21-12-2012 - przeżyliśmy koniec świata!

Ostatnie uaktualnienie: 23 Grudnia 2012.


(Mat 10:26) Przeto nie bójcie się ich; albowiem nie ma nic ukrytego, co by nie miało by? ujawnione, ani nic tajnego, o czym by się dowiedzie? nie miano.

Udało nam się przeżyć rzekomo zapowiadany tysiące lat temu przez Majów kolejny koniec świata. Poprzednia data - 12-12-2012 także okazała się fiaskiem.

Osobiście przeżyłem już kilka końców świata. Pierwszy z nich miał nastąpić w sierpniu 1975 roku. Był on zapowiadany przez Świadków Jehowy, którzy 'wsławili' się kilkoma wcześniejszymi datami, jak 1914 czy 1925. 'Sędzia' Rutherford zapowiadał, że... "miliony dzisiaj żyjących nigdy nie umrą."

W roku 2000 także miał być koniec świata. Media zapowiadały katastrofy związane z problemami komputerowego robaka 2000. Miały być wielkie katastrofy na całym świecie, brak wody, gotówki i wiele innych katastrof. Okazało się to wszystko zwykłym oszustwem, czystą fantazją.

21-12-2012 - kto był najgłośniejszy?

Najbardziej głośną grupą ogłaszającą tę datę był ruch New Age. Na ową datę składało się wiele różnych elementów. Największym z nich był strach przed planetą Nibiru czy też planetą X. Ruch New Age zachłystywał się opowieściami o zwiększonej wibracji, przejściu z jednego etapu świadomości na drugi, z jednego wymiaru do drugiego.

W moim przypadku moja świadomość wzrosła o jeden zasadniczy element. Jestem świadomy, aby się trzymać od New Age jak najdalej. :-)

Innym katastrofalnym zjawiskiem miała być nagła zmiana biegunów naszej Ziemi.

Otrzymałem dzisiaj kolejne potwierdzenie, że agenci z New Age to są właśnie szatańscy agenci, megalomani, lunatycy i oszuści, których propaganda właśnie stoczyła się na samo dno jakiekolwiek wiarygodności.

Słynne nazwiska, jak David Icke, David Wilcock, czy Project Camelot. Czołowi propagandziści tego ruchu to także, Alice Bailey, Benjamin Creme, Marylin Ferguson, Shirley McLaine, Napolean Hill, Werner Erhard. Jordan Maxwell i wielu, wielu innych.

Grupa z Project Camelot udała się do Egiptu, w pobliże wielkich piramid aby medytować na temat światowego pokoju i wyjścia z kryzysu. Cała ta hałastra oczekuje Światła oraz... przemieszczenia galaktycznego. Nie mówią wiele o porwaniu przez UFO ale i takie głosy dają się słyszeć w ruchu szatańskim New Age.

Nakręcono wiele filmów, opublikowano wiele książek, a nawet pojawiły się kanały YouTube o poważnych ostrzeżeniach rzekomych gości z kosmosu, którzy 'czuwają' nad nami i chronią nas, abyśmy mieli wystarczającą ilość czasu na przebudzenie się w celu bezpiecznego przejścia z jednego poziomu wibracji na drugi i w ten sposób przeżyć nadchodzącą transformację na ziemi.

Filmy o końcu świata:

Nostradamus i jego przepowiednie Koniec świata 2012 rok  film 1:24 z polskim lektorem.

Koniec Świata 2012 - klasyczny straszak

Planeta X (NIBIRU) (02.08.2012)Polska.

Sprawdź ile tego śmiecia jest po polsku. Koniec świata 2012.

Galaktyczna Federacja Światła - Kim są, skąd i dlaczego przybyli? - ostrzeżenia 'gości' z kosmosu!

Zobacz ile ostrzeżeń i wszystko to jest na serio - Przekazy z Komendy Asztara.

