Hołd nieszczepionym!

Wyjścia 20:(4) Nie czyń dla siebie bożka ani podobizny czegokolwiek, co jest na niebie w górze, i co jest na ziemi w dole, i czegokolwiek, co jest w wodzie pod ziemią. (5) Nie będziesz się im kłaniał i nie będziesz im służył, gdyż Ja, Pan, Bóg twój, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze winę ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą, [BM]

Francuski generał Christian Blanchon składa hołd nieszczepionym i nazywa ich superbohaterami

Nawet gdybym był w pełni zaszczepiony, podziwiałbym osoby nieszczepione, które zniosły największą presję, jaką kiedykolwiek widziałem, w tym ze strony małżonków, rodziców, dzieci, przyjaciół, kolegów i lekarzy. Ludzie, którzy byli zdolni do takiej osobowości, odwagi i tak krytycznej zdolności, niewątpliwie ucieleśniają to, co najlepsze w ludzkości.

Można ich znaleźć wszędzie, niezależnie od wieku, poziomu wykształcenia, krajów i opinii.

Są osobami szczególnego rodzaju; są to żołnierze, których każda armia światła pragnie mieć w swoich szeregach.

Są rodzicami, których każde dziecko pragnie mieć dziećmi, o których marzy każdy rodzic.

Są istotami powyżej średniej ich społeczeństw; są esencją narodów, które zbudowały wszystkie kultury i podbiły horyzonty.

Są tam, po twojej stronie, wydają się normalnymi, ale są superbohaterami.

Zrobili to, czego inni nie mogli zrobić; były drzewem, które oparło się huraganowi obelg, dyskryminacji i wykluczenia społecznego.

I zrobili to, ponieważ myśleli, że są sami i wierzyli, że są sami.

Wykluczeni ze świątecznych stołów swoich rodzin, nigdy nie widzieli czegoś tak okrutnego. Stracili pracę, pozwolili, by ich kariery utonęły, i nie mieli więcej pieniędzy... ale nie obchodziło ich to. Cierpieli niezmierzoną dyskryminację, donosy, zdrady i upokorzenia… ale kontynuowali.

Nigdy wcześniej w ludzkości nie było takiego odlewu; teraz wiemy, kim są przeciwnicy na planecie Ziemia.

Kobiety, mężczyźni, starzy, młodzi, bogaci, biedni, wszystkich ras i wszystkich religii, nieszczepieni, wybrańcy niewidzialnej arki, jedyni, którym udało się stawić opór, gdy wszystko się rozpadło.

Zdaliście niewyobrażalny test, którego nie mogło zdać wielu najtwardszych marines, komandosów, zielonych beretów, astronautów i geniuszy.

Jesteście zrobieni z materiałów najwspanialszych, jakie kiedykolwiek żyły, tych bohaterów urodzonych wśród zwykłych ludzi, którzy świecą w ciemności."

Źródła...