Znaczenie trąby siódmego anioła

II Ezdrasza 16:(67) Oto Bóg jest sędzią, bój się go. Zaprzestań swych grzechów i zapomnij o swych nieprawościach, nigdy ich ponownie nie popełniaj; a Bóg będzie cię prowadził naprzód i ochroni cię od wszelkich ucisków. [BM]

Przebiegły plan II Wojny Światowej

Do tej chwili nie rozumiałem, w jaki sposób USA podbiły Europę. Dopiero teraz zrozumiałem zdradziecki plan szatana i jego realizację przez Watykan oraz USA. Wikipedia.

Według Wikipedii wojska USA wkroczyły do II WŚ ponad rok po ataku Hitlera na Polskę. Wiemy, że Rzym/Watykan rządził wtedy całym światem a Babilon Wielki był i nadal jest armią Rzymu, chroniącą władzę Rzymu. Rzym i Babilon Wielki w obecnym czasie bezspornie  upadają.

Poniżej mamy szatański plan II Wojny Światowej (II WŚ)

"Druga Wojna Światowa zostanie podsycona różnicami pomiędzy faszystami i syjonistami politycznymi.
Celem wojny jest zniszczenie nazizmu a polityczny syjonizm musi się wzmocnić na tyle, aby był w stanie ustanowić suwerenne państwo Izrael w Palestynie.
W czasie II WŚ międzynarodowy komunizm musi się na tyle wzmocnić, aby zrównoważyć chrześcijaństwo, które będzie ograniczone i zachowane w tym stanie, do momentu, w którym będziemy je potrzebować do wywołania finałowego socjalnego kataklizmu."
(link).

Ten plan ma na celu rządy politycznego syjonizmu z główną kwaterą w obecnym Izraelu, który nie ma niczego wspólnego z Bogiem. Powyższy plan jest ukrywany przed nami ale on ujawnia nam, że Izrael to dzieło szatana, co oznacza, że 'Izraelici' to w większości sataniści!

To szatan umieścił państwo Izrael w Palestynie. Celem było odwrócenie uwagi od rzeczywistego Narodu Wybranego przez Boga!

Mamy więc sporo wiedzy, ale istnieją informacje, które najprawdopodobniej były oraz są przed nami ukryte. To Watykan ustanowił faszyzm w Niemczech i doprowadził Hitlera do władzy. Co do tego nie mamy żadnych wątpliwości. Wracajmy do Babilonu Wielkiego...

W roku 1943, 9-tego Lipca wojska USA wyzwoliły Sycylię oraz z czasem Włochy. To były rozkazy Watykanu, który tym wszystkim kierował. Oczywiście  hitlerowcy nie zrobili szkody Watykanowi, który Hitlera nie tylko wspierał ale nawet finansował.

Kościół Katolicki wspierał wcześniej Krzyżaków i zorganizował przeciwko Polsce bitwę pod Grunwaldem, którą Polacy z pomocą Boga wygrali!

Rozpoczęcie II Wojny Światowej  w celu ustanowienia politycznego syjonizmu jest także zrozumiałe i atak Rosji na Polskę służył osłabieniu Polski, która była także ofiarą Niemiec. Rosja była już  w tym czasie w rękach politycznego syjonizmu, czyli drugiej połowie nazizmu niemieckiego.

To nam wskazuje perfidny plan wojny szatańskiej, której ofiarami głównymi byli Polacy. W przypadku Polaków szatan obawiał się Boga i nie spowodował zbyt wielkich strat w ludziach. Zrobił to z umiarem i zostawił to według planu na czas... obecny.

Syjonizm i nazizm: identyczna ideologia!

Ta wojna była właśnie w taki sposób zorganizowana. Mamy jednak element, o którym nie ma wzmianki w szatańskim planie II WŚ. Zajęcie wszystkich państw Europy przez USA oraz tymczasowe połączenie Polski z Rosją syjonistyczną, która 'pomogła' Polakom w tej wojnie.

Dziwna postawa USA w II WŚ

Ameryka wkroczyła do II WŚ rok później, od strony Francji. Z czasem USA wyzwalały poszczególne państwa europejskie po to, aby ustanowić w nich kontrolowane przez Rzym/USA rządy, które trwają do dzisiaj. Ponieważ Europa jest biała czyli pochodzi od Słowian, szatan postanowił te państwa niszczyć, ale już po II WŚ.

