Wirus antysemityzmu

Jeden z czołowych 'antysemitów', Adam Green opublikował powyższy film, w którym jest sporo cytatów oburzonych żydowskich dostojników gwałtownie wzrastającym na całym świecie antysemityzmem. Zjawisko to jest nazywane wirusem antysemityzmu.

Wystarczy pobieżne przestudiowanie tego materiału, a ukazuje się nam jak na dłoni morderczy plan ujarzmienia wszystkich narodów świata, czego Chabad Lubawicz nie ukrywa przed nami i wprowadzenia praw noachidzkich z karą śmierci za wiarę w Chrystusa i posiadanie Nowego Testamentu i wiary w niego, ponieważ według Żydów jest on... anty semicki, czyli będzie to karane śmiercią przez ścięcie głowy. To jest ewidentnie plan Wielkiego Ucisku, jakiego jeszcze na świecie nie było, jak świat istnieje. Na domiar złego Trump nawołuje do wprowadzenia kary śmierci dla... anty semitów. Nastąpi powtórka gułagów w Rosji sowieckiej?

Te teksty to oczywisty, rasistowski atak na całą ludzką cywilizację na przestrzeni kilku tysięcy lat, która według tych ludzi jest tak drastycznie nienawistna w stosunku do Żydów, tak kłamliwa, tak mordercza i tak niesprawiedliwa! Oni wszyscy uważają nas za chorych umysłowo.

Zwróćmy uwagę na jeden wyraźny aspekt władzy syjonistycznej nad całym światem. Za tym stoi prawie cały świat, cała Europa, USA/Trump, Niemcy/Merkel, Francja z Makronem, Rosja z Putinem, Anglia czy inne państwa znajdującej się w niewoli pro syjonistycznych rządów Europy.

To już nie są żarty i ONI zaczęli atakować świat w otwarty już sposób i czują się z tym bardzo bezpieczne.

A to oznacza tylko jedno.

25:45 Najwyraźniej Trump marzy już o karze śmierci dla krytyków rządu oraz Izraela. Skąd my to znamy!?

Wielki Ucisk nasienia węża dla światowego Chrześcijaństwa jest już tuż za rogiem!


0:12 kore11.com Antysemityzm (AS) jest żywy i ma się dobrze w naszym społeczeństwie w chwili obecnej. Nienawidzę, o tym mówić, ale jest to prawda.

0:16 AS jest to starożytna nienawiść. Nie myślę że to można wyleczyć aczkolwiek można to leczyć.

0:22 Netanyahu - AS jest to chroniczna choroba, może być śmiertelna jeżeli jej się nie zwalczy, można ją powstrzymać i zredukować. To jest to, co większość ekspertów to aktualnie robi.

0:36 Jest łatwo powiedzieć, że Żydzi są odpowiedzialni za wielkie problemy świata w chwili obecnej. Widziałem wiele ostatnio. Wygląda to jak niewłaściwe myślenie, jak mówienie 20 lat temu.

0:50 AS stał się stygmatem i nigdy nie został powstrzymany. AS mówi, że zło Żydów powoduje AS a zła nie można nigdy powstrzymać. Ja po prostu nie mogę tego zrozumieć, dlaczego nie można zaprzestać takiego myślenia. To nigdy nie będzie mogło odejść. To jest bardzo dziwne. Nie ma znaczenia gdzie Żydzi są, AS idzie zawsze za nimi. Nie można powiedzieć że Żydzi idą za AS. To jest szalone i to nie odejdzie. To jest wirus, który nigdy nie umrze i nie ustąpi.

1:29 Alex Jones - To prawda, że antysemityzm wzrasta - jest grupa problemów z tym AS. Jest to uprzedzenie w rodzaju wirusa, który gryzie cały czas (mowa na tle rysunku) i się przepoczwarcza.

1:48 W stylu myślenia konspiracyjnego, że Żydzi są ukrytą mocą, rządzącą całym światem, widzimy to z prawej i z lewej i to wzrasta i w polityce, w której nie ma środkowego miejsca, gdzie lunatyczna idea wzrasta po prawej i po lewej mamy w ten sposób doskonały sztorm.

