Co się niedługo wydarzy?

Ozeasza 3:(4) Gdyż synowie Izraela będą przez dłuższy czas bez króla i bez księcia, bez ofiary i bez posągu, bez efodu i bez terafów. (5) Potem synowie Izraela się nawrócą i znów będą szukać Pana, swojego Boga, i Dawida, swojego króla, i w dniach ostatecznych z bojaźnią zwrócą się do Pana i jego dobroci.

Czy wybuchnie wojna przeciwko Polakom?

Sytuacja polityczna w Polsce jest bardzo niebezpieczna. Jest kilka powodów, aby zacząć podejrzewać program czy raczej plan pogromu i zniszczenia Polaków. Sposób traktowania Polaków przez polski rząd w pełni pozwala na takie przypuszczenia i obawy.

Po II WŚ sprowadzono na tereny zachodnie Polski wielu Ukraińców, którzy raczej nigdy nie planowali, aby na Ukrainę powrócić. Urodziłem się i mieszkałem w Pile, gdzie istniało w tym czasie, oprócz miasta, wiele wsi, zamieszkałych niemal całkowicie przez Ukraińców.

Dopiero teraz zauważyłem, że coś jest nie w porządku z taką masą sprowadzonych Ukraińców. Czyżby w ten sposób ukryto przed Polakami, ilu ich zamordowano podczas II WŚ? A może powód był jeszcze  bardziej skomplikowany i zaplanowany na... dzisiejsze czasy!?

W tamtym czasie nie  miałem żadnego uprzedzenia z powodu mego wieku i braku jakiekolwiek wiedzy i nigdy się wtedy nie interesowałem polityką. Wiedziałem o zachodniej części Polski, że była ona niemal wypełniona Ukraińcami. Miałem wtedy około 17 lat i niczego złego w tym nie widziałem.

Ożeniłem się we Wrocławiu i zacząłem pracować jako mechanik samochodowy. Przeniosłem się z Wrocławia do Sośnicy koło Kątów Wrocławskich i mieszkałem w tym czasie w pałacu przy szosie do Kątów. Wtedy także widziałem masę Ukraińców w tych rejonach, z Wrocławiem włącznie i z nimi także pracowałem.

Wtedy zacząłem nieco obserwować Ukraińców z powodu ich wrogości do Polaków, ze mną włącznie podczas pracy z nimi. Byłem także muzykiem i grałem na gitarze, perkusji i śpiewałem w Kątach Wrocławskich i w pobliskich wsiach, w których także głównie mieszkali Ukraińcy.

Ukraińcy posiadali jakieś dziwne i nieznane mnie wcześniej zachowania się, które były bardzo drastyczne i niemiłe. Praktycznie nie widziałem zabawy bez bójki Ukraińców. Widziałem te rzeczy także wcześniej a teraz zaczęły mnie one na mnie bardziej oddziaływać, ponieważ byłem już bardziej dorosły i dojrzały.

Widziałem w kilku miejscach niezwykłe walki Ukraińców... pomiędzy sobą. Wychodziło sobie na środek sali dwóch mężczyzn i tak ostro się bili, aż obaj byli poważne zalani własną krwią. W jednym wypadku widziałem dwóch ubranych w garnitury, którzy tak zaciekle się bili ze sobą, że po walce widziałem ich obu stojących. Jeden był w spodniach i koszuli, a ten drugi miał zakrwawioną twarz i nawet spodnie.

Widziałem także wyniki innych bójek, ponieważ wielu biło się poza salą tańca i widziałem rezultaty tych pojedynków. Jeden skrajny przypadek: widziałem człowieka niemal całego zalanego krwią od głowy aż po mokre od krwi spodnie i buty. Wszedł on na scenę i upadł na twarz w samym  jej środku.

Nie zauważyłem, aby oni atakowali Polaków. Według moich obserwacji owe walki zwykle trwały pomiędzy nimi. Takie wydarzenia były częste i widziałem ich wiele. Na jednej zabawie facet niechcąco uderzył kijem własną siostrę, na której ciele złamał dużą sztachetę z płotu. Widok był paskudny!

Kiedy wyjeżdżaliśmy z tej wsi, widzieliśmy w płocie co drugą sztachetę, ponieważ reszta była wyrwana z powodu używania sztachet do bójek. Nadal nie miałem pojęcia, o co w tym wszystkim chodzi, ale z czasem dowiedziałem się, że są to takie niezwykłe... zwyczaje ukraińskie.

Dopiero niedawno z powodu wojny na Ukrainie, przypomniałem sobie te wszystkie zajścia i zacząłem nieco się dziwić, że wybuchła zupełnie niepotrzebna wojna na Ukrainie, która nie miała żadnego sensu. Można było przecież wygrać wybory bez jakiejkolwiek wojny i oni by je wygrali!

Ale dopuścić do takiej wojny, jaką widzimy to już nie miało sensu.Ta wojna stała się bardzo krwawa i zginęło niepotrzebnie tysiące ludzi, nie tylko żołnierzy. Wojna trwa nadal, pomimo olbrzymich strat a naziści nadal według ich zwyczaju, mordują olbrzymie ilości niewinnych ludzi.