Rządy nasienia węża państw Europy, podległe Watykanowi/USA, rozpoczęły sprowadzać miliony murzynów z Afryki, którzy byli witani przez rządy pro USA i obdarowywani znacznie bardziej obficie, niż rzeczywiści mieszkańcy Europy. W szczególności ucierpiały najwięcej dwa białe państwa.

Anglia ucierpiała drastycznie oraz Szwecja, która jest nadal w niewoli imigrantów, wspieranych niemal we wszystkim przez syjonistyczny rząd, nienawidzący chrześcijan.

W ten sposób niemal cała Europa stała się poważnie niszczona pod niemal każdym względem. Masowe rozboje, a zwłaszcza gwałty na białych i atrakcyjnych kobietach były i są nadal popierane przez rządy, mas media oraz... sądy! Przeciwnicy byli i są nadal uciszani przez media i władze.

Rasa biała i plany Boże

Rasa biała w Europie to dalsze odgałęzienia Słowian, którzy szukali lepszego życia czy lepszych ziem oraz innego klimatu. Biała rasa Europy także będzie sądzona przez Boga we właściwym czasie. Szatan o tym doskonale wie, dlatego biała Europa jest wyniszczana nadal przez USA.

Oczywiście Słowianie są priorytetem dla Boga, zwłaszcza Polacy, którzy są już temu świadomi. Wielu także wie, że z tej grupy Bóg wybierze najbardziej cennych ludzi do życia wiecznego w Niebie. To znaczy, że ludzie wzięci do Nieba nigdy już nie umrą.

Szatan mógł o tym wiele wiedzieć i dlatego w taki a nie inny sposób poprowadził II WŚ, a nawet ukarał srogo wielu Niemców za zbrodnie wobec ludzkości. Oczywiście, że szatan nie dbał o ludzkość ale dbał o swoją 'sprawiedliwość' i wielu uwierzyło w 'pomoc' USA dla świata.

Cały scenariusz II WŚ był dokładnie przez szatana zaplanowany i zrealizowany. Co jest najciekawsze, większość wysokiej klasy inżynierów, jak Werner von Braun, pracowała dla NASA, która produkowała latające pojazdy 'kosmiczne', które 'lądowały' na Księżycu.

Ale jakimś dziwnym trafem von Brown nie zbudował ani jednego spodka, jakie już wtedy mieli  Niemcy.

Co jest jeszcze ciekawsze, wielu ludzi już wie, że NASA to jedno wielkie kłamstwo i oszustwo a NASA nawet dzisiaj nie jest w stanie wysłać... latającego spodka na Księżyc. Ale nam mydlą oczy tymi samymi beznadziejnymi rakietami, które nigdy do Księżyca jeszcze nie dotarły.

Jest niemal pewne, że istnieją bardziej nowoczesne pojazdy kosmiczne, ale są one ukrywane przed nami, ponieważ najprawdopodobniej będą one latały po Niebie jako... goście z Kosmosu! Taka możliwość istnieje z powodu narracji wszystkich szatańskich władz i mas mediów.

Polska znalazła się w krytycznej sytuacji

Banderowiec opowiedział jak zabiorą Polske

Podesłano mnie właśnie film, według którego nagle wszystko stało się jasne jak słońce. Jeżeli to wszystko, z Wołyniem włącznie jest prawdą, oto stoimy dosłownie na krawędzi całkowitego zniszczenia Polski, zbrodniczo zorganizowanego przez świat szatana.

Film wprowadził mnie w osłupienie. Przeczuwałem, że coś w tym bardzo śmierdzi, zwłaszcza działania 'polskiego' rządu. Pisywałem kilkakrotnie o Rosji i o wojnie na Ukrainie, ale widziałem wiele kłamstw z obu stron, że trudno jest uwierzyć, że aż tak jesteśmy oszukiwani przez media Rosji, Polski i USA.

Banderowiec w tym filmie opowiedział dokładnie, jak podbiją oni Polskę. Dopiero teraz jest jasne, że jesteśmy oszukiwani przez Rosję oraz przez USA. Obaj grają dobrego i złego glinę. Obecna sytuacja Polaków jest przerażająca, ponieważ mamy w Polsce kilka milionów Ukraińców!!!

