Jak powstają wojny

II Ezdrasza 16:(67) Oto Bóg jest sędzią, bój się go. Zaprzestań swych grzechów i zapomnij o swych nieprawościach, nigdy ich ponownie nie popełniaj; a Bóg będzie cię prowadził naprzód i ochroni cię od wszelkich ucisków. [BM]

Wojna była i jest nadal najbardziej destrukcyjną, morderczą i bezwstydną zbrodnią w historii całego świata. Co jest niemal niewiarygodne, żadna wojna nie jest całkowicie potępiana, ale większość wojen jest gloryfikowana przez większość mediów jako jedyny sposób na rozwój naszej 'cywilizacji'!

Któż wpadł ma pomysł czegoś tak okropnego, jak masowe mordy wojenne pomiędzy  państwami?

Oczywiście pomysłodawcą był szatan, którego syn, Kain zamordował brutalnie swojego brata, Abla. Taki był początek wielu ohydnych wojen na całej Ziemi. Do dzisiaj niemal wszystkie wojny są kontrolowane oraz 'wyjaśniane' w 'pozytywny' sposób przez szatańskich sługusów.

Najbardziej znanym i chwalonym mordercą  w dziejach naszej cywilizacji jest znany nam wyłącznie z masowych rzezi... Aleksander Wielki znany także jako a Aleksander Macedoński. Warto przeczytać ten opis z szatańskiej Wikipedii, aby natychmiast zauważyć, że ten zbrodniarz nigdy nie uczynił niczego pozytywnego w swoim krótkim życiu.

Szatańskie media uważają tego mordercę za niezwykłego bohatera.

Spójrzmy na obecną wojnę na Ukrainie. Każda wojna jest wojną przegraną dla jednej strony i częściowo dla drugiej strony konfliktu. Wojna to czysto szatański pomysł, aby jakiekolwiek pożyteczne rozwiązania czegokolwiek były spowodowane wieloma ofiarami oraz masowym zniszczeniem wielkich miast a zwłaszcza wiele domów, ulic i fabryk.

Szatan także zwodzi żołnierzy zmuszając ich do masowych i okrutnych mordów.

Wystarczy obejrzeć kilka zdjęć z Ukrainy i zobaczyć rzeczywisty obraz zbrodni popełnianych przez tych nienasyconych krwią ludzi. W każdej wojnie biorą udział dwie strony. Mamy armię  morderczych Ukraińców, którzy stosują od setek lat mordy, grabieże i olbrzymią przemoc! Uwielbią oni mordy połączone z okrutnymi torturami ludzi nieuzbrojonych!

Przeczytaj kilka artykułów z tego linku: "Kresy we krwi" a wystraszysz się na poważnie!

A przecież można było spróbować pozytywnego i wspaniałego działania w celu zwiększenia szczęścia żywych i normalnych ludzi, którzy chętnie by przystali na jakiekolwiek wspaniałe plany gospodarcze i handlowe i w ten sposób zorganizowano by wspaniale i zjednoczone państwo.

W wielu krajach jest wiele grup ludzi, którzy mówią nawet innym językami, mieszkając ze sobą bez większych problemów, ponieważ żaden normalny człowiek nie będzie mordował ludzi tylko dlatego, że oni mówią w swoim domu innym językiem. Mieszkam w Australii, w której jest wielu ludzi z wielu krajów oraz posługujących się innymi językami w domach i... nikt nikogo nie morduje.

Ale grupa nazistów ukraińskich jest traktowana jako bohaterowie tego państwa.

Cóż ci ludzie uzyskali? Uzyskali oni morze trupów własnych walczących żołnierzy oraz zabili sporą część innych, uznanych za wrogów. Całe społeczeństwa w tej wojnie zostały ograbione z warunków życiowych, utracili domy, mieszkania, prace, życia najbliższych i upadli na najniższe sfery biedy ludzkiej.

Jaka jest opinia polskiego rządu oraz zbrodniczego USA? Oba państwa publicznie uwielbiają wojnę i masowe zbrodnie!

Niestety każda wojna ma identyczne rezultaty; mordy, rzezie, obozy śmierci a nienawiść narodów podsycana jest przez rządy oraz stosowane są straszliwe zmiany struktur państw zdziesiątkowanych przez masy zgonów. Pozostają także straszliwe zniszczenia, które muszą być odbudowane.

Świat szatański jest jedynie pozornie przeciwko wojnie. Spójrzmy na stosunek wielu państw do wojny na Ukrainie, a zobaczymy natychmiast olbrzymią liczbę ludzi, którzy są z tej wojny zadowoleni i twierdzą, że ta wojna jest jedyną nadzieją na dobre i dostatnie życie Ukraińców.