2:04 Alex Jones - lewica jest ekstremalny AS. Nawet main stream media artykuł (Na tle artykułu TheGuardian.) Jest to prawe skrzydło, które dosłownie nienawidzi Izraela za ich magiczną moc. AS. A ja mówię to z politycznego i ateistycznego punktu wiedzenia.

2:28 Mr. May Żydowscy hejterzy - biali suprematyści, islamscy suprematyści i samo proklamujący się socjalnej sprawiedliwości żołnierze.

2:35 (Maher Show) Społeczeństwo jest AS poprzez stulecia, społeczeństwa te są martwe lub umierają. Dlaczego tak jest? Ponieważ AS jest ultymatywną konspiracją i kiedy AS wzrasta, jest znakiem, że społeczeństwo zamienia prawdę na kłamstwo. Dlatego AS myślenie w tylko jednym sposobem myślenia, wirus myślenia toczący od wieków naszą cywilizację. Tak, jak wielu z nas ma wiele wirusów w naszych ciałach, nie chorujemy cały czas, ale w pewnym momencie wirusy się ukazują. Kiedy społeczeństwo staje się niezdrowym i rozdziera się samo na części jak to widzimy w Europie, AS ukazuje nam swoją twarz.

3:15 Mr. May - nie możesz polemizować z ludźmi, aby porzucili AS, ponieważ nikt nigdy nie zdołał o tym dyskutować.

3:26 (Maher show) AS jest czymś więcej niż na temat Żydów, jest to o zdrowiu społeczeństwa poprzez całą historię ludzkości, tak długo, jak Żydzi się pojawili, pojawiali się anty semici, co wskazuje na pewien problem w ich ciałach.

3:44 AS jest starożytna choroba (Netanyahu) zawsze atakowano Żydów i do dziś tego nie zaprzestano.

3:49 Kobieta. AS to jest właściwie nazywana najdłuższa nienawiść. Ja znajduję dowody na to w Nowym Testamencie i w śmierci Jezusa.

4:01 (Bill Maher show) - Maher pyta. Dlaczego Żydzi, dlaczego zawsze Żydzi? Kobieta... Ja musiałabym zwrócić się do Ew. Mateusza, a nawet do Egiptu w roku 300 P.N.E. (tacy różni ludzie na całym świecie - Maher - wszyscy dostają od czasu do czasu trochę gówien, ale tutaj mamy: Żydzi i ciągle Żydzi.) Kobieta - kiedy Żydzi odrzucili Jezusa jako Syna Bożego. Maher - oh ta rzecz! (mnóstwo śmiechu publiczności ) - pomyślmy nieco - takie małe państwo żydowskie stanęło przeciwko Rzymowi przez zabicie Jezusa.

4:52 Mr. May Przez stulecia Żydzi byli wygodnymi kozłami ofiarnymi i nadal takimi są lub wieloma innymi grupami w oczach białych suprematystów czy innych.

4:59 Alex Jones W polityce używa się Izrael jako polityczny futbol, jako voodoo, całe zło świata, Izrael robi wszystko źle, ale inni są OK. Cóż świat by zrobił, gdyby Izrael nie istniał na świecie? To jest jedynie wymówka, aby wskazać palcem, że Izrael jest problemem, a ja nie jestem tutaj po to, aby całować d*&^pę Izraelowi!

5:29 Michael Gross my byliśmy kopani przez 2000 lat i te twarze patrzące na nas mają wiele złości z tego powodu. Tak, my żyjemy. Żyjąc dookoła globu i nigdy nie mając mieszkania. To jest bardzo trudne, ponieważ za każdym razem, kiedy jest kłopot, jesteśmy kozłami ofiarnymi, nie jedynymi kozłami ofiarnymi. Ludzie, którzy byli przerażeni, ale oni nie dbają o to, oni są paranoikami, Żydzi jak wszystkie mniejszości narodowe, niech przestaną się bać, niech staną się gniewni i zaczną walczyć za o to, co jest dobre i niech próbują przekonać ludzi, że odwaga jest lekarstwem na paranoję. Nie rasizm.

6:05 Kiedy ludzie mówią, że Żydzi są lojalni podwójnie, że globalisci chcą opanować kongres i żydowscy biznesmeni dążą do zniszczenia naszych granic, większość ludzi tego tak nie nazywa, a ja myślę, że to powoduje publiczne dyskusje, które nie działy się jeszcze kilkanaście lat temu.