Jeżeli wierzymy, że jest to Prawda i świat szatana ma plan naszego zniszczenia, widzimy właśnie taką sytuację i widzimy, że to wszystko, cała ta fałszywa wojna na Ukrainie jest zorganizowana w celu... ZNISZCZENIA CAŁKOWITEGO Polski!

Najwyraźniej po to sprowadzono Ukraińców do Polski i istnieje wojna na Ukrainie. Po to sprowadzono armię z USA i sporo broni do Polski... przeciwko Polsce!  Po II wojnie mieliśmy Radio Wolnej Europy! Dopiero to wszystko ma sens i jesteśmy rzeczywiście w potrzasku. Jest jednak druga strona medalu.

Bóg do tego już nigdy nie dopuści!

Mamy wiele cytatów o ataku szatana na Niewiastę w Objawieniu i że Bóg ją umieści na pustyni! Czy Rosja czy USA - oba są nadal narzędziami szatana przeciwko Narodowi Wybranemu. Szatan to realizuje bardzo sprytnie, ale na tym się właśnie potknie i utraci z tego powodu swoją władzę.

A Naród Wybrany częściowo będzie wzięty do Nieba, a reszta będzie zabrana przez Boga na pustynię. Dopiero teraz wzięcie niespodziewane do Nieba ma głęboki sens a także wyprowadzenie na pustynię jest także bardzo logiczne.

Wielkie niebezpieczeństwo dla Polski spowoduje taką akcję Boga.

Jesteśmy więc bardzo blisko wzięcia niektórych z nas do Nieba oraz do zabrania większości Polaków na pustynię, na tę samą, na której przebywali dawno temu... nasi przodkowie. To wszystko nagle stało się bardzo logiczne i bardzo prawdopodobne.

Nie miejmy złudzeń odnośnie planów satanistów względem Polski. W historii często nas tak oszukiwano, a my zadawaliśmy sobie pytanie: dlaczego? Dlaczego oni nas aż tak nienawidzą!? Odpowiedź jest prosta. Jesteśmy Narodem Bożym i cały świat szatana nas z pasją nienawidzi.

Oczywiście Bóg jest także znienawidzony przez nasienie węża oraz szatana, który za wszelką cenę dąży  do zadania jak największych ciosów Polakom, aby powstrzymać plan Boga. Wojna ukraińska służy planowi szatańskiemu, którego celem jest spowodowanie krwawego konfliktu pomiędzy Polakami a Ukraińcami, których w tym celu umieszczono kilka milionów!

Siły szatańskie dążą więc ponownie do masowego przelewu krwi Polaków.

Ale tym razem Bóg już nie pozwoli na żadne straty swego Narodu Wybranego i w najbliższym czasie możemy się spodziewać wzięcia grupy Polaków do Nieba oraz po tym wzięciu niemal natychmiast ukaże się na Niebie znak Syna Człowieczego.

Będzie to początek sądu Bożego nad ludzkością!

Dopiero w tym okresie czasu Bóg odsłoni oczy i umysły ludzi na całym świecie, którzy staną się w pełni świadomi tego, co się dzieje i że Bóg i Syn rozpoczęli już sąd nad mieszkańcami Ziemi. Nie oznacza to, że szatański świat będzie się z tego radował!

Bądźmy pewni, że Bóg do naszej zguby już nigdy nie dopuści!

Mamy wielokrotne cytaty o ataku szatana na Niewiastę w Objawieniu i Bóg ją dla bezpieczeństwa umieści na pustyni! Rosja i USA są nadal narzędziami szatana przeciwko Narodowi Wybranemu i szatan to robi bardzo sprytnie, ale na tym się właśnie potknie i utraci władzę nad światem.

Naród Wybrany będzie częściowo wzięty do Nieba a reszta narodu będzie zabrana na pustynię przez samego Boga. Dopiero teraz wzięcie do Nieba ma głęboki sens a wyprowadzenie na pustynię jest także niezwykle logiczne.

Podobna sytuacja istniała także w starożytnym Egipcie! Szatan przegra swoje plany nie pierwszy raz!