Trzeba takich 'ekspertów' ocenić jako ludzi pozbawionych człowieczeństwa.

Oczywiście wojna agresywna powoduje reakcję obronną państwa zaatakowanego, ale nawet i to nie jest najlepszą formą uniknięcia wojny. Znacznie łatwiej byłoby poddać się najeźdźcom, stracić sporo pieniędzy ale... żyć nadal, co prawda gorzej, ale to jest lepsze niż śmierć.

Z Ukraińcami nikt nie jest w stanie się porozumieć i żyć z nimi w pokoju!

Pozostawiłem Polskę w roku 1980 i wyjechałem z żoną do Australii, aby zacząć nowe życie, zamiast poprawiać swój styl życia w Polsce. Musiałem nauczyć się języka angielskiego oraz ruchu drogowego po lewej stronie, ale już po pierwszym roku czułem się fantastycznie pod każdym względem.

Po trzech latach pobytu w Australii kupiliśmy z żoną dom na raty.

Tuż przed wyjazdem z kraju nie wierzyłem w jakiekolwiek obietnice rządowe w Polsce. Wyjechałem w Listopadzie a w Grudniu usłyszałem w Austrii z polskiego radia o zmianie rządów oraz o wprowadzonym stanem wojennym. Zdążyliśmy w tym czasie uciec od komunizmu 'polskiego'.

Mam od wielu lat życie znacznie lepsze, niż te, które miałem w Polsce.

Jeszcze wtedy nie rozumiałem zbyt wiele, ale z czasem zacząłem dostrzegać wiele minusów. Zorientowałem się, że w Australii i w innych zachodnich państwach styl życia jest wyraźnie wyższy, zwłaszcza w USA a także w Australii, ale później poznałem rzeczywiste przyczyny lepszego życia.

Okazało się, że USA były bogate z jawnych kradzieży i haraczy podbitych przez USA państw, które nawet także i teraz płacą wielkie pieniądze za ich... 'dobrobyt'. Australia także brała udział w zbrodniach amerykańskich i wykonywała ona ich mordercze rozkazy.

Dlaczego świat nie potępia wojen?

Ponieważ wojny są głównym instrumentem szatana w celu kontroli uczciwych i mądrych ludzi, którzy widzą wyraźnie ohydne działania oszustów w rzekomo 'uczciwych' rządach. Aby pozbyć się uczciwych i pracowitych członków Solidarności wprowadzono w Polsce stan wojenny. Część zamordowano, a inni wyjechali, tak jak ja z żoną.

Przecież nikt nie miał nawet broni, ale 'polska' komuna bała się opozycji. Aż do Australii dochodziły nas informacje o mordach na uczciwych Polakach. Zabójstw dokonywali 'polscy' czyli koszerni naziści, podobni do dzisiejszych ukraińskich morderczych nazistów.

Główną przyczyną wojen w Europie było celowe mordowanie jak największych ilości Słowian. Wojny te prowadziły do opłakanych wyników a obie wojny światowe były głównie skierowane przeciwko krajom, w których mieszkali Słowianie. Zwróćmy uwagę na to, że Słowianie nigdy nie rozpoczynali tych wojen.

Natomiast w Ameryce Północnej powstało najbardziej zbrodnicze państwo - USA.

Najpierw brutalnie 'oczyszczono' Amerykę z Indian amerykańskich, mordując ich milionami oraz płacąc mordercom za skalp każdego zamordowanego Indianina. Zbrodnie były popełniane przez nasienie węża i w ten sposób powstało najbardziej zbrodnicze państwo na Ziemi, które Biblia nazywa Babilonem Wielkim.

Szatan sprawował rządy, a USA wzbogaciły się na złocie i na handlu czarnymi niewolnikami przywiezionych z Afryki. Oni byli zmuszani do nieludzkiej pracy, ale także byli masowo mordowani. Kobiety były często gwałcone bez jakichkolwiek innych przyczyn, poza popędem Amerykanów.

Anglia utraciła kontrolę nad USA, które rosły w siłę i stopniowo atakowały wiele różnych państw, ograbiając je z ich dóbr i ustanawiając w nich swoich ludzi. USA istnieją na największym morzu przelanej krwi na niewinnych ludziach na niemal wszystkich kontynentach, poza Antarktydą.

Okradano państwa ze wszystkiego, z dziećmi włącznie a armia USA pilnowała swoich brudnych interesów zabijając wszystkich podejrzanych o niechęć do USA. Pamiętam także wojnę w Wietnamie PL. Możemy mieć 100% pewność, że to nie Wietnamczycy zaatakowali zbrojnie USA!