Materiałów jest olbrzymia masa, a za wieloma z nich kryją się ludzie z doktoratami, profesorzy czy inne tytuły naukowe.

Jak można określić powyższą propagandę?

Jedno wielkie kłamstwo!

Jest oczywiste, kto stoi za owym masowym kłamstwem. Ruch New Age nonsensów jest finansowany przez ONZ oraz Sorosa. To z tych źródeł utrzymują się ludzie pokroju Dawid Icke czy Maxwell Jordan. Ale to nie wszystko. Owa histeria jest także reklamowana przez mas media. Mamy wiele filmów fabularnych czy dokumentalnych wyjaśniających te tematy. Media ostoja za masowym satanizmie we wszystkich artystycznych kierunkach. Muzyka (Nergal czy Doda, Behemot) oraz promocja najbardziej zwyrodniałych zachodnich przedstawicieli satanizmu jak Black Sabbath czy ACDC, KISS czy wiele innych. Gry komputerowe nie są wyjątkiem w szatańskich czarach i magii, plus nasącza się gry morzem krwi a nawet tortur!

Szatańska indoktrynacja jest wyraźna na koncertach przepełnionych rytuałami, w muzyce granej i sprzedawanej młodzieży, a nawet w gazetach - jako symbol postępu 'naócovego' i cóltóralnego' - mamy horoskopy i porady... wróżek.

Podejrzewam, ze nasze władze korzystają w pierwszej kolejności z usług wróżek prowadząc nasz kraj do samozagłady.

Jest boleśnie oczywiste, że mas media to szatańskie bagno kłamstw, czarów i magii.

Istnieje tylko jedno źródło proroctw, które są wiarygodne oraz bezbłędne. Owym źródłem jest Biblia. Jest ona wyszydzana przez szatańskie media i szatański świat, ponieważ tylko ona zwiera czysta prawdę w tym całkowicie zakłamanym świecie. Biblia nie tylko ukazuje nam prawdę ale daje nam, na podstawie sprawdzonych już i sprawdzających się na naszych oczach proroctw nadzieję na znacznie lepszy świat - pozbawiony obecnego obłędu propagandowego, niesprawiedliwości  i masowego przelewu niewinnej krwi.

Dlaczego proroctwa 21-12-2012 się nie sprawdziły?

Istnieje jeden ważny powód na zupełny brak wiarygodności propagandy szatańskiej.

Objawienie 13:5 I dano mu paszczę mówiącą rzeczy wyniosłe i bluźniercze, dano mu też moc działania przez czterdzieści i dwa miesiące.

W tym i w wielu innych wersetach jest dosadne wyjaśnienie całej kwestii rządów szatana na ziemi. Zwrócimy uwagę na to, że owo zwierzę funkcjonuje na zasadzie oficjalnego zezwolenia. Kto daje owo zezwolenie?

Głównym kontrolerem owej Bestii jest sam szatan. To on skonstruował ową Bestię i dał jej wielką władzę. Bestią jest międzynarodowa organizacja syjonistyczna, zawierająca także Illuminati i masonerię.

Kluczem do zrozumienia działa szatańskiego świata jest właśnie cytowany werset.

Dano mu paszczę - czyli nie szatan ale... Bóg! Dano mu moc działania.

Czyli Bóg zezwala na pewne działania, a na inne najwyraźniej nie wyraża zgody.

Objawienie 13:7 I dozwolono mu wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężać ich; dano mu też władzę nad wszystkimi plemionami i ludami, i językami, i narodami.

Według tych wersetów widać to bardzo wyraźnie.

Żadna organizacja światowa nie może nic zrobić bez zgody Boga.

Dlaczego więc wielbią... szatana?

To Bóg jest władcą Wszechświata i On decyduje, co komu wolno a czego nie wolno. Szatan ma władzę nad światem ograniczoną także przez Boga.