Bądźmy więc przygotowani mentalnie na to, co nas czeka w najbliższym czasie i starajmy się uporządkować nasze ewentualne problemy.

Początek działalności Boga na Ziemi

Objawienie 12:(13) A gdy smok ujrzał, iż został zrzucony na ziemię, zaczął prześladować niewiastę, która porodziła chłopczyka. (14) I dano niewieście dwa skrzydła wielkiego orła, aby poleciała na pustynię na miejsce swoje, gdzie ją żywią przez czas i czasy, i pól czasu, z dala od węża. (15) I wyrzucił wąż z paszczy swojej za niewiastą strumień wody, aby ją strumień porwał. (16) Lecz ziemia przyszła niewieście z pomocą i otworzyła swoją gardziel, i wchłonęła strumień, który smok wyrzucił z swojej paszczy.

Strumień wody smoka oznacza siły zbrojne, które zostaną wchłonięte przez Ziemię!

Ten fragment Objawienia był omawiany bardzo często i teraz widać, że to proroctwo nabiera coraz większego sensu. Smok, czyli szatan z pewnością został nieco wcześniej zrzucony na Ziemię i można to zaobserwować w działaniach agresywnych rządów szatańskich w tym właśnie kierunku.

W momencie prześladowania Niewiasty przez szatana, Bóg z wielką mocą spowoduje przemieszczenie Ludu Bożego na pustynię, na której będzie ona bezpieczna i będzie żywiona przez siły anielskie z dala od szatana.

Czas pobytu na pustyni - 3.5 roku czy też czas, czasy i połowa czasu. To oznacza, że przez cały czas po przejęciu władzy nad światem przez Bestię, Niewiasta będzie na pustyni bezpieczna pod osobistą ochroną Boga. Świat a zwłaszcza Bestia ponownie dostanie szału z nienawiści do Boga. Poniżej dowód!

Objawienie 13:(5) I dano mu paszczę mówiącą rzeczy wyniosłe i bluźniercze, dano mu też moc działania przez czterdzieści i dwa miesiące.

Niemal wszystkie wydarzenia na Ziemi będą już pod ścisłą kontrolą Boga oraz Syna Bożego. Władza Bestii będzie także dokładnie kontrolowana przez Boga, który jej rękami będzie realizował swoje plany na Ziemi, czyli wybór ludzi Bogu posłusznych podczas sądu Boga nad ludzkością.

Bestia będzie więc pracowała dla samego Boga i większość jej pracy będzie według Bożych rozkazów. Poniżej mamy ohydną reakcję  Bestii na taką kontrolę ze strony Boga. Ale pamiętajmy o jednym. Bestia już otrzymała surowy wyrok od Boga za mnóstwo zbrodni jeszcze przed potopem!

Objawienie 13:(6) I otworzyło paszczę swoją, by bluźnić przeciwko Bogu, bluźnić przeciwko imieniu jego i przybytkowi jego, przeciwko tym, którzy mieszkają w niebie. (7) I dozwolono mu wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężać ich; dano mu też władzę nad wszystkimi plemionami i ludami, i językami, i narodami.

Bestia będzie stosowała szatańskie zwyczaje uwłaczające Bogu. Szatan wie z góry, na jakich warunkach Bestia przejmie władzę nad całą Ziemią. Bestia długo była ujeżdżana przez Rzym nazywany obecnie Watykanem i będzie bardzo wrogo nastawiona do Boga, znając Jego wyrok.

Objawienie 17:(8) Zwierzę, które widziałeś, było i już go nie ma, i znowu wyjdzie z otchłani, i pójdzie na zatracenie. I zdumieją się mieszkańcy ziemi, których imiona nie są zapisane w księdze żywota od założenia świata, gdy ujrzą, że zwierzę to było i że go nie ma, i że znowu będzie.

Owo zwierzę to właśnie Bestia, która była kontrolowana przez Watykan. (Warto przeczytać cały ten rozdział.) Najważniejsze w przypadku przyszłych rządów Bestii jest w poniższym zdaniu.

Bestia czy też Zwierzę będzie wykonywała rozkazy... Boga!

Nie będzie ona zniszczona za wykonywanie wyroków Bożych ale za wypełnienie Ziemi nasieniem węża, które Bestia oraz szatan płodzili na przestrzeni kilku tysięcy lat!