6:25 W antysemickich oddziałach jak widzimy Żydów? Żydzi nie są jak w rasizmie, kiedy osoba w kolorze skóry nie jest człowiekiem. Na tym polega rasizm. AS teoria konspiracyjna ukazuje Żyda jako dzikiego manipulatora, kukłę, która manipuluje władze, aby samemu otrzymać władzę.

6:47 Najstarsza teoria konspiracyjna mówiąca, że Żydzi są w jakiś tam sposób niebezpieczni...

6:55 ... stereotypy: pieniądze, obsesja na tle pieniędzy, władza, że są cwani w złośliwych intrygach

7:05 (Abraham Foxman) ...chciwość, kontrola, Żydzi chcą kontrolować świat dla ich interesów, takie są konspiracyjne oskarżenia i w każdej sytuacji kryzysu finansowego twierdzi się, że Żydzi są za ten kryzys odpowiedzialni. W Europie ponad 30% wierzy, że Żydzi są odpowiedzialni za te problemy a w USA jedna na pięć osób uważa, że Żydzi są odpowiedzialni za ich kryzys ekonomiczny, ponieważ oni widzą Żydów na Wall Street, wszędzie, kontrolujących Hollywood. Cała konspiracja... Jeżeli coś ci się nie podoba z tego, co się dzieje, może sam coś zrobiłeś źle, schrzaniłeś, ponieważ Żydzi stali za tym. Że Żydzi kontrolują finanse i kontrolują politykę zagraniczną. jest także spory problem z lojalnością, że Żydzi są lojalni do swoich miejsc zamieszkania ale nie do państwa przez nich zamieszkiwanego.

30% Amerykanów twierdzi, że Żydzi w USA są bardziej lojalni dla Izraela niż dla USA. W Europie jest 60-70 %, w Polsce 60% wierzy, że 10 tyś Żydów nie jest lojalna w stosunku do Polski, w Norwegii 70%. W ten sposób panuje przekonanie, że Żydom nie można ufać z powodów ich kłamstw.

8:33 Badanie przeprowadzone przez 50 tyś ludzi w 96 językach, w 102 państwach, że 26% w obliczu standardów ADL (Ligi Antydefamacyjnej) to antysemici.

8:49 antysemityzm to nic nowego, nienawiść do Żydów jest tak stara jak żydowska historia. Przez stulecia Żydzi byli prześladowani, atakowani i mordowani na podstawie ich religii oraz z powodu ich rasy. Jeżeli AS jest chorobą, którą obserwujemy obecnie, jest to globalna epidemia. Nienawiść do Żydów stała się nagle dziką akceptacją i modą nawet w  państwach, w których praktycznie nie ma Żydów.

9:21 Starożytne zło AS nadal istnieje i niestety nie tylko istnieje ale stale wzrasta. Musimy żyć wolni od strachu. My musimy przedsięwziąć działania przeciwko AS, który nie ma miejsca w naszym społeczeństwie.

9:43 AS posiada bardzo mocną tradycjonalną rolę w teoriach konspiracyjnych. I to powoduje powtarzające się AS działania, język i dyskusje ruchu ekstremizmu w czasie obecnym. Czy chodzi o prawicę, czy lewicę, Islam czy nawet New Age znajdujemy przypadki antysemityzmu. Idea rozwiązania syjonistycznego systemu rządów ukrytych Żydów poza plecami rządów, co znajdujemy w literaturze i innych ekstremalnych pracach.

10:19 Nawet główne głosy w naszym (USA) państwie po obu stronach politycznego spektrum, instytucje akademickie. media, stacje życia publicznego normalizują anty semityzm. Oni używają antysemickie mity i oszustwa, które pokazują globalistów kontrolujących rząd. Żydowskie pieniądze niszczą nasze granice, podwójna lojalność obywateli żydowskich i atakuje się stan żydowski tymi samymi mitami, który były używane w historii, aby demonizować Żydów. I to wszystko powoduje piętnujący antysemityzm i wskazuje ową rutynę.