Zwrócimy uwagę na to, że Zwierzęciu Bóg dozwoli wszcząć walkę ze świętymi! Czyli wynika z tego prosta prawda. To Bóg nie zezwala na zwyciężanie Jego świętych i najwyraźniej decyzja taka zapadnie później.

Objawienie 13:15 I dano mu tchnąć ducha w posąg zwierzęcia, aby posąg zwierzęcia przemówił i sprawił, że wszyscy, którzy nie oddali pokłonu posągowi zwierzęcia, zostaną zabici.

Kolejny przykład bezpośredniego zezwolenia na tchnięcie ducha w posąg zwierzęcia.

Wynikają więc z tego bardzo proste wnioski. To Bóg posiada pełną kontrolę nad światem i to on nie dopuścił do tego, aby ruch szatański - New Age odniósł sukces. Nie chodzi juz tyle o koniec świata, ale o mega kataklizmy czy nawet wojnę światową.

Objawienie 7:2 Widziałem też innego anioła wstępującego od wschodu słońca, który miał pieczęć Boga żywego i który zawołał głosem donośnym na czterech aniołów, którym zezwolono wyrządzić szkodę ziemi i morzu, mówiąc: 3 Nie wyrządźcie szkody ani ziemi, ani morzu, ani drzewom, dopóki nie opatrzymy pieczęcią sług Boga naszego na czołach ich.

Te wersety wskazują nam pewne poważne przyczyny, dlaczego Bóg zezwala na coś lub nie zezwala. W tym przypadku celem jest opieczętowanie sług Bożych.

Wynika z tego jasno, że nic praktycznie nie dzieje się bez przyzwolenia Boga. Jest to dla nas bardzo budujące, ponieważ w ten sposób widzimy, kto jest faktycznym Bogiem i kto sprawuje totalną kontrolę.

To także oznacza, że Jego mocy żadna ręka nie jest w stanie powstrzymać. W tym kontekście widać, jakimi nierozsądnymi ludźmi są ci, którzy wielbią szatana i dają się zwodzić oszustwami New Age.

Działanie Boga posiada określone w Biblii cele - usunięcie wszystkich rządów tego świata i zastąpienie ich rządami samego Isusa Chrystusa, który za prawdę i sprawiedliwość poniósł największą ofiarę, jaką można ponieść - oddał on swoje życie za nas. Dlatego Jego rządy w Królestwie Bożym będą miłosierne i sprawiedliwe - usunięte także będą choroby i śmierć! Ludzkość będzie żyła w doskonałym zdrowiu i szczęściu przez miliony lat!

Objawienie 21:3 I usłyszałem donośny głos z tronu mówiący: Oto przybytek Boga między ludźmi! I będzie mieszkał z nimi, a oni będą ludem jego, a sam Bóg będzie z nimi. 4 I otrze wszelką łzę z oczu ich, i śmierci już nie będzie; ani smutku, ani krzyku, ani mozołu już nie będzie; albowiem pierwsze rzeczy przeminęły. 5 I rzekł Ten, który siedział na tronie: Oto wszystko nowym czynię. I mówi: Napisz to, gdyż słowa te są pewne i prawdziwe.

Jak sam wyraźnie widzisz, nie możesz polegać na przywódcach światowych, na światowych religiach a zwłaszcza nie możesz polegać na agentach szatańskiego ruchu New Age, którego wiarygodność osiągnęła 21 Grudnia 2012 roku całkowite dno.

Możesz jednak polegać na Biblii i jej proroctwach. Możesz być pewien, że wszystkie będą we właściwym czasie wypełnione. Na samym Isisue Chrystusie wypełniło się ponad 300 proroctw ze Starego Testamentu.

Znacznie więcej na temat proroctw biblijnych na witrynach - www.zbawienie.com oraz na www.proroctwa.com


Napisano: 23 Grudnia 2012.

Ostatnie uaktualnienie: 23 Grudnia 2012.