To wszystko dobitnie wyjaśnia nam, że sąd Boży nad mieszkańcami Ziemi rozpocznie się od wzięcia wybranych Boga do Nieba. Sąd będzie trwał aż do ustanowienia całkowitych rządów Boga i Syna i 144.000 współkróli na całej Ziemi.

Będzie to się działo mniej niż 7 lat, czyli 3.5 roku władzy Bestii plus czas władzy 10 nowych króli, którzy przejmą władzę po utracie władzy przez szatana.

Objawienie 19:(1) Potem usłyszałem jakby donośny głos licznego tłumu w niebie, który mówił: Chwalmy Pana! Zbawienie i chwała, i moc Bogu naszemu, (2) Gdyż prawdziwe i sprawiedliwe są sądy jego; osądził bowiem wielką wszetecznicę, która skaziła ziemię wszeteczeństwem swoim i pomścił na niej krew sług swoich.

W tym przypadku Bóg mówi o  Rzymie/Watykanie jako wielkiej wszetecznicy. Po upadku wszetecznicy jej część pozostanie na Ziemi jako Bestia, ale jej mordy będą identyczne jakie czyniła wraz z Watykanem, kiedy była przez Watykan (Rzym) kontrolowana.

Ten werset mówi o wszetecznicy, działającej po zniszczeniu Watykanu.

Upadli aniołowie Bestii byli kontrolowani przez Watykan i pracowali dla niego. Po upadku Watykanu oni otrzymają władzę, ale będzie ona całkowicie kontrolowana przez Boga. Spotka ich kara ognia a do tej samej otchłani zostanie dołączony szatan, który będzie uwięziony także na całe 1000 lat!

Objawienie 20:(1) I Widziałem anioła zstępującego z nieba, który miał klucz od otchłani i wielki łańcuch w swojej ręce. (2) I pochwycił smoka, węża starodawnego, którym jest diabeł i szatan, i związał go na tysiąc lat. (3) I wrzucił go do otchłani, i zamknął ją, i położył nad nim pieczęć, aby już nie zwodził narodów, aż się dopełni owych tysiąc lat. Potem musi być wypuszczony na krótki czas.

Oto owo potem z powyższego cytatu.

Objawienie 20:(10) A diabeł, który ich zwodził, został wrzucony do jeziora z ognia i siarki, gdzie znajduje się też zwierzę i fałszywy prorok, i będą dręczeni dniem i nocą na wieki wieków.

Wszyscy przeciwnicy Boga doskonale wiedzieli, jakie konsekwencje ich oczekują za złamanie zakazów Boga. Mamy potwierdzenie, że Zwierzę (Bestia) ujeżdżane przez Wielką Nierządnicę będzie o 1000 lat wcześniej w jeziorze z ognia i siarki. Sprawiedliwości stanie się zadość!

Nasienie węża w Judei

Co jest szczególnie ciekawe, w ewangelii Mateusza i Jana omówiono mnóstwo członków nasienia węża, czyli Żydów, z którymi polemizował Isus, który doskonale wiedział, z kim rozmawiał w rozdziale 23 Mateusza. Sytuacja była niemal identyczna, jaką mamy obecnie.

Żydzi, jak za Isusa, także teraz rządzą i prześladują Naród Wybrany!

Podobnie jak dzisiaj, rzeczywisty Naród Wybrany jest w identycznej sytuacji, czyli jest pod rządami nasienia węża, które wielbi szatana. Nasienie węża pełniło dokładnie taką samą rolę, jaką pełni ono dzisiaj we wszystkich religiach, czyli wprowadza w błąd rzeczywisty Lud Boży.

Wystarczy otworzyć 23 rozdział Mateusza, a natychmiast zauważymy dosłowną kopię fałszywych religii nasienia węża oraz ich uczonych w Piśmie, którzy zmieniają znaczenia tekstów samego Boga Najwyższego. Dzisiejsze państwo żydowskie w Jerozolimie to także plemię żmijowe!

Niemal nic nie uległo zmianie w obecnych czasach.

Nadal mamy tą samą walkę słowną a w szczególności te same kłamstwa nasienia węża, które chce za wszelką cenę uchodzić za wiernych sług Bożych. Sytuacja jest więc niemal identyczna. Nasienie węża było oraz jest nadal wierne... samemu szatanowi.