10:55 AS to jest oryginalna fałszywa news. AS zawsze polega na kłamstwach, zawsze na kłamstwach, mitach na temat Żydów, bez skrupułów. Co jest uderzające  w AS - ty musisz wierzyć, które są niemożliwe, aby były prawdziwe. Teorie konspiracyjne i AS co jest teraz nazywane fake (fałszywe) news, one żyją razem na świecie i daje się im nowe znaczenie życia dla niektórych bardzo nieprzyjemnych pomysłów antysemickich. W świecie konspiracji, gdzie ty nie powinieneś wierzyć w cokolwiek, w jakąkolwiek historię, o której mówi znany nam establishment.

Jak zaprzeczanie holokaustu ma swoje mieszkanie, razem z teorią o 9/11, lądowaniu na księżycu, śmierci księżniczki Diany... wszystkie te rzeczy pasują do tych rzeczy razem - niezależnie co jest właściwe a co nie, co jest faszyzmem, a co jest antyfaszyzmem, to granice są zupełnie zatarte i nieostre, ponieważ mamy tę samą konspirację w różnych częściach politycznego spektrum. Z tych powodów, powszechność teorii spiskowych umieszcza AS w samym centrum.

12:25 My pracujemy z Google używając SI, aby znaleźć problemy, zanim one się pojawią. Pracujemy z YouTube i zmieniamy razem algorytmy, czyli coraz rzadziej młoda osoba będzie czytać anty semickie anty konspiracyjne filmy, pracujemy z Facebook i dążymy do przeadresowania odnośnie holokaustu jako oszustwa do właściwych miejsc.

12:59 Jedna ważna rzecz w doświadczeń nauki, trudna i skomplikowana rzecz nie ma innego wyjaśnienia. I nikt nie chce powiedzieć, że to się dzieje ze strony prawej czy z lewej, dlaczego to się dzieje i dlaczego ten dziwny ruch, skoordynowani ludzi w różnych czasach, jest bardzo ciężko to wiedzieć, ale są państwa w których Żydów nie ma, ale wywiady potwierdzają anty semickie wiadomości. Dlaczego tak jest? Ponieważ jest to głębokie, co jest zawsze z nami i to może jest pomyłka kwalifikacji wszystkiego jako izm czy anty. Ponieważ AS jest to coś, co jest zawsze z nami, przychodzi dziwnymi sposobami i ruchami, i ciężko jest z tym walczyć, jeżeli nie rozumiemy w jaki sposób to funkcjonuje.

14:00 Przez wiele lat mieszkałem i dorastałem w otoczeniu, nie Żydów i oto, co słyszałem od nich, że Żydzi to sprytni ludzie, bardziej zdolni niż my wszyscy, jest w tym pewnego rodzaju zrozumienie, ja czuję to wyraźniej ponieważ nie jestem Żydem. To jest uczucie w podświadomości, które istnie w większości ludzi na całym świecie. Problem antysemityzmu nie istnieje poza świadomością tego świata. Jest to coś głębszego, duchowego. Byliśmy kiedyś na stopniu uduchowienia ale porzuciliśmy to. Ale impresja z tego duchowego stopnia nadal u nas istnieje i dlatego po dziś dzień jest ona sukcesem w różnych dziedzinach. Ludzie z tego świata nie wiedzą jaki jest powód tego, ale złe uczucia wobec Żydów są wpisane w naturę, nikt nie może niczego w tej kwestii zrobić, ale z pewnością jest to coś, co wzrasta z naszym światem. Że Żydzi są tymi, którzy muszą korygować ten świat!

Alexa Jonesa pominę! Absolutna ohyda połączona z brakiem kultury czy taktu.

18:35 (ONZ). Czas na rozmowy i konwersacje się skończył. Co żydowskie stowarzyszenia żądają jest działanie i teraz jest to proste. Ci, którzy są uwikłani w AS muszą być ukarani. Nie ma znaczenia czy są to członkowie ONZ, liderzy polityczni, profesorowie, edytorzy, profesorowie uniwersytetów, to nie ma znaczenia. AS będzie musiał zniknąć z naszego społeczeństwa gdy stanie się przestępstwem. Jeżeli ten trend będzie utrzymywał, wystarczy chwila czasu, aż ukaże się ponownie przelew krwi.

