami biblijnymi. Po polsku lub po angielsku. innych języków nie znam! :-)

Dziwne dźwięki

13 Marca 2012

Na całym świecie nagrywa się dziwne dźwięki, najprawdopodobniej pochodzące z wnętrza ziemi. Istnieje wiele teorii ale żadna z nich nie jest przekonywująca. Ja mam aż trzy teorie. :-)

1. Efekt powodowany z satelitów lub za pomocą HARRP czyli część Blue Beam Project 2. Wewnętrzne ruchy skorupy ziemskiej, być może spowodowane celowo także za pomocą HARRP. 3. Podziemny świat - otchłań przygotowuje plagi apokaliptyczne. :-)

“Partia Zdrowia” koniecznością w Polsce

11 Marca 2012

"Jesteśmy mordowani. Abyśmy nie zauważyli tego wielkiego ludobójstwa, wybrano tzw. inkrementalizm - mordu dokonuje się w sposób powolny, tak żebyśmy się nie zorientowali, że dzień po dniu jest coraz gorzej." Tak zaczyna się ten artykuł z Monitorpolski Blog. Ponownie coraz więcej ludzi widzi ohydną zbrodnię ludobójstwa, popełnianą przez 'wybrane demokratycznie' władze. Sprawdź dla porównania artykuł - "Tajemnicze Przymierze." Oryginał powstał już w roku 2002!

Nie daj się zwieść NWO.

11 Marca 2012

Pisałem kilkakrotnie o NWO. Jest coraz bardziej oczywiste, że jest to precyzyjnie planowane oszustwo i wielu uczciwych poszukiwaczy Prawdy nadal daje się na nie nabierać. Nie bądź także ich ofiarą i pozna wszystkie za i przeciw.

Czy satanizm jest promowany jako jedyna światowa religia XXI wieku?

8 Marca 2012

No i w niemal całkiem świeckich źródłach można znaleźć informacje potwierdzające, ze satanizm rozpoczął inwazję na naszej planecie i coraz więcej ludzi zaczyna dostrzegać to, o czym od kilku lat piszę na obu witrynach. Najpierw p. Cejrowski, teraz www.globalnaswiadomosc.com... najważniejsze, że wielu się budzi widząc co się dzieje na świece i jakie są tego przyczyny.

W. Cejrowski: Buddyzm.(Trzecie podejście.)

8 Marca 2012

Jest to już trzecie podejście do tematu z powodu usuwania tego filmu przez TVN24.

Hakerzy - Anonymous - zaatakowali witrynę Watykanu.

8 Marca 2012

"Atak nie jest skierowany przeciwko religii chrześcijańskiej i wiernych na całym świecie, ale przeciwko skorumpowanym Rzymskim Kościele", powiedziano w oświadczeniu, zamieszczonym na włoskiej wersji językowej stronie internetowej Watykanu.

Listonosze odmawiają roznoszenia Biblii w Izraelu.

8 Marca 2012

Warto to sprawdzić. Listonosze w Izraelu odmawiają roznoszenia przesyłanych pocztą Biblii. Wyraźny przykład nienawiści do Chrześcijaństwa i Chrystusa przez... Synagogę Szatana. Jakże trafne proroctwo biblijne!

W.Cejrowski: Buddyzm.

6 Marca 2012

Niezwykle ciekawy film W. Cejrowskiego, który ukazuje rzeczywiste i zupełnie logiczne oblicze buddyzmu. Zdecydowanie warto obejrzeć.

Rzeczywisty obraz Jezusa.

4 Marca 2012

Sprawdź koniecznie, czy nie łamiesz w drastyczny sposób najważniejszego przykazania Bożego.

Kolejny skandal u Świadków Jehowy.

4 Marca 2012

Tym razem próba otrucia głowy zboru. Detale w linku...

Ziemski Avatar - Mirin Dajo.

2 Marca 2012

Niezwykły przypadek człowieka, którego bez większych problemów przebijano na żywo szpadą. Film dla tych, którzy posiadają wyjątkowo mocne nerwy!

Biblia sprzed 1,5 tys. lat znaleziona w Turcji.

29 lutego 2012

Czyżby zaczynał się ostrzejszy atak na Chrześcijaństwo, Boga i Biblię? Wiele na to wskazuje. Sprawdź ten artykuł. Podobno znaleziono 'lepszą' Biblię i ONI juz wszystko sobie wytłumaczyli. Ale czy to jest zgodne z prawdą?

Kto i w jaki sposób walczy przeciwko Chrześcijaństwu?

24 lutego 2012

Nowy krótki artykuł ukazujący kilka dowodów na to, że Watykan wraz z Syjonizmem zwalczają Biblię, Boga oraz wszelkie formy chrześcijaństwa. W jakim celu? Odpowiedź znajdziesz w poniższym linku.

Czy Lucyfer jest bogiem judaizmu?

24 lutego 2012

Niewielu ludzi o tym wie, ale większość wysoko postawionych rabinów doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Dla nich to żadna nowość.

"Rosenthal obala powszechnie akceptowane kłamstwo, że "Żydzi są Izraelitami, a więc narodem wybranym przez Boga" Rosenthal powiedział m.in.: ". Większość Żydów nie chce się do tego przyznać, ale nasz Bóg to Lucyfer - więc nie kłamał - - a my jesteśmy Jego wybranym ludem. Lucyfer jest bardzo żywy. "(www.macquirelatory.com / Wallace Wywiad 1967.htm) Czyżby Biblia rzeczywiście miała rację nazywając Żydów... Synagogą Szatana?

Iran kolejną ofiarą święta Purim ???

23 lutego 2012

Autor artykułu przewiduje, że 8 Marca tego roku nastąpi atak  Izraela na Iran, ponieważ tego typu ataki ze strony Izraela odbywają się najczęściej w święto Purim, które w tym roku wypada 8 Marca.

Zalecenia ONZ odnośnie rekrutowania przywódców religijnych

23 lutego 2012

Artykuł w tłumaczeniu Google, który ujawnia sposoby rekrutacji pastorów, starszych czy księży do ranków międzynarodowej religii, którą oczywiście będzie lucyferianizm. Jest także do załadowania dokument ONZ, który omawia szczegółowo cele takiej rekrutacji.