Nacisk nasienia węża na Lud Boży się nasila

Jednak Lud Boży nie będzie niszczony przez nasienie węża. Sam Bóg oraz Isus, Syn Boży zajmą się wyprowadzeniem Ludu Bożego z Polski na pustynię, na której znacznie wcześniej przebywał Mojżesz i tam się także odbędzie sąd nad Ludem Bożym.

Sytuacja polskiego Ludu Bożego jest obecnie dramatyczna i zbrodniarze dążą do wyniszczenia Polaków używając wojny na Ukrainie. Bóg tym razem do tego nie dopuści i wkroczy w celu ratowania Ludu Bożego. Sytuacja jest więc bardzo groźna ale jest ona groźna... dla zbrodniarzy.

Wzięcie do Nieba oraz wymarsz Słowian i Polaków na pustynię; oba wydarzenia będą odpowiedzią Boga na ataki szatana, który wścieknie się z powodu wielkich porażek, jak usunięcie go z nieba. Razem to będą trzy klęski, które pozbawią szatana władzy nad Ziemią.

Ufajmy Bogu, ponieważ to się rzeczywiście dzieje na Ziemi i grozi nam zagłada. Z powodu naszego wyzwolenia przez Boga oraz Narodu Bożego szatan utraci władzę a przejmie ją Bestia, która będzie ścinała głowy ludziom wielbiącym Boga Wszechmogącego.

Zwróćmy uwagę, że nie ma w Polsce wiele Ludu Bożego z powodu wyniszczenia go w przeszłości, w obu wojnach światowych oraz ciągłym mieszaniu się z nasieniem węża. Na całym świecie większość ludzi to różne formy nasienia węża, około 80% populacji całego świata.

Także w Polsce owa sytuacja jest bardzo podobna. W Polsce mieszka już kilka milionów Ukraińców oraz mnóstwo nasienia węża. Rzeczywistych Polaków istnieje zaledwie niezbyt wielka grupa, może 20% populacji Polski. Tą grupą wkrótce zaopiekuje się Syn Boży oraz Bóg.

Ale zanim to nastąpi, z tej grupy Bóg zabierze małą część Narodu Wybranego do życia wiecznego w Niebie. To działanie będzie początkiem sądu Bożego nad całym światem. Po zapewnieniu bezpieczeństwa wybranym, ukaże się także znak Syna Bożego, Isusa Mesjasza.

Mateusza 24:(40) Wtedy dwóch będzie na roli, jeden będzie wzięty, a drugi zostawiony. (41) Dwie mleć będą na żarnach, jedna będzie wzięta, a druga zostawiona. (42) Czuwajcie więc, bo nie wiecie, którego dnia Pan wasz przyjdzie. (43) A to zważcie, że gdyby gospodarz wiedział, o której porze złodziej przyjdzie, czuwałby i nie pozwoliłby podkopać domu swego. (44) Dlatego i wy bądźcie gotowi, gdyż Syn Człowieczy przyjdzie o godzinie, której się nie domyślacie.

Dopiero teraz te dwa wersety. 43 i 44 zwróciły moją uwagę jeszcze bardziej. Wygląda to na szczególne wydarzenie, które wydarzy się o wyjątkowej porze, a Syn przyjdzie o godzinie, której się w chwili obecnej nie domyślamy.

Dlaczego będzie ważna jakaś szczególna godzina!?

To wskazuje na jakieś wydarzenie, które będzie odciągać naszą uwagę od wzięcia do nieba. Nie wiemy co, ale już wiemy, że coś się wydarzy i będzie odciągać nasze umysły od wzięcia do Nieba!

Dlatego mamy taki nacisk na czuwanie!

Czas zatrąbienia siódmego anioła!

Ów czas jest kluczowym i najważniejszym okresem w czasach końca i to z kilku powodów.

Siódmy anioł ogłasza najważniejszy moment dla mieszkańców Ziemi. Ów sygnał anioła oznajmi powrót Boga Wszechmogącego na Ziemię jako Stworzyciela, który przejmie natychmiast władzę nad całą Ziemią. To oznacza, że teraz Bóg jeszcze władzy tej nie przejął.