19:20 Ludzie mogą być antysemitami ale w przypadku braku konsekwencji za to, mogą oni się rozwijać z powodu braku prawa. Jak my możemy pozwolić na to, aby to się działo? Ponieważ nie ma prawa przeciwko temu. Więc musi być prawo w Niemczech i Europie, rzeczywiście mocne prawo.

19:37 USA musi być globalnym liderem, nie tylko w mówieniu przeciwko AS, ale utrzymywaniem tych, którzy utrzymują te wierzenia odpowiedzialnymi.

19:51 Trump. Z jednym głosem my deklarujemy zniszczenie niezwykłego zła AS gdziekolwiek i jakkolwiek się pojawi. Pracujemy ciężko nad tym problemem. Mogę wam powiedzieć, że mamy wielu ludzi w rządzie, pracujących ciężko nad tym problemem, jesteśmy wdzięczni za tę pracę, nie jest to łatwe,

20:12 My mówimy... wielki honor aby być zaprzysiężonym tego ranka przez sekretarza i nawet większy przywilej aby pracować nad tym problemem. Jak część administracji jest oddana w bezprecedensowy sposób w walce z AS i ochronie Żydów na świecie, przy wsparciu USA

20:32 Trump. Złe antysemickie ataki są atakami na nas wszystkich oraz na całą ludzkość. To będzie wymagało od nas wszystkich, abyśmy wszyscy pracowali razem i usuwali ową nienawistną i trującą trucizną AS z naszego społeczeństwa. Przekleństwo AS nie może być ignorowane i tolerowane i nie możemy pozwolić na kontynuację AS. Nie pozwolimy na kontynuację. To musi być konfrontowane i potępiane wszędzie, gdzie ukaże swoją ohydną głowę. My musimy stać z naszymi żydowskimi braćmi i siostrami aby pokonać AS i zniszczyć siły nienawiści. To jest to.

My nie możemy zignorować podłości AS oraz tych, którzy rozprzestrzeniają trującą rzecz. Ze wspólnym głosem musimy skonfrontować tę nienawiść wszędzie, gdziekolwiek się pojawi.

21:37 AS to jest nie tylko niewłaściwe. To jest złem.  AS musi by skonfrontowany gdziekolwiek i kiedykolwiek podniesie się i musi być powszechnie potępiany.

21:50 Anty syjonizm jest antysemityzmem. Musi być zwalczany i jesteśmy bardzo dumni że ten rząd jest w to zaangażowany w bezprecedensowy sposób.

22:14 Anty syjonizm jest antysemityzmem. (Owacja) Nagłówek z gazety HAARETZ - Anty syjonizm jest nowym antysemityzmem, mówi Netanyahu na wiedeńskiej konferencji. Administracja Trumpa jest całkowicie przeciwko bez kondycyjnie. Będziemy z tym walczyć bez znużenia.

22:39 Musimy przesłać posłanie, że AS to nienawiść przeciwko Izraelowi, przeciwko syjonizmowi jest czymś, czemu przyzwoici ludzie nie będą tolerować.

22:46 Trump. My razem będziemy usuwać tę pręgierz AS. I będziemy chronić żydowskie społeczeństwa i żydowskich członków wiary od złych sił nienawiści i podłości. I wy wiecie, że miłość Ewangelików i Chrześcijan do Żydów i do Izraela jest niezwykła. My musimy zachęcić naszych ludzi z naszego państwa aby kochali Izrael bardziej, ponieważ ludzie żydowscy to wspaniali ludzie, którzy nie kochają Izraela wystarczająco.

23:40 Przemówienia nie powstrzymają anty-semityzmu. Akcja spowoduje. Jedna z rzeczy, którą widzimy coraz częściej jest to, że mamy mowy ale nie ma działania. To co mamy, musimy mieć mocniejsze prawa. Musimy powstrzymać nienawiść na Internecie. Musimy edukować dzieci o tym co się wydarzy.