USA osiągnęły z powodu morderczych wojen totalną władzę nad całą Ziemią. Jedynym niepokonanym państwem przez USA była Rosja, której USA nie atakowały, ponieważ Rosja była w tym czasie państwem podobnym do USA. Bolszewicy więc rządzili i w Rosji i w USA ale USA nazywało ich inaczej!

Nasienie węża w USA i w Rosji sprawowało razem władzę nad całym światem.

Wojny USA trwały nadal. USA podporządkowało sobie niemal cały świat, a ukradzione bogactwa były nagrodą zabraną od wielu państw za ich amerykańską 'ochronę'. W ten sposób USA rządziło całym światem grabiąc olbrzymie ilości pieniędzy, złota i innych kradzionych rzeczy z podbitych państw.

Największą wartością dla USA zawsze były... dzieci, które nadal są gwałcone, mordowane oraz pozbawiane wszelkich części ciał, które są sprzedawane dla bogatych polityków. Według wielu źródeł w USA jest mordowanych w podziemnych bazach około 40 tysięcy dzieci rocznie.

Znacznie więcej detalicznych dowodów o zbrodniach USA w tym linku. Imperium kłamstw i zbrodni - USA. Te informacje nigdy nie docierały do Polski z powodu wielkiej cenzury i ponieważ program zniszczenia Słowian istniał wiele lat, a USA miały wziąć aktywny w tym zniszczeniu udział.

Dopiero teraz jest oczywiste, że każde władze w USA wielbią otwarcie szatana!

Cenzurowano wszelkie media w USA po to, aby utrzymywać pełne zaufanie do USA. Władze komunistyczne w Polsce i Rosji były także kontrolowane przez szatana i USA. Głównym narzędziem propagandy było Radio Wolnej Europy, które bazowało na biedzie w Polsce a dobrobyt w USA był dla Polaków czymś wspaniałym.

W Polsce nawet nie podejrzewano, że dobrobyt USA powstał na amerykańskich wojnach, kradzieżach i zbrodniach!

To Radio spowodowało bardzo przychylne stosunki Polaków do USA oraz bardzo negatywne opinie o kłamliwym i zdradzieckim sowieckim rządzie. Większość przywódców Polski stanowili bolszewicy sowieccy i trwało to bardzo długi okres czas. Dlaczego Polacy wierzyli i wierzą w uczciwość USA!

Ja wiedziałem wiele o 'polskim' rządzie w Polsce - dlatego wyjechałem - ale mieszkając w Polsce nie miałem zielonego pojęcia, kim były oraz są nadal USA! Mieszkając w Australii nie wiedziałem niemal niczego do około roku 1995, kiedy obejrzałem pierwszy film dokumentalny o... zbrodniach USA!

Początkowo nie wierzyłem za bardzo w jego treść, ale zacząłem poszukiwania na Internecie, który wtedy już miałem i dowiadywałem się  stopniowo coraz więcej o 'wspaniałym' i bogatym USA. Z czasem poznałem znacznie więcej i napisałem kilka artykułów o udokumentowanych zbrodniach USA.

Największym dla mnie problemem była Rosja, która współpracowała z USA w wielu przypadkach i w sumie Rosjanie i USA nigdy nie byli ze sobą wrogami. Także poznałem wiele detali II WŚ, w której USA także brały udział i ochroniły one Hitlera umieszczając go po wojnie w bezpiecznym miejscu.

Tymczasem w Rosji nastąpił przełom

System bolszewizmu żydowskiego w końcu całkowicie upadł, a władzę przejął Putin, który zmienił swoje polityczne kierunki stając się wrogiem bolszewizmu. To był pierwszy olbrzymi krok ku zakończeniu władzy szatana na Ziemi, którego USA i Rosja były ramieniem orężnym.

Rosja słowiańska to porzuciła a ostatnio dołączyły do Rosji Chiny i oraz kilka innych państw, tworząc nową światową organizację o nazwie BRICS, która jest zdecydowanie anty USA!

BRICS – określenie grupy państw rozwijających się – Brazylii, Rosji, Indii, Chin oraz od 2011  Republiki Południowej Afryki (ang. South Africa). Nazwa pochodzi od pierwszych liter nazw tych państw.

BRICS jest największą organizacją światową, znacznie potężniejszą niż NATO!

Całkowity upadek USA!

W chwili obecnej jest oczywiste, że USA straciły tytuł światowej potęgi i w bardzo szybkim upadają pod każdym niemal względem. Według wielu opinii sprawcami upadku USA jest osobna grupa Żydów, którzy dążą do objęcia władzy nad całym światem, co nie jest możliwe z powodu siły członków BRICS.