To także znaczy, że Bóg, Stwórca Ziemi i wszystkiego co istnieje, rozpocznie wprowadzanie Prawa Bożego na Ziemię oraz zniszczy tych, którzy niszczą ziemię!

Jak już wiemy, Niewiasta to Lud Boży. Szatan został zrzucony na ziemię i natychmiast z wściekłości zaczął prześladować Niewiastę. Jedno zdanie z tego rozdziału Objawienia mnie bardzo podbudowało.

Objawienie 12:(10) I usłyszałem donośny głos w niebie, mówiący: Teraz nastało zbawienie i moc, i panowanie Boga naszego, i władztwo Pomazańca jego, gdyż zrzucony został oskarżyciel braci naszych, który dniem i nocą oskarżał ich przed naszym Bogiem. (11) A oni zwyciężyli go przez krew Baranka i przez słowo świadectwa swojego, i nie umiłowali życia swojego tak, by raczej je obrać niż śmierć.

Mamy dowód, że w tym momencie Bóg objął panowanie i rozpoczął drogę ku naszemu zbawieniu i władzy Syna Bożego. Werset (11) Jana nie opisał swojego czasu, ale czasy OBECNE, w których słudzy Boga zwyciężają szatana i stawiają swoje życie na szali dla Prawdy Bożej.

W poniższym cytacie Objawienia jest część, która nam przybliży bliższe poznanie tego proroctwa.

Objawienie 12:(12) Dlatego weselcie się, niebiosa, i wy, którzy w nich mieszkacie: Lecz biada ziemi i morzu, gdyż zstąpił do was diabeł pałający wielkim gniewem, bo wie, iż czasu ma niewiele. (13) A gdy smok ujrzał, iż został zrzucony na ziemię, zaczął prześladować niewiastę, która porodziła chłopczyka. (14) I dano niewieście dwa skrzydła wielkiego orła, aby poleciała na pustynię na miejsce swoje, gdzie ją żywią przez czas i czasy, i pól czasu, z dala od węża. (15) I wyrzucił wąż z paszczy swojej za niewiastą strumień wody, aby ją strumień porwał. (16) Lecz ziemia przyszła niewieście z pomocą i otworzyła swoją gardziel, i wchłonęła strumień, który smok wyrzucił z swojej paszczy. (17) I zawrzał smok gniewem na niewiastę, i odszedł, aby podjąć walkę z resztą jej potomstwa, które strzeże przykazań Bożych i trwa przy świadectwie o Isusie.

Jest to opis powrotu Boga na Ziemię, co jest jednoznaczne z usunięciem szatana z Nieba.

A smok zrzucony na Ziemię zaczął natychmiast prześladować Niewiastę! To trwało pewien okres czasu i to znaczy, że od pewnego czasu władza szatana gwałtownie się nasiliła i świat stał się jeszcze bardziej podporządkowany szatanowi. Jego celem był i jest nadal Lud Boży!

Według moich doświadczeń i innych braci i sióstr, od pewnego krótkiego okresu czasu jesteśmy bardzo ostro atakowani przez siły demoniczne. Także wojna na Ukrainie najwyraźniej jest skierowana przeciwko Polsce i przeciwko Narodowi Wybranemu. Ten ucisk będzie także narastał!

Werset 14 mówi nam już o skrzydłach dla Niewiasty, która ucieknie na pustynię i będzie tam pod ochroną samego Boga. Wydarzy się więc dokładnie to samo, co wydarzyło się za czasów Mojżesza. Niewiasta czyli Lud Boży będzie w tym miejscu przez okres 3.5 roku!

Wersety 15 i 16 niemal kopiują śmierć faraona w Morzu Czerwonym, czyli szatan wyrzuci za Niewiastą strumień wody, czyli jakieś wojska, ale ziemia - nie woda - wchłonie ten strumień z paszczy szatana. Szatan da za wygraną i podejmie walkę z resztą potomstwa Niewiasty.

Rozdział 10 ujawnia nam także tajemniczy plan Boga!