W tej wojnie zginęła nie tylko wielka ilość żołnierzy, a także zamordowano wielu cywilów. Dziwne jest to, nikt do tej pory nie żąda zaprzestania rzezi całkowicie niewinnych Ukraińców i Rosjan, zabijanych przez wojsko ukraińskie.Ta rzeź nie różni się niczym od okropnych rzezi widzianych w czasach dawniejszych.

Co czeka Polaków w bliskiej przyszłości?

Istnieje bardzo podejrzane zagrożenie wybuchu konfliktów, zamieszek a nawet wojny czy raczej rzezi Polaków. Nie myślę, że przesadzam, znając nieco historię Ukraińców. Za zbrodnie na Wołyniu, Polaków nikt nie przeprosił i jest bardzo możliwe, że do tego na pewno nigdy nie dojdzie.

Jest także oczywiste, że duża część Ukraińców nie jest przyjacielska dla Polaków. Cała ta sytuacja być może jest celową zagrywką polskich władz, które nawet oficjalnie dążą do zniszczenia Polski. Wszystkich w Polsce stać na rozmnażanie się, poza Polakami.

Co jest przerażające, są już plany zmiany nazwy Polski na Polin, czyli nazwa w języku hebrajskim. A to oznacza, że Polska już praktycznie nie istnieje z powodu niezwykle małej liczby Polaków zamieszkujących Polskę, którzy są pogardzani i przez Żydów i także przez Ukraińców.

Żydzi najwyraźniej chcą Polakom odebrać Polskę i nazwać ją po hebrajsku Polin. Warto sprawdzić te informacje na Internecie. Polska czy Polin!

O co w tym wszystkich chodzi?

Chodzi oczywiście o zniszczenie Ludu Bożego, który jest celem samego szatana. Szatan chce zniszczyć całkowicie Lud Boży ponieważ on zna proroctwa Boże. Proszę sprawdzić masę dowodów na to, że Polacy są oryginalnym Ludem Bożym i to jest przyczyną wszystkich ataków szatana na Polskę i Polaków.

Jeżeli nic o tym nie wiesz, przeczytaj uważnie te trzy artykuły. Są w nich dokładnie udokumentowane wyjaśnienia rzekomo zagubionych 10 pokoleń Izraela, kim w rzeczywistości jesteśmy i jaka czeka nas przyszłość. Bóg tym razem szatanowi już na to nie pozwoli i uratuje Polaków i Słowian, którzy są bardzo bliskimi naszymi krewnymi.

Ciągłe ataki na Polskę to ataki spowodowane przez samego szatana, który dąży do tego, aby nas całkowicie zniszczyć.

Ale tym razem szatan nie zdoła uczynić Polakom absolutnie żadnej krzywdy, co zapowiada nam nieomylna Biblia. Wiemy z Biblii, że niedługo nastąpią dwa niezwykłe wydarzenia Boże. Pierwszym wydarzeniem będzie zabranie do Nieba wybranej grupy Polaków. Drugim wydarzeniem będzie wymarsz Polaków na tę samą pustynię, na której przebywali nasi przodkowie po wyjściu z niewoli z Egiptu.

Wzięcie do Nieba wywoła wielki strach, ponieważ będzie to oczywisty wynik mocy i działalność Boga a także Syna Bożego, Isusa.

Dopiero teraz staje się jasne, z jakich przyczyn nastąpi wzięcie wybranych do Nieba oraz dlaczego Bóg wyprowadzi lud polski na pustynię. Przyczyną będzie groźba ataku szatana na wybranych przez Boga do Nieba oraz ataku na resztę Polaków, tuż przed ich wyjściem na pustynię.

Opieka Boga nad Polakami ma wielki sens z powodu tych zagrożeń.

Oprócz nas oraz szatana i satanistów nikt na Ziemi nie wie, jakie są najbliższe cele Boga, które będą lada dzień przez Boga i Chrystusa realizowane. Cele te są dokładnie podane w Biblii.

Wzięcie do Nieba wybranych Boga może nastąpić w każdej niemal chwili a szatan nawet nie będzie próbował tego powstrzymać, ale raczej skupi się on; także bezowocnie na atak na Polaków zbieranych do wyjścia na pustynię. Historia wyjścia Izraelitów z Egiptu będzie więc powtórzona.

Podczas wzięcia Izraelitów z Egiptu na pustynię nikt nie zginął. Tak i teraz Lud Boży będzie pod pełną ochroną samego Boga. Najprawdopodobniej już jesteśmy pod opieką Boga i szatan nie zdoła nas już nigdy zaatakować. Poniżej mamy detaliczny fragment Objawienia, który nam to wszystko zapowiada.

