Pedofilia - główny grzech elit!

II Ezdrasza 16:(67) Oto Bóg jest sędzią, bój się go. Zaprzestań swych grzechów i zapomnij o swych nieprawościach, nigdy ich ponownie nie popełniaj; a Bóg będzie cię prowadził naprzód i ochroni cię od wszelkich ucisków. [BM]

Uaktualnienie... 21/05/2023

Ten artykuł o grzechu pedofilii został napisany w roku 2019. Mamy teraz rok 2023 i najwyraźniej jest jeszcze gorzej i to na całym świecie. Po prostu wcześniej władze na niemal całym świecie czuły się bardzo bezpiecznie z pedofilią i niewiele informacji 'wyciekało' na zewnątrz.

Film po angielsku, ukazujący bardzo wiele prawdy w kwestii pedofilii, handlu dziećmi oraz całkowitej korupcji sfer rządowych nie tylko w USA.

Areszt Jeffey'a Epsteina - Pizzagate wybucha otwarcie. [EN]

Aby uruchomić napisy polskie, uruchom je według tej instrukcji.


Powyższy film był wstawiony w roku 2019. Jak sami wyraźnie widzimy, film został z pro pedofilskiego Google usunięty. Prawda bardzo boli pedofilów, a przyczyn bólów jest wiele. Trzeba zrozumieć nieco problem pedofilii, a przyczyny staną się niezwykle zrozumiałe.

Najpierw fundamentalny dowód powszechności pedofilii na całym świecie. I rzeczywistych zbrodniach pedofilskich raczej się nie znajdzie informacji. Co jest szczególnie ważne, mas media unikają tego tematu. Inne miejsca boją się nawet o tym wspomnieć.

Do czasu znanej sytuacji Jeffey'a Epsteina - Pizzagate niewielu ludzi wiedziało cokolwiek o pedofilii. Kiedy wybuchła wielka afera w USA i Jeffrey Epstein został aresztowany 6 Lipca 2019, elity wszelkie maści niemal oszalały z wściekłości. Ich pozycje i reputacje zostały nagle poważnie uszkodzone. Skąd wzięła się aż taka drastyczna panika?

Niewielu ludzi zdaje sobie sprawę z tego, że istnieją dwie grupy ludzi na Ziemi. Biblia nazywa tą złą grupę nasieniem węża. Jest to potomstwo szatana i upadłych aniołów, które nie posiada ludzkich sumień oraz zbyt wielkich szans na życie wieczne. Jest tych ludzi bardzo wiele, około 80 procent na całej Ziemi. To oni rządzą całym światem.

Olbrzymia ich część to aktywni pedofile, co jest przed nami z wiadomych powodów bardzo skutecznie ukrywane. Oni wiedzą, jaka byłaby reakcja ludzi Bożych, którzy nawet nie myślą o takich straszliwych zbrodniach, jak seks z niemowlętami oraz krwawe ofiary dla szatana!

Do czasu Epsteina niewielu ludzi wiedziało o takiej masywnej zbrodni, popełnianej na całym świecie, głównie przez światowe elity. Nagłe ujawnienie tych zbrodni spowodowało wielki niepokój pośród Amerykanów oraz pośród ludzi całego świata. To spowodowało śmierć Epsteina w ściśle strzeżonym więzieniu i sąd Epsteina się nigdy nie wydarzył. Podano oficjalnie, że Epstein popełnił samobójstwo.

W rezultacie ta ohydna sprawa została zamknięta przez wszystkie media i z czasem nastał błogi spokój dla masy pedofilów. Czasami pojawiają się małe informacje o aresztowaniu takich zbrodniarzy, ale to jest zwykle cenzurowane i świat najzwyczajniej skupił się na czymś innym.

Jeszcze 4 lata temu nie zdawałem sobie sprawy z niezwykłego zasięgu pedofilii. Nie spodziewałem się aż takich wielkich tłumów biorących w tym udział, jak np. Trump i wielu innych ludzi, którzy bardzo cenili sobie Epsteina oraz jego willę pełną... wszystkiego, z dziećmi włącznie.

Na tym zdjęciu jest także Ghislane Maxwell - druga z prawej - która jest aresztowana jako współwinna zbrodni Epsteina. Ale także nikt się nie kwapi, aby sprawę skierować do sądu. Najwyraźniej czeka ją podobny los, czyli... 'samobójstwo' w więzieniu! Trump jest poza jakimkolwiek podejrzeniem.

Czy jest możliwe, że większość ludzi w mediach i w instytucjach rządowych, w kościołach i w... Hollywood to głównie pedofile?

Gdyby była ich zaledwie garstka, jak 10%, usunięto by ich natychmiast, aby mieć 100% zaufanie w najbliższych wyborach. Ale jeżeli pośród 80% populacji jest ich 50-60% pedofilów, w takie sytuacji jest jasne, że nikt nie jest w stanie kogokolwiek z nich o cokolwiek oskarżyć.