Objawienie 10:(1) I widziałem innego potężnego anioła zstępującego z nieba, odzianego w obłok, z tęczą wokoło głowy, którego oblicze jaśniało jak słońce, nogi zaś jego były jak słupy ognia; (2) A w ręku swoim miał otwartą książeczkę. I postawił prawą nogę swoją na morzu, lewą zaś na lądzie. (3) I krzyknął głosem donośnym jak ryk lwa. A na jego krzyk odezwało się głośno siedem grzmotów. (4) A gdy przebrzmiało siedem grzmotów, chciałem pisać; lecz usłyszałem głos z nieba mówiący: Zapieczętuj to, co powiedziało owych siedem grzmotów, a nie spisuj tego. (5) Anioł zaś, którego widziałem stojącego na morzu i na lądzie, podniósł prawą rękę swoją ku niebu (6) I poprzysiągł na tego, który żyje na wieki wieków, który stworzył niebo i to, co w nim, i ziemię, i to, co na niej, i morze, i to, co w nim, że to już długo nie potrwa, (7) Lecz w dniach, kiedy siódmy anioł się odezwie i zacznie trąbić, dokona się tajemnica Boża, jak to zwiastował sługom swoim, prorokom.

To oznacza, że Bóg ma nie ujawniony, ale tajemniczy plan, który jednak był zwiastowany dawniejszym sługą i prorokom Bożym, ale to zdanie nie podaje nam żadnego detalu owej tajemnicy. Nie podaje nam także, że ktokolwiek zna te szczegóły. Tajemnica pozostaje tajemnicą.

Tajemnica zostanie zrealizowana, ale detali poza Bogiem nikt nie zna.

Będzie to olbrzymia pułapka dla szatana, którą Bóg po trąbie siódmego anioła zrealizuje w momencie ponownego przejęcia całej władzy na Ziemi.

Ale to nie wszystko!!!

Wkrótce Isus także ukaże się całemu światu w pełnej swojej krasie. W tej sytuacji wszystkie dotychczas pomijane ostrzeżenia biblijne będą realizowane i świat będzie wiedział w 100%, że Bóg oraz Isus rozpoczynają oczyszczenie Ziemi z bagna nasienia węża.

Nie będzie już przypuszczeń, czy istnieje Bóg i Syn, ale będzie to przerażająca prawda, którą pozna osobiście cały zbrodniczy świat, który będzie śmiertelnie przerażony. Taki będzie początek sądu Boga nad zdegenerowanym i straszliwie zakłamanym zbrodniczym światem.

Objawienie 11:15 I zatrąbił siódmy anioł; i odezwały się w niebie potężne głosy mówiące: Panowanie nad światem przypadło w udziale Panu naszemu i Pomazańcowi jego i królować będzie na wieki wieków. 16 A dwudziestu czterech starszych, którzy siedzą na tronach swoich przed Bogiem, upadło na oblicza swoje i oddało pokłon Bogu, 17 Mówiąc: Dziękujemy ci, Panie, Boże Wszechmogący, który jesteś i byłeś; że przejąłeś potężną władzę swoją i zacząłeś panować; 18 I popadły w gniew narody, lecz i twój gniew rozgorzał, i nastał czas sądu nad umarłymi, i oddawanie zapłaty sługom twoim prorokom i świętym, i tym, którzy się boją imienia twego, małym i wielkim, oraz wytracenia tych, którzy niszczą ziemię. 19 I otworzyła się świątynia Boża, która jest w niebie, i ukazała się Skrzynia Przymierza jego w świątyni jego; i zaczęło się błyskać i głośno grzmieć, i przyszło trzęsienie ziemi, i spadł wielki grad.

Podsumowując, trąba siódmego anioła oznacza nam początek władzy Boga nad Ziemią oraz początek Bożego sądu nad populacją całego świata.

Bóg doskonale przygotował się do tego wydarzenia i zapowiedział specjalną tajemnicę, którą najwyraźniej do tej akcji wyjątkowo przygotował, aczkolwiek szczegóły planu Bożych działań nie zostały nam podane.

Jeżeli Bóg posunął się aż do takiego publicznego ogłoszenia swego powrotu, bądźmy pewni, że będzie to wyjątkowa akcja, o której nikt nigdy nawet nie pomyślał. Biada więc zbrodniarzom każdej maści oraz biada szatanowi i jego sługom.

Bóg nie da żadnych szans na wybaczenie czołowym światowym zbrodniarzom.

Niech tak się stanie, nasz Wszechmocny Boże i Panie!