Objawienie 12:(13) A gdy smok ujrzał, iż został zrzucony na ziemię, zaczął prześladować niewiastę, która porodziła chłopczyka. (14) I dano niewieście dwa skrzydła wielkiego orła, aby poleciała na pustynię na miejsce swoje, gdzie ją żywią przez czas i czasy, i pól czasu, z dala od węża. (15) I wyrzucił wąż z paszczy swojej za niewiastą strumień wody, aby ją strumień porwał. (16) Lecz ziemia przyszła niewieście z pomocą i otworzyła swoją gardziel, i wchłonęła strumień, który smok wyrzucił z swojej paszczy. (17) I zawrzał smok gniewem na niewiastę, i odszedł, aby podjąć walkę z resztą jej potomstwa, które strzeże przykazań Bożych i trwa przy świadectwie o Jezusie.

W tym tekście mamy zapowiedź szybkiej ucieczki niewiasty, czyli Ludu Bożego na pustynię. Ten fragment Objawienia w taki obrazowy sposób nas informuje. Wszelka pomoc dla niewiasty to pomoc samego Boga. Czas jej pobytu na pustyni będzie trwał około 3.5 roku, podczas którego odbędzie się sąd Boży nad Ludem Bożym czyli nad Polakami.

Oczywiście nie tylko Polacy z Polski zostaną zabrani na pustynię. Istnieje spora liczba Polaków, głównie w USA, którzy powyjeżdżali z reżimu 'polskich' władców, którzy ich gnębili i dlatego są oni rozrzuceni po kilku różnych państwach. Oni także będą wzięci na tę pustynię, a pewna ich część będzie wzięta do Nieba.

Wszystkie detale, zwłaszcza o rzekomym zaginięciu 10 pokoleń Izraela są umieszczone w tym linku. Jeżeli jesteś tutaj po raz pierwszy, przeczytaj dokładnie ten artykuł - Trafiłeś na witrynę Prawdy! Ten temat bardzo dokładnie opisuje tą sytuację oraz podane są olbrzymie ilości dowodów.

Jest to jedyna witryna na Ziemi, gdzie są ujawnione owe proroctwa z Objawienia. Nie wierz mnie na słowo, ale wierz w przedstawione dowody biblijne, które są dopiero w tych czasach w pełni rozumiane. Nikt inny niczego nie wie o wypełniających się proroctwach, poza szatanem i jego sługami!

Podaję te informacje po to, aby cały Lud Boży, złożony głównie z Polaków poznał rzeczywiste plany Boga i skorzystał z Bożego zaproszenia!

Jeżeli nigdy nie czytałeś Biblii, sprawdź jej wiarygodność. Czy Biblia mówi nam prawdę?. Jedna przestroga! Biblia to słowa samego Boga, który stworzył Niebo i Ziemię. Posiada On niezwykły Umysł, którego słowa nie są zawsze łatwo rozumiane. Biblia nie jest łatwa, ale jest ona nam bardzo potrzeba do życia, ponieważ zawiera ona nieporównywalną mądrość Boga, Autora Biblii.

Bóg doskonale wie wszystko i zna wszystkich, ponieważ Bóg wszystko i wszystkich stworzył!

Możesz w całości przeczytać Biblię na Internecie . Aby ją zrozumieć, módl się do Boga o pomoc w jej zrozumieniu. Religie chrześcijańskie nie mają żadnego pojęcia o tym, co Biblia zapowiada na najbliższe czasy! Najciekawsze jest to, że Biblię najmniej rozumieją księża katoliccy, szczególnie w Polsce.

Co się stanie z resztą ludzi na Ziemi?

Oprócz Polaków i Słowian, prawdę Bożą także zrozumieją ludzie wierzący w Boga według błędnych nauk wszelkich kościołów i Watykanu. Jeżeli ci ludzie, podczas pobytu Boga i Syna na Ziemi zaakceptują podporządkowanie się Bogu i Synowi oraz będą wykonywali ich polecenia, także otrzymają oni wszelką Bożą pomoc.

Wszyscy ludzie, którzy poznawszy Boga i Isusa odmówią podporządkowania się Bogu, zostaną skazani na śmierć i zostaną unicestwieni na zawsze. Pozostanie jedynie Naród Wybrany, który będzie istniał w Izraelu pod berłem Chrystusa, który będzie rządził nad wszystkimi mieszkańcami Ziemi, posłusznymi Bogu i przestrzegający Boże Przykazania. Ci, którzy uwierzą w Boga i Syna i się ukorzą, także będą żyli.

Cała reszta obecnego świata, która pogardza Bogiem i Synem zostanie całkowicie zniszczona. Najbardziej zbrodniczy jej członkowie, czyli wszelkie władze, Masoni, Iluminaci czy inne części nasienia węża, będą oni przez wiele lat katowani za ich masowe zbrodnie, gwałty i wszelkie zło, jakie uczynili Ludowi Bożemu za swego ohydnego życia pod rozkazami szatana.

USA zostanie po opuszczeniu Polaków i Słowian całkowicie zniszczone i nigdy nie będzie to miejsce przez kogokolwiek zamieszkane.

C.D.N.