Powrót na stronę główną

Dziwne odkrycie odnośnie słońca.

Ostatnie uaktualnienie: 15 Września 2018

Już drugi raz znalazłem co najmniej dziwne informacje na temat zamykania obserwatoriów słońca. Dzisiaj znalazłem ponownie artykuł i jest lista zamkniętych 4 stacji obserwacyjnych słońca, jedna z nich w Australii.

https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=https%3A%2F2Fufosightingshotspot.blogspot.com%2F2018%2F09%2F6-more-solar-observatories-closed-and.html&edit-text= 

Podobno pojawiają się jakieś dyski ukrywające się za słońcem i kilka z nich sfotografowano. Czy to jest dezinformacja czy prawda, nie mam absolutnie żadnego pojęcia ale dzisiaj to sprawdzę dokładnie i podam na proroctwa.com

Padają sugestie, że grozi nam inwazja UFO ale nic konkretnego jeszcze nie wiadomo.

Mój obecny komentarz. Są trzy możliwości moim zdaniem.

1. Dezinformacja o UFO w celu wywołania psychozy strachu.

2. Rzeczywiście przygotowana akcja upadłych aniołów pozorujących na UFO.

3. Działania Boga mające na celu jawną interwencję w czasach końca.

Dodatek.

Jeden film ujawniający małe miasteczko w Nowym Meksyku (USA) całe opuszczone w pośpiechu, nic nie pozamykane i pozostawione wszystko, włącznie z samochodami.

Oczywiście jest tam stacja obserwacyjna słońca. Żadnych oficjalnych informacji.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=27&v=epSkXgNCHAE

Według komentarzy pod filmem podejrzewa się organizację GAJA z której wycofał się David Wilcock oraz wiele różnych spekulacji, związanych także z podziemnymi bazami w tej okolicy USA.

Sytuacja co najmniej BARDZO dziwna i żadnych logicznych wyjaśnień.

Artykuł na ten temat.

To wydarzyło się już 6 Września... [PL] https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=pl&js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&u=https%3A%2F%2Fmysteriousuniverse.org%2F2018%2F09%2Fnational-solar-observatory-mysteriously-closed-for-security-reasons%2F&edit-text=

https://translate.google.com/translate?hl=en&sl=en&tl=pl&u=https%3A%2F%2Fsunspot.solar%2F 

Nawet szeryf nie wie o co chodzi.

....................................................................................

Dziwne zjawisko - ciąg dalszy.

Film, na którym jeden zwykły człowiek chodzi sobie swobodnie po całym zupełnie opuszczonym miasteczku, którego nikt nie zabezpiecza w jakimkolwiek aspekcie. A to już daje nam pewną konkretną informację, czy też hipotezę.

Jest oczywiste, że nie niebezpieczeństwo spowodowało ową wymuszoną ewakuację tego miasteczka. Najwyraźniej nic tych ludzi nie przeraziło, ale wiele wskazuje na to, że władze, które ewakuowały mieszkańców tego miasteczka czegoś się wyraźnie wystraszyły.

Czego mogły się władze wystraszyć?

Najprawdopodobniej jakiejś wiedzy, którą mieszkańcy odkryli w kwestii słońca i informacja ta jest wysoce niebezpieczna dla władz, które natychmiast opróżniły po jakimś pretekstem całą populację tego miasteczka.

Film po angielsku, w którym autor chodzi sobie swobodnie po całym mieście, którego absolutnie nikt nie pilnuje. Nawet nikt nie dba o ewentualne kradzieże pozostawionego w pośpiechu mienia. Według poprzednich informacji ewakuacji dokonało FBI.

Sunspot - co się dzieje?

Ponownie hipoteza owego dziwnego wydarzenia. Naukowcy badający słońce odkryli coś, co przeraziło z pewnych względów władze, w szczególności FBI i najprawdopodobniej za pomocą oszustwa lub pod groźbą użycia broni, wszystkich mieszkańców z tego miejsca odizolowano od reszty świata. Cóż oni odkryli? Być może przygotowywaną inwazję rzekomego UFO na ziemię czy też fałszywą inwazję sił niemieckich czy też upadłych aniołów z Antarktydy.

Być może odkryto jakieś plany knowań rządu przeciwko naszej ziemi i słońcu, które miały być oszustwem wypełnienia się proroctw biblijnych. Albo jakieś mordercze plany działania przeciwko populacji USA oraz reszty świata. Nie można także wykluczyć ewentualnego planu Boga w kwestii Jego planu wyzwolenia 144.000 Izraelitów oraz wyzwolenia Narodu Wybranego. Nie zapominajmy, że to sie wydarzyło w 6-ciu takich miejscach na ziemi.

Oczywiście to są jedynie hipotezy i mogą one być całkowicie błędne. Jeszcze jedna uwaga. Ten człowiek mówił i jakimś dziwnym zapachu w tym miasteczku. Ale to już nie ma żadnego sensu!

Aha... ta druga osoba na jego filmie to jego syn. C.D.N. Pod koniec filmu gość ten spotkał równie ciekawą młodą osobę oraz innego człowieka. Podzielił się z nimi ciekawą informacją o znalezieniu w Laboratorium na stole leżący DVD z tytułem X-files. Ponownie nikt nie dbał o to, że te osoby chodziły sobie ot tak po upuszczonym miasteczku.

C.D.N.

Z innej beczki...  

Prawie połowa populacji Zachodu jest już bezpłodna.

Link do artykułu w języku polskim  A nie uruchomiono  jeszcze  5G, które dokończy dzieła ludobójstwa użytkowników.

To jest zbrodnia ludobójstwa białej rasy!!!

 

Ostatnie uaktualnienie: 15 Września 2018

Powrót na stronę główną