Czy teraz dziwi nas coraz większa cenzura na całym świecie? Oczywiście masowa pedofilia jest wystarczającym dowodem, ale z pewnością jest to zaledwie szczyt wielkiej góry przestępstw.


Poniżej opis usuniętego już filmu, który potwierdzi masowość pedofilii.

Niezwykły film ujawniający wiele szczegółów na te tematy, handlu dziećmi, gwałtom na dzieciach oraz wielu działań tego typu w USA. Ta pani nie ukazuje nam żadnych dokumentów ale po prostu łączy znane wielu z nas fakty w taki logiczny sposób, że nagle wszystko staje się jasne.

Jest ona znanym ekspertem w tym temacie i po jej rewelacjach wszystko zaczyna się logicznie układać. A ja muszę przyznać, że nie wierzyłem Trumpowi do tej pory i nadal  nie mam do niego zaufania, ale jestem głęboko przekonany, że ta pani ujawnia bardzo wiele prawdy.

Zaczyna ona swoją historię od roku 2008, kiedy Trump zaczynał przymierzać się do prezydentury i podobno był przyjacielem Epsteina. Według niej jest to nieprawda, a ja dowodów na to jeszcze nie widziałem. Od tego roku Trump oraz skazany uprzednio za handel dziećmi Epstein nie byli już przyjaciółmi, o ile oni byli przyjaciółmi. Oczywiście trudno jest uwierzyć, że Trump znając osobiście Epsteina nie wiedział o jego biznesach handlu dziećmi i nieletnich dziewcząt, skoro o tym wszyscy związani w jakiś sposób z elitami rządowymi wiedzieli.

Warto to nieco przemyśleć

Pomimo wielu zapewnień Trumpa, duża ilość Żydów syjonistycznych była przeciwko niemu. Widziałem wiele reakcji dziennikarzy czy pracowników mediów oraz polityków, aktorów filmowych, ludzi na różnych świecznikach, którzy byli niezwykle negatywni oraz szyderczy w stosunku do Trumpa i wyśmiewali publicznie jego szanse na prezydenta.

Co jest jeszcze ciekawsze, niemal wszystkie rządy na świecie z małymi wyjątkami a zwłaszcza media były i są nadal wrogie Trumpowi. Początkowo myślałem że powodem jest postawa Trumpa do NWO ale... czy ci ludzie są aż tak bardzo przejęci  polityką aby aż w taki drastyczny sposób ukazywać swoją nienawiść do tych, którzy mają inne zapatrywania polityczne?

Nie widziałem takich postaw nigdy przedtem. Dopiero teraz zacząłem rozumieć, skąd wzięła się aż taka skrajna nienawiść, której wcześniej nie widziałem do żadnego kandydata na prezydenta USA.

Prawie rok temu dobrze to oceniłem. Warto przeczytać. W tym linku jest link do witryny polskiego bohatera, Pawła Bednarza, który z powodu walki z polską pedofilią stał się niemal żebrakiem. https://youtu.be/5f0bn19v090   W tym linku mamy jego wszystkie filmy. https://www.youtube.com/channel/UCd7dL-l7Xsgnptt2yRJA_JQ/videos (Te linki pracują!)

Uważam, że trzeba jemu pomóc a nie prosi on o wiele. Paweł Bednarz oraz doświadczenia naszej siostry syna z forum, Tabity są potwierdzeniem tego tematu. Istnieje masowa pedofilia określonej grupy ludzi, którzy stanowią władze, media, słowem cały establishment stanowiący władzę oraz wszystkich jej popleczników, lekarzy, prawników, dyrektorów i nawet naukowców.

Paweł Bednarz jest jedynym Polakiem, który starał się odważnie pomóc w tej kwestii, ale.... rząd był mocny oraz okrutny dla niego.

Pierwszy atak na tych zbrodniarzy nastąpił w roku 1988 książką polityka, Johna DeCampa The Franklin Cover Up. Wkrótce potem powstał film dokumentalny, który zrobił furorę i wielu ludzi poszło do więzienia.

Ślady handlu dziećmi, pedofilii i mordów prowadziły wprost do Białego Domu.

Zauważyłem jeszcze większe ślady tego stygmatu w roku 2014 w postaci wyroków ITCCS na dwóch papieży oraz królową brytyjską. To była już druga, znacznie większa akcja, ukazująca światu pedofilów i handlarzy i morderców dzieci. Był więc aktywny Ted Gunderson z FBI, ITCCS a teraz mieliśmy Epsteina.

Pedofilia i składanie ofiar krwawych z dzieci jest stygmatem nasienia węża.

Wracając do pierwszego filmu, pani ta ujawnia, że istnieje niezwykle logiczne wyjaśnienie dramatycznego oporu przeciwko legalnej imigracji z Meksyku do USA. Podczas nielegalnej imigracji dzieci odseparowane od rodziców.