Nie wszyscy o tym wiedzą, że istnieje kilka grup żydowskich na świecie, ale one nie są zbyt ze sobą zjednoczone. Podobnie jest w Żydami mieszkającymi w Ziemi Obiecanej przez Boga, gdzie już toczy się walka o władzę pomiędzy obecnym rządem a wielką masą Żydów tam mieszkających.

Te wszystkie utarczki pomiędzy wieloma ludami na Ziemi prowadzą świat wyraźnie do całkowitej zmiany sił na Ziemi i USA wkrótce nawet przestaną istnieć jako mocarstwo. Dzięki ich upadkowi pojawi się ponownie rzeczywista Europa, która była od II WŚ całkowicie kontrolowana i okradana przez USA.

USA robiło wszystko, aby Europę całkowicie zniszczyć, ale Bóg najwyraźniej do tego nie dopuścił, ponieważ wielu białych Europejczyków to bezpośredni potomkowie Słowian. Podobnie jest z Rosją a nawet dużą częścią Ukrainy.

Doszliśmy więc bardzo blisko do sytuacji zmiany rządów na Ziemi. USA upadnie całkowicie a w to miejsce już wchodzi Rosja i kilka innych państw. Biblia nazywa ten związek nowymi 10-cioma królami, którzy także w niedługim czasie oddadzą władzę Bestii, czyli upadłym aniołom, którzy przejmą władzę po owych 10 królach.

Najwyraźniej 10 króli - ta liczba jest symboliczna - stanie po stronie Boga, ale Bóg z czasem pozwoli Bestii złożonej z upadłych aniołów na przejęcie władzy nad całą Ziemią na okres 3.5 roku. Bestia w ten sposób spowoduje na Ziemi wielki opór wszystkich Żydów przeciwko Bogu, którzy zostaną w ten sposób usunięci z  grona żywych w wojnie Armagedonu.

Wojna Armagedonu będzie ostatnią wojną na Ziemi!

Objawienie 16:(16) I zgromadził ich na miejscu, które po hebrajsku nazywa się Armagedon.

Dopiero po tej wojnie pozostali przy życiu Słowianie i inni ludzie rozpoczną bezpiecznie życie podczas 1000 letniego panowanie Isusa Mesjasza nad całą Ziemią. Owa władza będzie ściśle oparta na 10 Przykazaniach oraz innych ważnych Prawach Boga, które będą podane przez Syna i będą realizowane.

Ludzie ci jednak nie będą żyli wiecznie!

Wespół z Isusem będzie brało w tym udział 144.000 wiernych Bogu i żyjących wiecznie współkróli, którzy będą wykonywali wszelkie rozkazy Boga oraz Isusa Mesjasza.

Ukraińskie zbrodnie

Bardzo ważny artykuł, który jest dostępny w tym linku!!!)

Dopiero bliskie przyjrzenie się wojnie na Ukrainie pozwoliło na jeszcze większe zrozumienie tego najbardziej ohydnego postępowania ludzi na Ziemi. Nigdy nie znałem, jakiej broni używa się w współczesnych wojnach. Dopiero teraz zorientowałem się, jakże okrutne zbrodnie popełniają ci, którzy te wojny wywołują.

W tym linku mamy wiele artykułów w języku polskim, które ukazują nam mnóstwo dowodów o używaniu tych ohydnych broni.

To wszystko ukazuje nam niezwykłą zbrodniczą działalność przez wiele lat morderczego USA, które nadal morduje olbrzymie ilości niewinnych ludzi z użyciem broni nuklearnej, która nie zabija natychmiast, ale zubożony uran skutecznie zabija wszystkich ludzi, którzy mają do niego dostęp.

Problem polega na tym, że niemal nikt nie jest o tym poinformowany, że mieszkanie a nawet przebywanie na terenie, na którym trwały zacięte walki jest straszliwie niebezpieczne dla zdrowia oraz dla życia wszystkich ludzi, którzy przeżyli wojnę ale nie są świadomi o dalszych groźnych zagrożeniach!

Używanie owej okrutnej broni jądrowej, która zabija nie tylko ofiary nie związane z wojną, kobiety i dzieci ale nawet samych żołnierzy, którzy używają broni jądrowej bez świadomości zagrożenia, jest ohydną zbrodnią. Pomimo tego Ameryka jest nadal traktowana w Polsce jak najcenniejszy polski przyjaciel.

Zbrodnicze władze w wielu państwach nie posiadają żadnych ograniczeń.

Jeden z najbardziej katolickich państw na Ziemi, 'polski' rząd jest zaprzyjaźniony z najbardziej zbrodniczym wielbicielem szatana, niemal upadłym bankrutem USA!?