23:57 Trump. Nie spoczniemy, aż okropna i podła ideologa AS zostanie zwyciężona i zniszczona. Z tego powodu podpisałem wykonawczy rozkaz ograniczający rządowe finansowe wsparcie jakiegokolwiek uniwersytetu, który powoduje rozprzestrzenianie się AS i uprzedzenia w jakiekolwiek formie. Jeden z uczestników. Jest to najważniejsze wydarzenie w ciągu 65 lat, aby odwrócić uniwersytety od bastionów nienawiści i dyskryminacji za pomocą dekretu, który został dzisiaj podpisany. To jest zmiana zasad gry! To pójdzie na zawsze w historię jako jeden z najważniejszych wydarzeń w ciągu 2000 lat walki z antysemityzmem, Dziękuję panie prezydencie. Zrobiłeś wielką pracę a ludzie tobie pomagający także zrobili wielką, wielką pracę i ty będziesz pamiętany przez historię przez cały czas, za podpisanie tego bardzo ważnego rozkazu. Dziękuję!

25:05 My myślimy, że ten wykonawczy rozkaz podpisany przez prezydenta kilka tygodni temu jest niezwykle ważny. Wina z powodu Holokaustu, pamięć o nim się zaciera a my nie pozwalamy, aby ta rzecz nie stanęła pośrodku.

25:16 Oto dlaczego przyjaźń do syjonizmu istnieje. Aby zwalczać AS. My dostajemy tysiące anty semickich postów każdego dnia. Każdego pojedynczego dnia. I jestem zachwycony, ponieważ my zrobimy panie prezydencie, my weźmiemy te posty i będziemy je profilować i będziemy prowadzić ideologiczną wojnę.

25:45 Donald Trump Poprzez stulecia Żydzi przechodzili okropne prześladowania, wy to wiecie, my wszyscy czytaliśmy o tym, my to studiowaliśmy, przeszliśmy prze wiele i tych szukających ich zniszczenia, my będziemy szukali ich zniszczenia. Jeżeli mamy przestępstwa jak te, czy to jest to, czy tamto, czy ta grupa czy druga, musimy wprowadzić karę śmierci. Oni muszą zapłacić ultymatywną cenę.

26:22 Nie ma antysemityzmu bez semityzmu. Jeden jest w opozycji drugiego. Antysemityzm tylko pojawia się, nie słuchajcie, co ja mówię, przeczytajcie Theodora Herzla. Studiujcie Herzla koncept.

Tekst Herzla na ekranie.

Mam wspaniały plan. Spowoduję antysemityzm aby zlikwidować żydowskie bogactwo. Antysemici pomogą nam w ten sposób, że wzmocnią prześladowania i opresję Żydów. Antysemici będą naszymi największymi przyjaciółmi.

Sposób, w jaki oni się zachowują, ponieważ oni ukazują ten sam uprzejmy etnocentryzm, odbieranie władzy, rozpowszechnianie wpływów, kupowanie polityków, dominowanie przestrzeni nadawania w powietrzu (radia i TV) mediów publicznych w USA. Nie jest to wzbogacające ale wolę powiedzieć w oparciu o historię, że USA, zaznaczcie moje słowa, będziecie mieli Weimar i będziecie mieli rozwiązanie na warunkach Weimar. To będzie podobne do tego, co wydarzyło się w Niemczech.

To jest to, o co chodzi anty semityzmowi. Jest semityzm i jest anty semityzm.

27:22 Oto największy powód, dlaczego nienawidzi się Żydów. Ponieważ oni niszczą ekonomię oraz są oni zachłanni. To nie powoduje, że oni mają rację. Niech to cię nie wprowadza w zakłopotanie, ale to się dzieje ponownie. I zobaczycie, ci, którzy mnie słuchają, nikt nie słucha historii, ale nastąpi wielki wybuch. Zobaczycie co się wydarzy. I zobaczycie nagle, że owe 6 mln Żydów jest w Ameryce, mają komfort, wsparcie polityczne i finansowe, prowadzą biznesy itp. Ale zgadnijcie co? To samo stało się w Niemczech. Byli w polityce, w biznesie, powodziło im się i mieli wspaniale.

W Niemczech, w Grecji, w Rzymie, w Egipcie, to samo. Zgadnijcie co? My staliśmy się chciwi. Jeżeli kochasz Żydów, musisz pozwolić ludziom, aby nastąpił sąd nad ziemią. Sąd przyniesie nieszczęścia, podobne jak Holokaust. (Część tego ostatniego tekstu jest niezrozumiała!)

Najbardziej przekonującym dowodem na to, kto rządzi światem jest ten,

kogo nigdy nie wolno krytykować!

Powrót na stronę główną