Jej wyjaśnienie jest szokująco trafne - przemytnicy narkotyków oraz... handlarze dziećmi używają imigrantów jako zasłony dymnej dla dostarczania dzieci na ofiary, dla pedofilów oraz na żniwa ich organów, co jest niezwykle lukratywnym biznesem dla tych zbrodniarzy.

I to jest logiczna przyczyna wszelkich prób powstrzymania legalnej imigracji do USA, które ewidentnie potrzebuje więcej rąk do pracy!

Pani ta w pełni potwierdza omówione w niektórych artykułach na moich witrynach historie o masowych zbrodniach pedofilii w niemal wszystkich państwach na świecie. Liczby są OLBRZYMIE.

W samej Australii ginie co roku co najmniej 10 tyś dzieci, nie licząc Aborygenów, którzy rzadko skarżą się władzom z takich powodów. Podobnie jest z amerykańskimi oraz kanadyjskimi  Indianami, co zostało ujawnione przez Kevina Aneta. Czyli rzeczywiste liczby są znacznie większe i dotyczą one prawie wszystkie rządy na świecie. Zastanówmy się nieco.

Który rząd zwalcza pedofilię? Tylko Trumpa! A reszta? Reszta z pasją Trumpa nienawidzi.

Za co uwięziono szefa Wikileaks, Juliana Asange? Za ujawnienie tajnego serwera Hilary Clinton. Dlaczego Hilary miała tajny serwer? Z powodu ukrywania działalności szatańskiej, składania ofiar z dzieci, ukrywania jej uczestnictwa w pedofilii i w tzw. pizzagate, wielkiego przyjaciela Clintonów, Johna Podesty, który miał własny ośrodek pedofilski - pizzagate.  Pizzagate to nowy termin dla pedofilii.

Odkryto także inną olbrzymią pedofilską organizację - NXVM. Wikipedia wyjaśnia nieco.

W marcu 2018 r. Raniere został aresztowany i postawiony w stan oskarżenia w związku z różnymi zarzutami związanymi z DOS, w tym handlem ludźmi, spiskiem związanym z handlem seksualnym i spiskiem w celu popełnienia pracy przymusowej [3] [53]. Został aresztowany w Meksyku i przetrzymywany w areszcie w Nowym Jorku po pojawieniu się w sądzie federalnym w Fort Worth w Teksasie. 

Jeszcze nie został ukarany, ale są powszechnie znane olbrzymie powiązania z Epsteinem małżeństwa Clintonów, odpowiedzialnych za ohydny mord Dawida Koresza i jego sekty chrześcijan. Oni wszyscy byli całkowicie niewinni, ale z rozkazu Bila Clintona zostali spaleni przez FBI żywcem, z kobietami i dziećmi.

Istnieje film ukazujący ów zbrodniczy atak na zupełnie niewinnych ludzi, których na oczach świata spalono żywcem!

Pani ta także twierdzi, że widziała osobiście film zgwałconej przez Clinton oraz Humę dziewczynki, której potem obcięto z twarzy skórę, którą Hillary oraz Huma Abedin zakładały sobie na twarz 'strasząc' swą ofiarę przed brutalnym jej zamordowaniem. Film jest w posiadaniu wielu ludzi i sprawa ta, według tej pani, wcale nie ucichnie ale nabierze rumieńców.

Pani ta twierdzi, że cały Hollywood to pedofilska mafia, zgodnie z wieloma świadkami.

Oto rzeczywista przyczyna nienawiści Hollywoodu do Trumpa!

Inaczej mówiąc Trumpa nienawidzą... sataniści i pedofile. Wygląda na to, że Trump został specjalnie wyselekcjonowany do tego typu akcji, być może z pomocą Boga. Ale nie oznacza to, że Trump pracuje dla Boga ponieważ on sam poniesie karę za swoje grzechy.

Te wszystkie detale w pełni wyjaśniają aż taką skrajną nienawiść do Trumpa niemal wszystkich rządów, zwłaszcza brytyjskiego, który jest jeszcze bardziej uwikłany w pedofilię niż jakikolwiek inny rząd na świecie, co potwierdziły masowe protesty w siedmiu miastach Anglii z powodu ukrywania przez rząd angielski powszechnych oraz udokumentowanych zbrodni.

Czy teraz nas nie dziwi przerażenie przedstawicieli rządów oraz wszelkich bogaczy, którzy będą się chowali w jaskiniach ze strachu przed Synem Bożym? Nie zdziwią nas masowe wyroki śmierci dla pedofilów, i innych zbrodniarzy, których zginie 1/3 ludzkości w plagach spadających na nich, za LGBTQ, aborcje, handel dziećmi, satanizm, cudzołóstwo masowe, pedofilię oraz bezpośrednie ataki nasienia węża na Naród Wybrany przez Boga.

Te wszystkie zbrodnie ujrzą w końcu światło dzienne.

Linki do innych artykułów o pedofilii.